SVC Group CAR 4 Race

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Nosič kol na tažné zařízení pro 4 kola Homologováno pro provoz ve státech EU Nosič kol je určený pro přepravu až čtyř kol / Bicyklů na tažném zařízení s kulovým čep ISO 50. Upozornění pro vozidla Citroen Berlingo, Peugeot Partner, Mercedes Vito, VW T4/T5/T6 a podobná vozidla s nízkou nákladovou hranou, kde se zadní dveře otevírají nahoru nebo jsou asymetrická, tedy nedělí se vprostřed vozu, zde může být problém že ani po odklopení nosiče tyto dveře nepůjdou otevřít, Toto jsme prověřovali  i u... Celý popis

Koupit za 10 763 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Nosič kol na tažné zařízení pro 4 kola

Homologováno pro provoz ve státech EU

Nosič kol je určený pro přepravu až čtyř kol / Bicyklů na tažném zařízení s kulovým čep ISO 50.

Upozornění pro vozidla Citroen Berlingo, Peugeot Partner, Mercedes Vito, VW T4/T5/T6 a podobná vozidla s nízkou nákladovou hranou, kde se zadní dveře otevírají nahoru nebo jsou asymetrická, tedy nedělí se vprostřed vozu, zde může být problém že ani po odklopení nosiče tyto dveře nepůjdou otevřít, Toto jsme prověřovali  i u jiných dodavatelů nosičů a tento broblém je více méně u všech výrobců / prodejců   

Hlavní výhodou nosiče jsou jeho rozměry!!!!. Je vybaven sklopným mechanizmem zadních světel a rámu pro upevnění kol. Toto řešení umožňuje skladovat nebo převážet nosič do menších rozměrů.
Toto oceníte při parkování v úzkých parkovacích místech, když budete s koly na projížďce a nosič budete mít složený. Nehrozí, že po návratu z projížďky budete mít nosič poškozený od nezodpovědných lidí, nebo při přepravě nosiče v zavazadlovém prostoru, či zimním skladování.

SVC RACE 4 CAR je špičkový nosič kol na tažné zařízení, který díky své konstrukci disponuje nosností 60kg. Poměr výbavy a ceny výrobku dělají z nosiče lídra ve své třídě v porovnání s konkurencí!!!

Patentované upínání na tažné zařízení je určené pro běžně prodávané tažné zařízení s průměrem čepu ISO 50. Upínání je bezpečné a jednoduché. Systém se uzamkne pomocí integrovaného zámku. Tento speciální upínací systém splňuje i ty nejpřísnější bezpečnostní normy. Pro snadnější manipulaci a instalaci je výrobek doplněn o rukojetích, která zjednoduší přenášení a také nasazení na tažné zařízení.

Držáky kol jsou vhodné pro všechny velikosti kol včetně dětských jízdních kol s rámem od 20 do 50 mm. Utahovací pásky zajistí rychlé a bezpečné upnutí. Navíc je tento nosič vybaven popruhy, které zabraňují kývání kol v důsledku proudění vzduchu za vozidlem.

Držáky rámů kol jednoduše a bezpečně uchytí kulaté i oválné rámové trubky většiny kol od rozměru od 20 do 50 mm. Přestože mají pevný úchop, nezanechávají žádné škrábance. Jsou totiž vybaveny silikonovými vložkami. Každý držák je vybaven integrovaným jednotným zámkem, díky kterému lze každé kolo uzamknout k nosiči i samostatně.

Systém sklápění nosiče kol jde jednoduše sklopit, aby byl usnadněn přístup do zavazadlového prostoru vozidla. Během naklápění je nosič kol velmi dobře vyvážený. Zabezpečení naklopení - sklápěcí rukojeť je vybavena bezpečnostním zařízením, aby se zabránilo naklopení během jízdy.

Jednoduchá instalace registrační značky. I když budete tento nosič kol používat na více vozidlech, bude vždy jednoduché vyměnit registrační značku. Značku snadno nasunete nebo vysunete z boku držáku oddělávacího držáku nosiče, při parkování můžete takto i tento držák jednoduše demontovat a uložit do vozu proti nenechavým lumpům.

Výrobek je vybaven standardními kvalitními světly vybavené ochranou proti poškození. Nosič je s tažným zařízením propojený 13-ti pólovou zástrčkou. Pro vozidla ze sedmi pólovou zásuvkou je v balení dodána redukce pro přechod z 13 na 7 pólů.

K nosiči lze dokoupit nájezdovou rampu, která usnadňuje nakládání jízdních kol, tento doplněk ocení zejména majitelé těžších kol (elektro kol).

U elektro kol demontujte baterie a převážejte je v kufru vozu pro nižší namáhání vozidla, nosiče tažného zařízení dodržíte tím i požadavky výrobců vozidel.

Dodavatel EU

Parametry:
Určeno pro - 4 Kola / Elektro kola
Připevnění k TZ bez nářadí - NE
Zjednodušená montáž na TZ - ANO
Sklopný nosič i s koly - ANO
Sklopná světla pro parkování - ANO
Skládací pro uskladnění - ANO
Zamčení nosiče na TZ - ANO
Zamčení kol - ANO
Pro průměr rámu kol Min/Max - 25->50
Maximální zatížení nosiče - 60 kg
Váha nosiče - 23,7 kg
Váha nosiče pro přepravu kurýrem - 24,5 kg
Rozměr při přepravě kol - 109x93x79 cm
Rozměr pro uskladnění - 94x100x33 cm
Pro napětí - 12 a 24 V
S použitím auto zásuvek - 13 Pinů + redukce na 7 Pinů
Pro tažná zařízení s čepem - ISO 50
Gumou potažený držák rámu - Ano včetně chráničů proti poškození
Uchycení jízdního kola - Za rám kola i za ráfek kola
Váha: 23.7 kg
Vyrobeno v: Výrobce / Dodavatel - EU AUTO - SVC GROUP
Zobrazit více

Top inzeráty

Podobné produkty

Články odjinud