Nosič 3 jízdních kol Uebler i31 je luxusní variantou nosiče od prvotřídního německého výrobce UEBLER. Nosič 3 jízdních kol Uebler i31 je luxusní variantou nosiče od prvotřídního německého výrobce UEBLER. Nosič lze během pár sekund složit a uložit jako běžné zavazadlo. Pro uchycení nosiče je nutno mít vůz vybaven tažným zařízením. Upínací mechanismus je oproti všem ostatním modelům Uebler inovován tak, že nemusíte dotahovat žádnou pákou, jen nosič položíte na TZ a rozevřete, čímž se automaticky... Celý popis
Koupit za 21 299 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
Nosič na tažné zařízení na 3 kola / elektrokola Uebler i31 - sklopný skládací - osobní odběr Praha Brno zdarma
Doprava:
39 Kč
Skladem
21 299 Kč
Koupit za 21 299 Kč
100 %
Nosič 3 kol na tažné UEBLER i31, skládací
Doprava:
zdarma
Skladem
21 290 Kč
Koupit za 21 290 Kč
100 %
UEBLER i31
Doprava:
zdarma
Skladem
21 290 Kč
Koupit za 21 290 Kč
87 %
Uebler* Zadní držák jízdního kola I31, pro tři jízdní kola
Doprava:
zdarma
21 811 Kč
Koupit za 21 811 Kč
100 %
Nosič kol na tažné zařízení UEBLER i31, 3 jízdní kola
Doprava:
zdarma
21 299 Kč
Koupit za 21 299 Kč
Popis
Nosič 3 jízdních kol Uebler i31 je luxusní variantou nosiče od prvotřídního německého výrobce UEBLER.
Nosič 3 jízdních kol Uebler i31 je luxusní variantou nosiče od prvotřídního německého výrobce UEBLER.
Nosič lze během pár sekund složit a uložit jako běžné zavazadlo. Pro uchycení nosiče je nutno mít vůz vybaven tažným zařízením. Upínací mechanismus je oproti všem ostatním modelům Uebler inovován tak, že nemusíte dotahovat žádnou pákou, jen nosič položíte na TZ a rozevřete, čímž se automaticky fixuje. Mechanismus má i indikaci správného upnutí, aby se předešlo jakýmkoliv problémům.
V kombinaci s nízkou váhou celého držáku to dělá z nosiče Uebler i31 vskutku jedničkou na trhu mezi nosiči jízdních kol na tažné zařízení.
Nosič je vybaven 13-ti pólovou elektro zástrčkou, kterou lze na 7-mi pólovou změnit pomocí adaptéru viz. související zboží. Nosič je doporučen pro přepravu elektrokol.
Nosič 3 jízdních kol Uebler i31 je luxusní variantou nosiče od prvotřídního německého výrobce UEBLER.
Nosič lze během pár sekund složit a uložit jako běžné zavazadlo. Pro uchycení nosiče je nutno mít vůz vybaven tažným zařízením. Upínací mechanismus je oproti všem ostatním modelům Uebler inovován tak, že nemusíte dotahovat žádnou pákou, jen nosič položíte na TZ a rozevřete, čímž se automaticky fixuje. Mechanismus má i indikaci správného upnutí, aby se předešlo jakýmkoliv problémům.
V kombinaci s nízkou váhou celého držáku to dělá z nosiče Uebler i31 vskutku jedničkou na trhu mezi nosiči jízdních kol na tažné zařízení.
Nosič je vybaven 13-ti pólovou elektro zástrčkou, kterou lze na 7-mi pólovou změnit pomocí adaptéru viz. související zboží. Nosič je doporučen pro přepravu elektrokol.
Parametry
| Hmotnost | 16 kg |
| Maximální zatížení | 54 kg |
| Maximální počet jízdních kol | 3 |
| Uchycení jízdního kola | rám + kola |
| Výrobce | Uebler |
| Montáž | na tažné zařízení |
| Max. hmotnost jízdního kola | 30 kg |
| Sklopení naložených kol | ano |
| Uzamčení kola k nosiči | ano |
| Zadní světla | ano |
| Zamčení nosiče k vozidlu | ano |
| Elektro zástrčka | 13-ti pólová |
| Délka | 118.0 cm |
| Maximální rychlost | 130 km/h |
| Přeprava elektrokol | ano |
| Doplněk k nosiči | ano |
| Šířka | 84.0 cm |
| Montáž bez nářadí | ano |
| Max. šířka pneumatiky | 4.5 " |
| Bezpečnostní certifikace | TÜV |
| Silniční kolo | ano |
| MTB | ano |
| Elektrokolo | ano |
Podobné produkty
- Abarth
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
- Alpine
- Aston Martin
- Audi
- Avia
- Bentley
- BMW
- Bugatti
- Buick
- Cadillac
- Caterham
- Chery
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- DAF
- Daihatsu
- Dodge
- DS
- Ducati
- Ferrari
- Fiat
- Fisker
- Ford
- Geely
- GMC
- Harley-Davidson
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kawasaki
- Kia
- Koenigsegg
- KTM
- Lada (Vaz/Žiguli)
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Lotus
- MAN
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- McLaren
- Mercedes-Benz
- MG
- Mini
- Mitsubishi
- Morgan
- Nissan
- Opel
- Pagani
- Peugeot
- Pininfarina
- Pontiac
- Porsche
- Qoros
- Renault
- Rolls Royce
- Rover
- Saab
- Scania
- Seat
- Setra
- Smart
- Spyker
- SsangYong
- Subaru
- Suzuki
- Škoda
- Tata
- Tatra
- Tesla
- Toyota
- Trabant
- Volkswagen
- Volvo
- Yamaha
- Zetor
Škoda
Volkswagen
Mercedes-Benz
Ford
BMW
Audi
Opel
Renault
Toyota
Mazda
Seat
Fiat