Thule EuroRide 2 (940)

90 %
Stars
(88 hodnocení)

Popis produktu Nosič na kolo je nepostradatelným zařízením pro všechny cestovatele, kteří nejraději objevují svět na svém bicyklu. Díky jednoduché montáži budete moci vyrazit hned zítra a s bezpečným systémem na držení kola budete bez obav, že by se vám váš drahocenný stroj během jízdy nějak poškodil. Thule EuroRide 2 navíc umožňuje přístup do kufru od auta i po nasazení kol. Jednoduchá montáž Také si neumíte představit dovolenou bez svého kola? S nosičem kol na tažná zařízení Thule EuroRide... Celý popis

Koupit za 8 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Popis produktu
Nosič na kolo je nepostradatelným zařízením pro všechny cestovatele, kteří nejraději objevují svět na svém bicyklu. Díky jednoduché montáži budete moci vyrazit hned zítra a s bezpečným systémem na držení kola budete bez obav, že by se vám váš drahocenný stroj během jízdy nějak poškodil. Thule EuroRide 2 navíc umožňuje přístup do kufru od auta i po nasazení kol.
Jednoduchá montáž
Také si neumíte představit dovolenou bez svého kola? S nosičem kol na tažná zařízení Thule EuroRide 2 si můžete kola dovézt, kamkoli se vám zachce. Nosič s chytrou zajišťovací pákou jednoduše namontujete během chvíle a po uzamčení k tažnému zařízení můžete vyrazit.
 
Bezpečné upevnění
Nosič kol Thule EuroRide 2 zvládne uvézt až dvě jízdní kola najednou. Na nosič je namontujete pomocí stabilních držáků rámu a zajistíte je měkkými popruhy. Kola pomocí uzamykatelné růžice zamknete k nosiči a tak budou během celé cesty naprosto v bezpečí.
 
Ruční sklápění
Pokud jste připevnili kola a teprve poté si uvědomili, že ještě nemáte v kufru zavazadla, nezoufejte. Zavazadlový prostor můžete stále používat díky ručnímu sklápění.
  

Maximální počet kol

2

Nosnost

36 kg

Maximální hmotnost kola

20 kg

Rozměry

105 x 58 x 75 cm

Rozměry složeného vozíku

105 x 67 x 25 cm

Hmotnost

14.2 kg

Vhodný pro rozměry rámu

22 – 70 mm

Max. šířka pneumatiky

2.35"

Max. velikost kol (průměr)

29"

Max. rozvor

1250 mm

Odnímatelné držáky rámů kol

NE

Rozestup mezi koly

17 cm

Kompatibilní s karbonovým rámem

NE

Montáž kola na nastavitelné držáky

Adjustable straps

Funkce sklápění (s koly)

ANO

Vhodný pro vozy s vně umístěnou rezervní pneumatikou

NE

Zadní světla

ANO

Napájecí konektor

13-pin

Kompatibilní se systémem jednoho klíče

ANO

Uzamknutí kola k nosiči

Je nutný adaptér 

Uzamčení nosiče k vozidlu

ANO

Barva

Black/Aluminium

Číslo modelu

940000

 
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud