Bosch C3 6V/12V

88 %
Stars
(121 hodnocení)

Balení: 1 Nabíječka C3 pro osobní vozy, motocykly. Nabíječka je plně automatická a vlastní proces dobíjení lze ovlivnit výběrem čtyř režimů. Samostatnou funkcí je přepínací režim s udržovacím nabíjením. Nabíječka C3 je vhodná pro akumulátory s kapacitou 1,2 až 14 Ah v případě 6V. Při 12V je vhodná pro baterie 1,2-120Ah.V obou případech není důležité, zda jde o olověné akumulátory s elektrolytem konstrukce WET, AGM, GEL nebo VRLA. K připojení do elektrické sítě slouží plochá EU vidlice na téměř... Celý popis

Koupit za 865 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Balení: 1 Nabíječka C3 pro osobní vozy, motocykly. Nabíječka je plně automatická a vlastní proces dobíjení lze ovlivnit výběrem čtyř režimů. Samostatnou funkcí je přepínací režim s udržovacím nabíjením. Nabíječka C3 je vhodná pro akumulátory s kapacitou 1,2 až 14 Ah v případě 6V. Při 12V je vhodná pro baterie 1,2-120Ah.V obou případech není důležité, zda jde o olověné akumulátory s elektrolytem konstrukce WET, AGM, GEL nebo VRLA.

K připojení do elektrické sítě slouží plochá EU vidlice na téměř dvoumetrovém kabelu. Ovládání nabíječky je plně interaktivní. Všechny stavy jsou obsluze signalizovány pomocí několika barevných diod a kvalitní nabíjení tak s touto nabíječkou zvládne opravdu každý. Nabíječka disponuje automatickým režimem impulzního nabíjení při napětí akumulátoru mezi 7,5 a 10,5 V, který přispívá k regeneraci hluboce vybitých akumulátorů. Po dokončení nabíjení se rovněž automaticky spouští udržovací režim.

Nabíjecí napětí (V):
6/12

Nabíjecí proud Eff./aritm. (A):
3,8

Startovací proud max./1V (A):
 

Síťové napětí (V):
230

Příkon max. nabíjení/start (W):
60

Typ baterie:
AGM, GEL, MF, VRLA, WET-klasické

Jmenovitá kapacita baterie 15h min-max (Ah):
1,2-120

Regulačních stupňů:
4

Délka (mm):
185

Šířka (mm):
81

Výška (mm):
55

Váka (Kg):
 

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bosch
Typ nabíječka
Hmotnost 0.95 kg
Test akumulátoru ano
Pulzní nabíjení ano
Ochrana proti zkratu ano
Ochrana proti přepolování ano
Krytí IP IP65
Zobrazit více parametrů

Články odjinud