"Univerzáln nosič pro 2 kola s rozměrem 12"–29" na tažné zařízení Peruzzo Parma. Nosič je vyroben z oceli a váží 15,6 kg. Kola se přichytí pomocí rychloupínacího systému, druhé kolo pomocí záchytného ramena. Nosič je naklápěcí a lze uzamknout k autu. Při montáži na dodávku nelze otevřít kufr. Technické informace: - max. počet kol: 2 - max. zatížení: 60 kg - upevnění kola: rám, kolo - max. tloušťka rámu: 5 cm - max. šířka pláště: 8 cm - max. vzdálenost mezi koly (přední–zadní osa): 120 cm - vzdálenost... Celý popis
Koupit za 7 054 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
93 %
Peruzzo Parma 2 + el. redukce a držák 1.kola pro 2 kola nosič na tažné zařízení
Doprava:
zdarma
Skladem
7 054 Kč
Koupit za 7 054 Kč
96 %
Nosič kol Peruzzo Parma 2 - pro 2 kola, sklopný
Doprava:
zdarma
6 690 Kč
Koupit za 6 690 Kč
99 %
Nosič Peruzzo PARMA na tažné zařízení pro 2 kola - naklápěcí , uzamykatelný
Doprava:
zdarma
Skladem
6 279 Kč
Koupit za 6 279 Kč
94 %
PERUZZO Nosič PARMA pro 2 kola
Doprava:
zdarma
Skladem
5 890 Kč
Koupit za 5 890 Kč
95 %
Peruzzo Parma 2
Doprava:
115 Kč
Skladem
5 890 Kč
Koupit za 5 890 Kč
Popis
"Univerzáln nosič pro 2 kola s rozměrem 12"–29" na tažné zařízení Peruzzo Parma.
Nosič je vyroben z oceli a váží 15,6 kg. Kola se přichytí pomocí rychloupínacího systému, druhé kolo pomocí záchytného ramena.
Nosič je naklápěcí a lze uzamknout k autu. Při montáži na dodávku nelze otevřít kufr.
Technické informace:
- max. počet kol: 2
- max. zatížení: 60 kg
- upevnění kola: rám, kolo
- max. tloušťka rámu: 5 cm
- max. šířka pláště: 8 cm
- max. vzdálenost mezi koly (přední–zadní osa): 120 cm
- vzdálenost mezi ližinami: 17 cm
- ochrana rámu: ano
- zámek nosiče k autu: ano
- hmotnost: 15,6 kg
- e-kola: ne
- fatbike: ne
Nosič je vyroben z oceli a váží 15,6 kg. Kola se přichytí pomocí rychloupínacího systému, druhé kolo pomocí záchytného ramena.
Nosič je naklápěcí a lze uzamknout k autu. Při montáži na dodávku nelze otevřít kufr.
Technické informace:
- max. počet kol: 2
- max. zatížení: 60 kg
- upevnění kola: rám, kolo
- max. tloušťka rámu: 5 cm
- max. šířka pláště: 8 cm
- max. vzdálenost mezi koly (přední–zadní osa): 120 cm
- vzdálenost mezi ližinami: 17 cm
- ochrana rámu: ano
- zámek nosiče k autu: ano
- hmotnost: 15,6 kg
- e-kola: ne
- fatbike: ne
Parametry
| Gumou potažený držák rámu | ano |
| Sklopení naložených kol | ano |
| Uzamčení kola k nosiči | ano |
| Zadní světla | ano |
| Zamčení nosiče k vozidlu | ano |
| Elektro zástrčka | 13-ti pólová |
| Přeprava elektrokol | ne |
| Doplněk k nosiči | ano |
| Montáž bez nářadí | ano |
| Max. šířka pneumatiky | 3.1 " |
| Hmotnost | 15.58 kg |
| Maximální zatížení | 60.0 kg |
| Maximální počet jízdních kol | 2 |
| Výrobce | Peruzzo |
| Montáž | na tažné zařízení |
| Max. hmotnost jízdního kola | 17 kg |
| Silniční kolo | ano |
| MTB | ano |
Podobné produkty
- Abarth
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
- Alpine
- Aston Martin
- Audi
- Avia
- Bentley
- BMW
- Bugatti
- Buick
- Cadillac
- Caterham
- Chery
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- DAF
- Daihatsu
- Dodge
- DS
- Ducati
- Ferrari
- Fiat
- Fisker
- Ford
- Geely
- GMC
- Harley-Davidson
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kawasaki
- Kia
- Koenigsegg
- KTM
- Lada (Vaz/Žiguli)
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Lotus
- MAN
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- McLaren
- Mercedes-Benz
- MG
- Mini
- Mitsubishi
- Morgan
- Nissan
- Opel
- Pagani
- Peugeot
- Pininfarina
- Pontiac
- Porsche
- Qoros
- Renault
- Rolls Royce
- Rover
- Saab
- Scania
- Seat
- Setra
- Smart
- Spyker
- SsangYong
- Subaru
- Suzuki
- Škoda
- Tata
- Tatra
- Tesla
- Toyota
- Trabant
- Volkswagen
- Volvo
- Yamaha
- Zetor
Škoda
Volkswagen
Mercedes-Benz
Ford
BMW
Audi
Opel
Renault
Toyota
Mazda
Seat
Fiat