jeden z nejlepších nosičů na tažné zařízení na trhu, plně skládací, zabere minimální prostor při skladování, sklopný, vhodný na 3 kola nebo elektrokola, nosnost 60kg, rozšířitelný o adaptér na
Koupit za 16 086 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
93 %
Nosič kol na tažné zařízení PRO-USER FG3 Nosič pro tři kola, EU certifikace (TK91764)
Doprava:
zdarma
Skladem
16 081 Kč
Koupit za 16 081 Kč
97 %
Pro-USER Diamant FG3
Doprava:
399 Kč
Skladem
14 990 Kč
Koupit za 14 990 Kč
97 %
PRO-USER FG3
Doprava:
39 Kč
14 599 Kč
Koupit za 14 599 Kč
Popis
jeden z nejlepších nosičů na tažné zařízení na trhu, plně skládací, zabere minimální prostor při skladování, sklopný, vhodný na 3 kola nebo elektrokola, nosnost 60kg, rozšířitelný o adaptér na
Parametry
| Hmotnost | 22 kg |
| Maximální zatížení | 60 kg |
| Maximální počet jízdních kol | 3 |
| Výrobce | Pro-User |
| Montáž | na tažné zařízení |
| Max. hmotnost jízdního kola | 30.0 kg |
| Sklopení naložených kol | ano |
| Uzamčení kola k nosiči | ano |
| Zadní světla | ano |
| Zamčení nosiče k vozidlu | ano |
| Elektro zástrčka | 13-ti pólová i 7-mi pólová |
| Maximální rychlost | 130 km/h |
| Přeprava elektrokol | ano |
| Šířka | 140.0 cm |
| Bezpečnostní certifikace | E-mark / ECE homologace |
| Silniční kolo | ano |
| Elektrokolo | ano |
| Karbonové kolo | ano |
Podobné produkty
- Abarth
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
- Alpine
- Aston Martin
- Audi
- Avia
- Bentley
- BMW
- Bugatti
- Buick
- Cadillac
- Caterham
- Chery
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- DAF
- Daihatsu
- Dodge
- DS
- Ducati
- Ferrari
- Fiat
- Fisker
- Ford
- Geely
- GMC
- Harley-Davidson
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kawasaki
- Kia
- Koenigsegg
- KTM
- Lada (Vaz/Žiguli)
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Lotus
- MAN
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- McLaren
- Mercedes-Benz
- MG
- Mini
- Mitsubishi
- Morgan
- Nissan
- Opel
- Pagani
- Peugeot
- Pininfarina
- Pontiac
- Porsche
- Qoros
- Renault
- Rolls Royce
- Rover
- Saab
- Scania
- Seat
- Setra
- Smart
- Spyker
- SsangYong
- Subaru
- Suzuki
- Škoda
- Tata
- Tatra
- Tesla
- Toyota
- Trabant
- Volkswagen
- Volvo
- Yamaha
- Zetor
Škoda
Volkswagen
Mercedes-Benz
Ford
BMW
Audi
Opel
Renault
Toyota
Mazda
Seat
Fiat