Střešní nosič kol Aurilis Green Valley Fast Rider nabízí bezpečnou a pohodlnou přepravu 1 jízdního kola s maximální nosností 20 kg. Jednostranný systém umožňuje rychlé a snadné naložení kola, zatímco posuvné podpěry a ráčnové popruhy s rychloupínáním zajistí stabilní uchycení během jízdy. Nosič je vhodný pro pláště do šířky 2,6". Součástí balení jsou T-šrouby pro montáž na hliníkové střešní tyče.
Koupit za 2 838 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
Green Valley FastRider
Doprava:
65 Kč
2 838 Kč
Koupit za 2 838 Kč
94 %
Nosič kol na střechu Green Valley FastRider nosič kola TUV, CityCrash (A160659)
Doprava:
74 Kč
Skladem
2 274 Kč
Koupit za 2 274 Kč
100 %
Aurilis Green Valley Fast Rider
Doprava:
99 Kč
Skladem
2 049 Kč
Koupit za 2 049 Kč
100 %
Aurilis Green Valley Fast Rider
Doprava:
99 Kč
Skladem
2 049 Kč
Koupit za 2 049 Kč
97 %
Green Valley FastRider nosič kola TUV, CityCrash
Doprava:
99 Kč
Skladem
2 049 Kč
Koupit za 2 049 Kč
Popis
Střešní nosič kol Aurilis Green Valley Fast Rider nabízí bezpečnou a pohodlnou přepravu 1 jízdního kola s maximální nosností 20 kg. Jednostranný systém umožňuje rychlé a snadné naložení kola, zatímco posuvné podpěry a ráčnové popruhy s rychloupínáním zajistí stabilní uchycení během jízdy. Nosič je vhodný pro pláště do šířky 2,6". Součástí balení jsou T-šrouby pro montáž na hliníkové střešní tyče.
Parametry
| Gumou potažený držák rámu | ano |
| Uzamčení kola k nosiči | ano |
| Zamčení nosiče k vozidlu | ano |
| Přeprava elektrokol | ano |
| Montáž bez nářadí | ano |
| Max. šířka pneumatiky | 2.6 " |
| Bezpečnostní certifikace | City Crash test |
| Maximální zatížení | 20 kg |
| Maximální počet jízdních kol | 1 |
| Uchycení jízdního kola | za rám |
| Výrobce | Green Valley |
| Montáž | na střechu |
| Max. hmotnost jízdního kola | 20 kg |
| Silniční kolo | ano |
| MTB | ano |
| Elektrokolo | ano |
Podobné produkty
- Abarth
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
- Alpine
- Aston Martin
- Audi
- Avia
- Bentley
- BMW
- Bugatti
- Buick
- Cadillac
- Caterham
- Chery
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- DAF
- Daihatsu
- Dodge
- DS
- Ducati
- Ferrari
- Fiat
- Fisker
- Ford
- Geely
- GMC
- Harley-Davidson
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kawasaki
- Kia
- Koenigsegg
- KTM
- Lada (Vaz/Žiguli)
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Lotus
- MAN
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- McLaren
- Mercedes-Benz
- MG
- Mini
- Mitsubishi
- Morgan
- Nissan
- Opel
- Pagani
- Peugeot
- Pininfarina
- Pontiac
- Porsche
- Qoros
- Renault
- Rolls Royce
- Rover
- Saab
- Scania
- Seat
- Setra
- Smart
- Spyker
- SsangYong
- Subaru
- Suzuki
- Škoda
- Tata
- Tatra
- Tesla
- Toyota
- Trabant
- Volkswagen
- Volvo
- Yamaha
- Zetor
Škoda
Volkswagen
Mercedes-Benz
Ford
BMW
Audi
Opel
Renault
Toyota
Mazda
Seat
Fiat