Popis produktu Yakima JustClick 3 představuje unikátní nosič jízdních kol na tažné zařízení "Just click". Revoluční systém montáže nosiče bez použití nářadí. Stačí pouze nasadit, sklopit a je připravený sloužit - prostě pouze "klik". Díky bezpečnostním prvkům máte jistotu správného upnutí. Bezpečný a jednoduchý - prostě Yakima. Nosič jízdních kol Yakima JustClick 3 disponuje precizní povrchovou úpravou a jako jediný produkt má povrchově upravené i hliníkové části. Konstrukceje pevná, což... Celý popis

Koupit za 19 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

 Popis produktu
Yakima JustClick 3 představuje unikátní nosič jízdních kol na tažné zařízení "Just click".
Revoluční systém montáže nosiče bez použití nářadí.
Stačí pouze nasadit, sklopit a je připravený sloužit - prostě pouze "klik". Díky bezpečnostním prvkům máte jistotu správného upnutí. Bezpečný a jednoduchý - prostě Yakima.
Nosič jízdních kol Yakima JustClick 3 disponuje precizní povrchovou úpravou a jako jediný produkt má povrchově upravené i hliníkové části. Konstrukceje pevná, což také poskytuje možnost převážení elektrokol a navíc je šířkově nastavitelná, tedy je praktickým řešením u vozidel SUV a LUV.
Yakima JustClick 3  je jediný nosič, jehož rozšíření kapacity adaptérem je možné v průběhu jediné sekundy, takže neztrácíte žádný drahocenný čas zdlouhavou montáží.
Demontáž a přenos nosiče Yakima JustClick 3 představuje pohodlnou záležitost, protože jej můžete vozit po zemi pomocí manipulačních koleček. Žádné obtížné vláčení, jednoduše jej zdvihnete z tažného zařízení, položíte na zem a odložíte kam potřebujete. Případně jej zavěsíte na stěnu v parkovací složené pozici.
Nosič jízdních kol Yakima JustClick 3 má 13 pinovou zásuvku (zpátečka + mlhovka) s redukcí na 7 pinovou v balení, speciální Power Lock zámek i s bezpečnostními klíči.
Nosič disponuje úložným prostorem na 3 jízdní kola, který lze rozšířit na 4 jízdní kola pomocí rozšiřujícího nástavce.
Kombinace integrovaných pojízdných koleček a "Just Click" systému zajišťuje snadnou manipulaci i montáž a nastavitelné kolejničky pro kola umožňují transport i širších pneumatik.  
Díky prověřenému "Just Click" systému je montáž na tažné zařízení snadná a bezpečná. Zelený indikátor na nosiči informuje o dokonalém zajištění.
Vzhledem ke sklápěcímu charakteru nosiče je možné ho jednoduše sklopit a získat tak přístup do kufru vozidla.  
Zámky na držácích rámu i na samotném nosiči poskytují optimální ochranu před krádeží.  
EU homologace E4*79/488*2007/15*0121*01, TÜV/GS
Parametry:
Výrobce: Yakima
Montáž: na tažné zařízení
Uchycení kol: za rám a kolo
Počet kol 3
Maximální počet jízdních kol: 4
Hmotnost: 19.8 kg
Maximální zatížení: 60 kg
Max. hmotnost jízdního kola: 30 kg
Min. svislé zatížení čepu 88,3 kg  
Přeprava elektrokol: ANO
Uzamčení kola k nosiči: ANO
Materiál: Hliník, ocel, plast
Barva: Černá, stříbrná  
Šírka :100 cm
Délka: 72 cm
Max. šířka pneu 83 mm
Max. šířka rámu 22-80 mm
Sklopitelný: ANO
Rozšiřitelný o 1 kolo
Max. rychlost 130 km/h
El. zástrčka 13 pin
Záruka: 2 roky
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud