Malatec 16827

73 %
Stars
(3 hodnocení)

Multifunkční zařízení, které se bude hodit v každé garáži, dílně i v automobilu. Díky tomuto zařízení můžete nastartovat auto, nafouknout pneumatiku, posvítit si nebo nabít telefon. Díky svým kompaktním rozměrům se perfektně vejde do kufru nebo pod sedadlo automobilu. Zařízení má zabudovanou baterii a startovací kabely, díky čemuž snadno nastartujete motor. Velká kapacita baterie umožňuje dlouhodobé nabíjení a také používání integrované svítilny se 3 LED diodami. Zásuvka 12V DC (zásuvka zapalovače)... Celý popis

Koupit za 1 824 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Multifunkční zařízení, které se bude hodit v každé garáži, dílně i v automobilu. Díky tomuto zařízení můžete nastartovat auto, nafouknout pneumatiku, posvítit si nebo nabít telefon. Díky svým kompaktním rozměrům se perfektně vejde do kufru nebo pod sedadlo automobilu.

Zařízení má zabudovanou baterii a startovací kabely, díky čemuž snadno nastartujete motor. Velká kapacita baterie umožňuje dlouhodobé nabíjení a také používání integrované svítilny se 3 LED diodami. Zásuvka 12V DC (zásuvka zapalovače) umožňuje nabíjení externích zařízení – telefonu nebo tabletu. Startér je vybaven také kompresorem s manometrem, díky kterému můžeme pneumatiku nafouknout a zkontrolovat tlak v ní. Balení obsahuje i 3 různé adaptéry, které nafouknou další předměty, jako jsou míče, matrace nebo plážové doplňky. Adaptér stačí připevnit na ventil, uzamknout a můžete začít nafukovat.

Technické specifikace:

- Zabudovaná olověná baterie
- Napětí baterie: 12V
- Kapacita baterie: 17 Ah
- Náběhový výkon: 500A
- Špičkový výkon: 900A
- Doba nabíjení: 8 až 48 hodin
- Délka kabelu se svorkami: 50 cm
- Tlak kompresoru: 300 PSI (20 bar)
- Svítilna se 3 LED diodami
- Rozměry: 36 x 17 x 37 cm
- Hmotnost produktu: 6,8 kg
- Hmotnost balení: 7,05 kg

Obsah balení:

- startér s kompresorem
- nabíječka do zásuvky
- nabíječka do auta
- 3 kompresorové koncovky
Zobrazit více

Články odjinud