Parametry a specifikace: Parametry elektropřípojky Počet pinů 13pin Počet kol 3 Max. počet kol 3 Elektrokola Ano Uzamykání Nosiče na tažném zařízení + nákladu na nosiči Skladné Ano Sklopné Ano Nosnost (kg) 60 Způsob upevnění Na tažné zařízení Další údaje: Vzdálnost mezi koly 220 mm Zástrčka 13 pin Hmotnost: 21 kg Max. zatížení: 60 kg (30 kg / 1 kolo) Uzamykání: kol na nosiči + nosiče na TZ Max. průměr rámu: 60 mm Počet kol: 3 (také elektrokola)
Koupit za 17 033 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
100 %
Nosič kol Eufab Premium III - 3 kola, na tažné zařízení
Doprava:
199 Kč
Skladem
17 033 Kč
Koupit za 17 033 Kč
96 %
Eufab nosič na jízdní kolo Premium III 11522 počet kol=3
Doprava:
zdarma
Skladem
14 735 Kč
Koupit za 14 735 Kč
96 %
EUFAB Nosič jízních kol Premium III
Doprava:
zdarma
11 399 Kč
Koupit za 11 399 Kč
Popis
Parametry a specifikace:
Parametry elektropřípojky
Počet pinů
13pin
Počet kol
3
Max. počet kol
3
Elektrokola
Ano
Uzamykání
Nosiče na tažném zařízení + nákladu na nosiči
Skladné
Ano
Sklopné
Ano
Nosnost (kg)
60
Způsob upevnění
Na tažné zařízení
Další údaje:
Vzdálnost mezi koly
220 mm
Zástrčka
13 pin
Hmotnost:
21 kg
Max. zatížení:
60 kg (30 kg / 1 kolo)
Uzamykání:
kol na nosiči + nosiče na TZ
Max. průměr rámu:
60 mm
Počet kol:
3 (také elektrokola)
Parametry elektropřípojky
Počet pinů
13pin
Počet kol
3
Max. počet kol
3
Elektrokola
Ano
Uzamykání
Nosiče na tažném zařízení + nákladu na nosiči
Skladné
Ano
Sklopné
Ano
Nosnost (kg)
60
Způsob upevnění
Na tažné zařízení
Další údaje:
Vzdálnost mezi koly
220 mm
Zástrčka
13 pin
Hmotnost:
21 kg
Max. zatížení:
60 kg (30 kg / 1 kolo)
Uzamykání:
kol na nosiči + nosiče na TZ
Max. průměr rámu:
60 mm
Počet kol:
3 (také elektrokola)
Parametry
| Hmotnost | 21 kg |
| Maximální zatížení | 60 kg |
| Maximální počet jízdních kol | 3 |
| Výrobce | Eufab |
| Montáž | na tažné zařízení |
| Max. hmotnost jízdního kola | 30.0 kg |
| Sklopení naložených kol | ano |
| Uzamčení kola k nosiči | ano |
| Zadní světla | ano |
| Zamčení nosiče k vozidlu | ano |
| Elektro zástrčka | 13-ti pólová |
| Přeprava elektrokol | ano |
| Bezpečnostní certifikace | TÜV |
| Silniční kolo | ano |
| MTB | ano |
| Elektrokolo | ano |
Podobné produkty
- Abarth
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
- Alpine
- Aston Martin
- Audi
- Avia
- Bentley
- BMW
- Bugatti
- Buick
- Cadillac
- Caterham
- Chery
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- DAF
- Daihatsu
- Dodge
- DS
- Ducati
- Ferrari
- Fiat
- Fisker
- Ford
- Geely
- GMC
- Harley-Davidson
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kawasaki
- Kia
- Koenigsegg
- KTM
- Lada (Vaz/Žiguli)
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Lotus
- MAN
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- McLaren
- Mercedes-Benz
- MG
- Mini
- Mitsubishi
- Morgan
- Nissan
- Opel
- Pagani
- Peugeot
- Pininfarina
- Pontiac
- Porsche
- Qoros
- Renault
- Rolls Royce
- Rover
- Saab
- Scania
- Seat
- Setra
- Smart
- Spyker
- SsangYong
- Subaru
- Suzuki
- Škoda
- Tata
- Tatra
- Tesla
- Toyota
- Trabant
- Volkswagen
- Volvo
- Yamaha
- Zetor
Škoda
Volkswagen
Mercedes-Benz
Ford
BMW
Audi
Opel
Renault
Toyota
Mazda
Seat
Fiat