Zadní nosič jízdních kol UEBLER i21 Z, pro 2 kola (nejskladnější nosič na trhu) s 90° výklopem. Umožňuje složení nosiče do malých rozměrů a zároveň rychlejší a pohodlnější uchycení k tažnému zařízení. Je vyráběn prvotřídní německou firmou UEBLER. Větší výklop umožňuje otevření zadních dveří i u MPV nebo dodávek. Jedná se o nosič 2 jízdních kol Uebler i21 Z je luxusní variantou nosiče od prvotřídního německého výrobce UEBLER. Nosič lze během pár sekund složit a uložit jako běžné zavazadlo. Pro... Celý popis
Koupit za 20 290 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
Nosič na tažné zařízení na 2 kola / elektrokola Uebler i21Z - sklopný skládací / na karbonová kola - osobní odběr Praha Brno zdarma
Doprava:
39 Kč
Skladem
20 290 Kč
Koupit za 20 290 Kč
100 %
Nosič 2 kol na tažné zařízení UEBLER i21 Z černý skládací, 60° výklop
Doprava:
zdarma
Skladem
23 890 Kč
Koupit za 23 890 Kč
100 %
Uebler i21 Z
Doprava:
zdarma
25 290 Kč
Koupit za 25 290 Kč
100 %
UEBLER Nosič kol na tažné zařízení i21 Z60 pro 2 jízdní kola - černý
Doprava:
zdarma
Skladem
23 890 Kč
Koupit za 23 890 Kč
100 %
UEBLER i21 Z
Doprava:
129 Kč
Skladem
20 290 Kč
Koupit za 20 290 Kč
Popis
Zadní nosič jízdních kol UEBLER i21 Z, pro 2 kola (nejskladnější nosič na trhu) s 90° výklopem. Umožňuje složení nosiče do malých rozměrů a zároveň rychlejší a pohodlnější uchycení k tažnému zařízení. Je vyráběn prvotřídní německou firmou UEBLER. Větší výklop umožňuje otevření zadních dveří i u MPV nebo dodávek.
Jedná se o nosič 2 jízdních kol Uebler i21 Z je luxusní variantou nosiče od prvotřídního německého výrobce UEBLER. Nosič lze během pár sekund složit a uložit jako běžné zavazadlo. Pro uchycení nosiče je nutno mít vůz vybaven tažným zařízením. Upínací mechanismus je oproti všem ostatním modelům Uebler inovován tak, že nemusíte dotahovat žádnou pákou, jen nosič položíte na TZ a rozevřete, čímž se automaticky fixuje. Mechanismus má i indikaci správného upnutí, aby se předešlo jakýmkoliv problémům. V kombinaci s nízkou váhou celého držáku, to dělá z nosiče Uebler i21 Z, vskutku jedničku na trhu mezi nosiči jízdních kol na tažné zařízení. Nosič je vybaven 13-ti pólovou elektro zástrčkou, kterou lze na 7-mi pólovou změnit pomocí adaptéru viz. související zboží. Nosič je doporučen pro přepravu elektrokol i s robusními rámy až do průměru 115 mm pro kulatou trubku, 120x80mm pro obdélníkovou trubku nebo 95x95mm pro čtvercovou trubku. Pozn.: Výklop na nový Mercedes Benz Vito s originálním pevným tažným stále nestačí.
