Thule VeloSpace XT3 (939)

98 %
Stars
(49 hodnocení)

Popis produktu Uveze až čtyři kola najednou, má vysokou nosnost, postará se o bezpečnou přepravu a jeho montáž je snadná. Řeč je o univerzálním nosiči kol Thule VeloSpace XT3, který se dokáže pomocí boxu Thule BackSpace XT během chvíle změnit v úložný prostor. Unese těžká elektrokola a i plně obsazen vám umožní přístup do kufru od auta. Kola i samotný nosič jsou pod zámkem, který najdete v balení, a tak se o svůj náklad obávat nemusíte. Až čtyři kola Multifunkční nosič uveze tři kola o jakékoli... Celý popis

Koupit za 15 790 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Popis produktu
Uveze až čtyři kola najednou, má vysokou nosnost, postará se o bezpečnou přepravu a jeho montáž je snadná. Řeč je o univerzálním nosiči kol Thule VeloSpace XT3, který se dokáže pomocí boxu Thule BackSpace XT během chvíle změnit v úložný prostor. Unese těžká elektrokola a i plně obsazen vám umožní přístup do kufru od auta. Kola i samotný nosič jsou pod zámkem, který najdete v balení, a tak se o svůj náklad obávat nemusíte.
Až čtyři kola
Multifunkční nosič uveze tři kola o jakékoli velikosti a hmotnosti. Pokud k němu připojíte adaptér, zvládne unést dokonce čtyři kola. Díky extra širokým žlábkům, vysoké přepravní kapacitě a dlouhým popruhům si poradí i s elektrokoly nebo horskými koly.
Snadná montáž
Upevnění kol do nosiče je ještě jednodušší než kdy dřív. Držáky rámu jsou odnímatelné pro lepší manipulaci, nezajištěná přípojka je stabilní, takže můžete kola bez problému namontovat a navíc na vaši práci dohlíží systém Thule AcuTight, který cvakne ve chvíli, kdy je kolo správně připevněné. V balení naleznete také zámky, kterými zajistíte kola k nosiči a nosič k autu.
Multifunkční nosič
Do kufru se dostanete i po nasazení kol. Stačí použít nožní pedál a nosič se odklopí. A až vás cyklistické výlety přestanou bavit, nosič se díky volitelnému boxu Thule BackSpace XT promění v extra úložný prostor o velikosti 300 litrů.
Klíčové vlastnosti
Vysoká přepravní kapacita umožňuje také přepravu elektrokol a těžkých horských kol.
Přidáním adaptéru pro jízdní kolo Thule VeloSpace XT lze zvýšit kapacitu na 4 jízdní kola.
Extra široké žlábky pro pláště kol umožňují přepravu velkých kol s rozvorem až 1 300 mm.
Nastavitelné podtlakové přezky s extra dlouhými popruhy pro ráfky umožňují snadné upevnění kol se širokými pneumatikami (až 4.7palcovými).
Snadné upevnění kol díky odnímatelným držákům rámu vybaveným růžicí s omezovačem momentu utažení Thule AcuTight, který cvakne, jakmile je kolo optimálně upevněno.
Díky stabilitě nezajištěné přípojky na tažném zařízení je snadná montáž i nastavení nosiče kol před uzavřením zajišťovací páky.
Důmyslný systém sklápění ovládaný nožním pedálem umožňuje snadný přístup do zavazadlového prostoru i tehdy, jsou-li připevněna kola. Velký úhel sklopení umožňuje otevírání i velmi velkých zadních dveří.
Kola lze uzamknout k cyklistickému nosiči a cyklistický nosič lze uzamknout k tažnému zařízení (zámky jsou součástí balení).
V kombinaci s boxem Thule BackSpace XT umožňuje vytvoření snadno přístupného univerzálního nosiče pro rozšíření úložného prostoru vozidla o 300 l.
Parametry
Výrobce – Thule
Montáž - na tažné zařízení
Hmotnost – 20.6 kg
Maximální zatížení - 60 kg
Maximální hmotnost jednoho kola – 30 kg
Maximální počet jízdních kol – 3
Přeprava elektrokol - ANO
Uchycení jízdního kola - rám + pneu
Uzamčení kola k nosiči - ANO
Zamčení nosiče k vozidlu - ANO
Sklopení naložených kol – ANO
Vhodný pro vozy s vně umístěnou rezervní pneumatikou – Je nutný adaptér Thule VeloSpace XT 3-Bike Spare Wheel Adapter
Rozměry – 135 x 73 x 79 cm
Rozměry složeného nosiče – 135 x 73 x 31 cm
Max. šířka pneumatiky – 3 in (s upevňovacími pásky Thule XXL Fatbike Wheel Straps 4,7")
Max. velikost kol (průměr) – 29 in
Max. rozvor – 1300 mm
Rozestup mezi koly – 19 cm
Gumou potažený držák rámu - ANO
Zadní světla - ANO
Elektro zástrčka - 13-ti pólová
Barva - Black/Aluminium
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud