Thule WanderWay 2 je nosič kol na páté dveře automobilu. Přepraví dvě jízdní kola, třetí a čtvrté pomocí adaptéru. Sklápění plošiny při převozu nosiče bez kol. Rychlá a jednoduchá montáž díky speciální plně předmontované upevňovací sadě pro Volkswagen T6. Povrch upínacích pásků je ošetřen pryží, aby se zamezilo poškození karoserie. Díky zvýšené pozici nosiče jsou zadní světla i registrační značka stále viditelné. Snadné upevnění kol díky odnímatelným držákům rámu vybaveným uzamykatelnými růžicemi... Celý popis
Koupit za 14 490 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
97 %
Thule WanderWay 911002
Doprava:
zdarma
Skladem
14 490 Kč
Koupit za 14 490 Kč
95 %
Nosič na 2 jízdní kola na zadní / páté dveře Thule WanderWay - aluminium / pozinkovaná ocel / černý - osobní odběr Praha Brno zdarma
Doprava:
39 Kč
14 490 Kč
Koupit za 14 490 Kč
97 %
Nosič 3 kol na zadní dveře pro VW T6/6.1 Thule WanderWay 2
Doprava:
zdarma
Skladem
17 990 Kč
Koupit za 17 990 Kč
100 %
Nosič jízdních kol THULE Wanderway 2 pro VW T6
Doprava:
240 Kč
14 790 Kč
Koupit za 14 790 Kč
100 %
THULE WanderWay 2
Doprava:
149 Kč
Skladem
14 490 Kč
Koupit za 14 490 Kč
Popis
Thule WanderWay 2 je nosič kol na páté dveře automobilu. Přepraví dvě jízdní kola, třetí a čtvrté pomocí adaptéru. Sklápění plošiny při převozu nosiče bez kol. Rychlá a jednoduchá montáž díky speciální plně předmontované upevňovací sadě pro Volkswagen T6. Povrch upínacích pásků je ošetřen pryží, aby se zamezilo poškození karoserie. Díky zvýšené pozici nosiče jsou zadní světla i registrační značka stále viditelné. Snadné upevnění kol díky odnímatelným držákům rámu vybaveným uzamykatelnými růžicemi s omezovačem momentu utažení Thule AcuTight, který cvakne, jakmile je kolo optimálně upevněno. Jednoduché nakládání kol díky snadno nastavitelným podélníkům umožňujícím posunutí do strany.Jízdní kola uzamkne k nosiči kol (zámek je součástí balení).Možnost otevřít kufr automobilu, nejsou-li namontována žádná kola.
Parametry
| Gumou potažený držák rámu | ano |
| Sklopení naložených kol | ano |
| Uzamčení kola k nosiči | ano |
| Zamčení nosiče k vozidlu | ano |
| Délka | 152.0 cm |
| Maximální rychlost | 130 km/h |
| Přeprava elektrokol | ano |
| Šířka | 111.0 cm |
| Max. šířka pneumatiky | 3.0 " |
| Bezpečnostní certifikace | TÜV |
| Hmotnost | 12.4 kg |
| Maximální zatížení | 60 kg |
| Maximální počet jízdních kol | 2 |
| Uchycení jízdního kola | rám + kola |
| Výrobce | Thule |
| Montáž | na zadní dveře |
| Max. hmotnost jízdního kola | 30 kg |
| Silniční kolo | ano |
| Elektrokolo | ano |
| Karbonové kolo | ano |
Podobné produkty
- Abarth
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
- Alpine
- Aston Martin
- Audi
- Avia
- Bentley
- BMW
- Bugatti
- Buick
- Cadillac
- Caterham
- Chery
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- DAF
- Daihatsu
- Dodge
- DS
- Ducati
- Ferrari
- Fiat
- Fisker
- Ford
- Geely
- GMC
- Harley-Davidson
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kawasaki
- Kia
- