Thule VeloSpace XT 2 + adaptér pro 3kolo
Vlastnosti - Oblíbený nosič kol s adaptérem na další kolo (Celkem pro 3 kola) - Vysoká přepravní kapacita umožňuje také přepravu elektrokol a těžkých horských kol. - Extra široký prostor mezi držáky plášťů kol (25 cm) pro co nejsnadnější montáž robustních jízdních kol. - Extra široké žlábky pro pláště kol umožňují přepravu velkých kol s rozvorem až 1 300 mm. - Nastavitelné podtlakové přezky s extra dlouhými popruhy pro ráfky umožňují snadné upevnění kol se širokými pneumatikami (až 4.7palcovými)... Celý popis
Popis
Vlastnosti
- Oblíbený nosič kol s adaptérem na další kolo (Celkem pro 3 kola)
- Vysoká přepravní kapacita umožňuje také přepravu elektrokol a těžkých horských kol.
- Extra široký prostor mezi držáky plášťů kol (25 cm) pro co nejsnadnější montáž robustních jízdních kol.
- Extra široké žlábky pro pláště kol umožňují přepravu velkých kol s rozvorem až 1 300 mm.
- Nastavitelné podtlakové přezky s extra dlouhými popruhy pro ráfky umožňují snadné upevnění kol se širokými pneumatikami (až 4.7palcovými)
- Snadné upevnění kol díky odnímatelným držákům rámu vybaveným růžicí s omezovačem momentu utažení Thule AcuTight, který cvakne, jakmile je kolo optimálně upevněno
- Díky stabilitě nezajištěné přípojky na tažném zařízení je snadná montáž i nastavení nosiče kol před uzavřením zajišťovací páky
- Důmyslný systém sklápění ovládaný nožním pedálem umožňuje snadný přístup do zavazadlového prostoru i tehdy, jsou-li připevněna kola
- Kola lze uzamknout k cyklistickému nosiči a cyklistický nosič lze uzamknout k tažnému zařízení (zámky jsou součástí balení).
- V kombinaci s boxem Thule BackSpace XT umožňuje vytvoření snadno přístupného univerzálního nosiče pro rozšíření úložného prostoru vozidla o 300 l
- Nosnost adaptéru je 15Kg
Technické údaje
Maximální počet kol
3
Nosnost
60 kg
Maximální hmotnost jednoho kola
30 kg (na adaptér pouze 15Kg)
Rozměry
135 x 69 x 79 cm
Rozměry složeného kočárku
135 x 74 x 25 cm
Hmotnost
18.7 kg + 2,6 Kg adaptér
Vhodný pro rozměry rámu
22–80 mm
Odnímatelné držáky rámů kol
✓
Rozestup mezi kolami
25 cm
Kompatibilní s karbonovým rámem
✓ Je nutný adaptér: Thule Carbon Frame Protector
Montáž kola na nastavitelné držáky
Pump buckles
Funkce sklápění (s kolami)
✓
Vhodný pro vozy s vně umístěnou rezervní pneumatikou
✖
Zadní světla
✓
Napájecí konektor
13-pin
Kompatibilní se systémem jednoho klíče
✓
Uzamknutí kola k nosiči
✓
Uzamčení nosiče k vozidlu
✓
Číslo modelu
938 plus 9381
- Oblíbený nosič kol s adaptérem na další kolo (Celkem pro 3 kola)
- Vysoká přepravní kapacita umožňuje také přepravu elektrokol a těžkých horských kol.
- Extra široký prostor mezi držáky plášťů kol (25 cm) pro co nejsnadnější montáž robustních jízdních kol.
- Extra široké žlábky pro pláště kol umožňují přepravu velkých kol s rozvorem až 1 300 mm.
- Nastavitelné podtlakové přezky s extra dlouhými popruhy pro ráfky umožňují snadné upevnění kol se širokými pneumatikami (až 4.7palcovými)
- Snadné upevnění kol díky odnímatelným držákům rámu vybaveným růžicí s omezovačem momentu utažení Thule AcuTight, který cvakne, jakmile je kolo optimálně upevněno
- Díky stabilitě nezajištěné přípojky na tažném zařízení je snadná montáž i nastavení nosiče kol před uzavřením zajišťovací páky
- Důmyslný systém sklápění ovládaný nožním pedálem umožňuje snadný přístup do zavazadlového prostoru i tehdy, jsou-li připevněna kola
- Kola lze uzamknout k cyklistickému nosiči a cyklistický nosič lze uzamknout k tažnému zařízení (zámky jsou součástí balení).
- V kombinaci s boxem Thule BackSpace XT umožňuje vytvoření snadno přístupného univerzálního nosiče pro rozšíření úložného prostoru vozidla o 300 l
- Nosnost adaptéru je 15Kg
Technické údaje
Maximální počet kol
3
Nosnost
60 kg
Maximální hmotnost jednoho kola
30 kg (na adaptér pouze 15Kg)
Rozměry
135 x 69 x 79 cm
Rozměry složeného kočárku
135 x 74 x 25 cm
Hmotnost
18.7 kg + 2,6 Kg adaptér
Vhodný pro rozměry rámu
22–80 mm
Odnímatelné držáky rámů kol
✓
Rozestup mezi kolami
25 cm
Kompatibilní s karbonovým rámem
✓ Je nutný adaptér: Thule Carbon Frame Protector
Montáž kola na nastavitelné držáky
Pump buckles
Funkce sklápění (s kolami)
✓
Vhodný pro vozy s vně umístěnou rezervní pneumatikou
✖
Zadní světla
✓
Napájecí konektor
13-pin
Kompatibilní se systémem jednoho klíče
✓
Uzamknutí kola k nosiči
✓
Uzamčení nosiče k vozidlu
✓
Číslo modelu
938 plus 9381
Parametry
| Maximální zatížení | 60 kg |
| Maximální počet jízdních kol | 3 |
| Uchycení jízdního kola | rám + kola |
| Výrobce | Thule |
| Montáž | na tažné zařízení |
| Max. hmotnost jízdního kola | 15 kg |
| Sklopení naložených kol | ano |
| Uzamčení kola k nosiči | ano |
| Zadní světla | ano |
| Zamčení nosiče k vozidlu | ano |
| Délka | 135.0 cm |
| Maximální rychlost | 130 km/h |
| Přeprava elektrokol | ano |
| Doplněk k nosiči | ano |
| Šířka | 69.0 cm |
| Max. šířka pneumatiky | 4.7 " |
| Bezpečnostní certifikace | City Crash test |
| Silniční kolo | ano |
| MTB | ano |
| Elektrokolo | ano |
| Karbonové kolo | ano |
Podobné produkty
- Abarth
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
- Alpine
- Aston Martin
- Audi
- Avia
- Bentley
- BMW
- Bugatti
- Buick
- Cadillac
- Caterham
- Chery
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- DAF
- Daihatsu
- Dodge
- DS
- Ducati
- Ferrari
- Fiat
- Fisker
- Ford
- Geely
- GMC
- Harley-Davidson
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kawasaki
- Kia
- Koenigsegg
- KTM
- Lada (Vaz/Žiguli)
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Lotus
- MAN
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- McLaren
- Mercedes-Benz
- MG
- Mini
- Mitsubishi
- Morgan
- Nissan
- Opel
- Pagani
- Peugeot
- Pininfarina
- Pontiac
- Porsche
- Qoros
- Renault
- Rolls Royce
- Rover
- Saab
- Scania
- Seat
- Setra
- Smart
- Spyker
- SsangYong
- Subaru
- Suzuki
- Škoda
- Tata
- Tatra
- Tesla
- Toyota
- Trabant
- Volkswagen
- Volvo
- Yamaha
- Zetor
Škoda
Volkswagen
Mercedes-Benz
Ford
BMW
Audi
Opel
Renault
Toyota
Mazda
Seat
Fiat