Malatec 16827

64 %
Stars
(6 hodnocení)

Tato startovací sada obsahuje celkem 4 užitečné funkce, které vám pomohou při potížích s vaším vozidlem. Umožní nastartovat automobil i za nepříznivých podmínek, tedy pokud máte slabou či zcela vybitou autobaterii. Dále obsahuje zdroj napětí 12 V s funkcí autozásuvky, do kterého lze připojit mnoho dalších zařízení. V sadě nechybí ani kompresor s dostupným tlakem až 250PSI, který je vhodný nejen k nafukování pneumatik, ale i matrací či lehátek. O stavu tlaku informuje integrovaný manometr. Na boku... Celý popis

Popis

Tato startovací sada obsahuje celkem 4 užitečné funkce, které vám pomohou při potížích s vaším vozidlem. Umožní nastartovat automobil i za nepříznivých podmínek, tedy pokud máte slabou či zcela vybitou autobaterii. Dále obsahuje zdroj napětí 12 V s funkcí autozásuvky, do kterého lze připojit mnoho dalších zařízení.

V sadě nechybí ani kompresor s dostupným tlakem až 250PSI, který je vhodný nejen k nafukování pneumatik, ale i matrací či lehátek. O stavu tlaku informuje integrovaný manometr. Na boku celé sady je pak ještě pracovní svítilna, která velmi usnadní případnou práci bez denníhom světla.

Specifikace:

napájecí napětí: 12V
nabíjecí napětí: 12V
délka kabelu se svorkami: 50 cm
tlak kompresoru: 20 bar / 300 PSI
manometr: ano
kapacita baterie: 17 Ah
napětí baterie: 12V
špičkový výkon: 900 AMP
startovací výkon: 500 AMP
typ baterie: olověná
baterka: ano
doba nabíjení: 8 až 48 hodin
rozměry (výška / šířka / hloubka): 37x36x17cm
hmotnost: 6,8 kg
hmotnost v balení: 7,35 kg

Obsah balení:

přístroj
nabíječka do auta
nabíječka
3 kompresorové trysky
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Malatec
Typ startovací box
Startovací proud 500 A
Napětí autobaterie 12V
Hmotnost 6 kg

Články odjinud