Parametry a specifikace
Parametry a specifikace
Počet převážených jízdních kol
2
Výklop nosiče
ANO 90°
Nosnost (kg)
60
Montáž
Bezpákový
Počet pólů v zásuvce
13-ti pólová zástrčka
Barva
černo/stříbrná
Schválený k provozu v ČR
Ano
Výrobce
UEBLER (Německo)
Zamykání
ANO
Hmotnost
13,5 kg
Max. rozvor kol
130 cm
Max. šířka pneu
3" (s UE25010 až 4,5")
Max. váha kola
30 kg
Parkovací senzory
NE
Převoz elektrokol
ANO
Rozestup mezi koly
240 mm
Rozměry (v rozloženém stavu)
119 x 72 x 64 cm
Rozměry složený stav (v x š x h)
61 x 20,5 x 69 cm
Jedná se o nosič 2 jízdních kol Uebler i21 Z je luxusní variantou nosiče od prvotřídního německého výrobce UEBLER. Nosič lze během pár sekund složit a uložit jako běžné zavazadlo. Pro uchycení nosiče je nutno mít vůz vybaven tažným zařízením. Upínací mechanismus je oproti všem ostatním modelům Uebler inovován tak, že nemusíte dotahovat žádnou pákou, jen nosič položíte na TZ a rozevřete, čímž se automaticky fixuje. Mechanismus má i indikaci správného upnutí, aby se předešlo jakýmkoliv problémům. V kombinaci s nízkou váhou celého držáku, to dělá z nosiče Uebler i21 Z, vskutku jedničku na trhu mezi nosiči jízdních kol na tažné zařízení. Nosič je vybaven 13-ti pólovou elektro zástrčkou, kterou lze na 7-mi pólovou změnit pomocí adaptéru viz. související zboží. Nosič je doporučen pro přepravu elektrokol i s robusními rámy až do průměru 115 mm pro kulatou trubku, 120x80mm pro obdélníkovou trubku nebo 95x95mm pro čtvercovou trubku. Pozn.: Výklop na nový Mercedes Benz Vito s originálním pevným tažným stále nestačí.
Parametry a specifikace
Parametry a specifikace
Počet převážených jízdních kol
2
Výklop nosiče
ANO 90°
Nosnost (kg)
60
Montáž
Bezpákový
Počet pólů v zásuvce
13-ti pólová zástrčka
Barva
černo/stříbrná
Schválený k provozu v ČR
Ano
Výrobce
UEBLER (Německo)
Zamykání
ANO
Hmotnost
13,5 kg
Max. rozvor kol
130 cm
Max. šířka pneu
3" (s UE25010 až 4,5")
Max. váha kola
30 kg
Parkovací senzory
NE
Převoz elektrokol
ANO
Rozestup mezi koly
240 mm
Rozměry (v rozloženém stavu)
119 x 72 x 64 cm
Rozměry složený stav (v x š x h)
61 x 20,5 x 69 cm
Parametry
| Hmotnost | 13.5 kg |
| Maximální zatížení | 60 kg |
| Maximální počet jízdních kol | 2 |
| Uchycení jízdního kola | rám + kola |
| Výrobce | Uebler |
| Montáž | na tažné zařízení |
| Max. hmotnost jízdního kola | 30 kg |
| Sklopení naložených kol | ano |
| Uzamčení kola k nosiči | ano |
| Zadní světla | ano |
| Zamčení nosiče k vozidlu | ano |
| Elektro zástrčka | 13-ti pólová i 7-mi pólová |
| Maximální rychlost | 130 km/h |
| Přeprava elektrokol | ano |
| Doplněk k nosiči | ano |
| Šířka | 119.0 cm |
| Montáž bez nářadí | ano |
| Max. šířka pneumatiky | 2.8 " |
| Bezpečnostní certifikace | TÜV |
| Silniční kolo | ano |
| MTB | ano |
| Elektrokolo | ano |
| Karbonové kolo | ano |
Podobné produkty
- Abarth
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
- Alpine
- Aston Martin
- Audi
- Avia
- Bentley
- BMW
- Bugatti
- Buick
- Cadillac
- Caterham
- Chery
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- DAF
- Daihatsu
- Dodge
- DS
- Ducati
- Ferrari
- Fiat
- Fisker
- Ford
- Geely
- GMC
- Harley-Davidson
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kawasaki
- Kia
- Koenigsegg
- KTM
- Lada (Vaz/Žiguli)
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Lotus
- MAN
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- McLaren
- Mercedes-Benz
- MG
- Mini
- Mitsubishi
- Morgan
- Nissan
- Opel
- Pagani
- Peugeot
- Pininfarina
- Pontiac
- Porsche
- Qoros
- Renault
- Rolls Royce
- Rover
- Saab
- Scania
- Seat
- Setra
- Smart
- Spyker
- SsangYong
- Subaru
- Suzuki
- Škoda
- Tata
- Tatra
- Tesla
- Toyota
- Trabant
- Volkswagen
- Volvo
- Yamaha
- Zetor
Škoda
Volkswagen
Mercedes-Benz
Ford
BMW
Audi
Opel
Renault
Toyota
Mazda
Seat
Fiat