Thule VeloSpace XT2 (938)

98 %
Stars
(54 hodnocení)

Popis produktu Silný nosič uveze při využití adaptéru až tři kola o jakékoli velikosti a váze a nemá problém ani s těžkými elektrokoly. Instalace kol je jednodušší díky usnadněním, jako je například stabilita nezajištěné přípojky, nastavitelné podtlakové přezky nebo důmyslný omezovač momentu připojení, který kontroluje správné nasazení kola. Další výhodou jsou přidané zámky pro maximální bezpečnost nákladu a možnost odklápění naloženého nosiče pro neomezený přístup do kufru. Pokud zrovna nepotřebujete... Celý popis

Koupit za 13 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Popis produktu
Silný nosič uveze při využití adaptéru až tři kola o jakékoli velikosti a váze a nemá problém ani s těžkými elektrokoly. Instalace kol je jednodušší díky usnadněním, jako je například stabilita nezajištěné přípojky, nastavitelné podtlakové přezky nebo důmyslný omezovač momentu připojení, který kontroluje správné nasazení kola. Další výhodou jsou přidané zámky pro maximální bezpečnost nákladu a možnost odklápění naloženého nosiče pro neomezený přístup do kufru. Pokud zrovna nepotřebujete převézt kola, nosič můžete proměnit na extra úložný prostor.
Unese cokoli
Pokud k nosiči Thule VeloSpace XT2 připojíte adaptér, můžete na něm přepravit až tři kola naráz. I bez adaptéru ale zvládne uvézt dvě jakkoli robustní kola a nedělá mu problém udržet ani těžké elektrokolo.
Jednoduchá montáž kol
Pro ještě snadnější montáž kol je prostor mezi jednotlivými držáky extra široký, popruhy pro ráfky extra dlouhé a nechybí ani omezovač momentu utažení Thule AcuTight, který dává pozor, aby kola byla správně připevněna a cvakne, jakmile uzná, že usazení je optimální. 
Multifunkční nosič
Pro maximální bezpečnost jsou v balení přidány zámky, kterými uzamknete jak nosič k tažnému zařízení, tak kolo k nosiči. Připravený je i nožní pedál, se kterým můžete odklopit naložený nosič a dostanete se tak do kufru auta kdykoli budete potřebovat. A pokud zrovna neplánujete přepravovat kola, můžete na nosič přidat volitelný box Thule BackSpace XT a váš úložný prostor se rázem zvětší o 300 litrů.
Klíčové vlastnosti
Vysoká přepravní kapacita umožňuje také přepravu elektrokol a těžkých horských kol.
Extra široký prostor mezi držáky plášťů kol (25 cm) pro co nejsnadnější montáž robustních jízdních kol.
Přidáním adaptéru pro jízdní kolo Thule VeloSpace XT lze zvýšit kapacitu na 3 jízdní kola.
Extra široké žlábky pro pláště kol umožňují přepravu velkých kol s rozvorem až 1 300 mm.
Nastavitelné podtlakové přezky s extra dlouhými popruhy pro ráfky umožňují snadné upevnění kol se širokými pneumatikami (až 4.7palcovými).
Snadné upevnění kol díky odnímatelným držákům rámu vybaveným růžicí s omezovačem momentu utažení Thule AcuTight, který cvakne, jakmile je kolo optimálně upevněno.
Díky stabilitě nezajištěné přípojky na tažném zařízení je snadná montáž i nastavení nosiče kol před uzavřením zajišťovací páky.
Důmyslný systém sklápění ovládaný nožním pedálem umožňuje snadný přístup do zavazadlového prostoru i tehdy, jsou-li připevněna kola.
Kola lze uzamknout k cyklistickému nosiči a cyklistický nosič lze uzamknout k tažnému zařízení (zámky jsou součástí balení).
V kombinaci s boxem Thule BackSpace XT umožňuje vytvoření snadno přístupného univerzálního nosiče pro rozšíření úložného prostoru vozidla o 300 l.
Parametry
 Výrobce – Thule
Montáž - na tažné zařízení
Hmotnost – 18.7 kg
Maximální zatížení - 60 kg
Maximální hmotnost jednoho kola – 30 kg
Maximální počet jízdních kol – 2 (3)
Přeprava elektrokol - ANO
Uchycení jízdního kola - rám + pneu
Uzamčení kola k nosiči - ANO
Zamčení nosiče k vozidlu - ANO
Sklopení naložených kol – ANO
Vhodný pro vozy s vně umístěnou rezervní pneumatikou - NE
Rozměry – 135 x 69 x 79 cm
Rozměry složeného nosiče – 135 x 74x 25 cm
Max. šířka pneumatiky – 3 in (s upevňovacími pásky Thule XXL Fatbike Wheel Straps 4,7")
Max. velikost kol (průměr) – 29 in
Max. rozvor – 1300 mm
Rozestup mezi koly – 25 cm
Zadní světla - ANO
Elektro zástrčka - 13-ti pólová
Barva - Black/Aluminium
 
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud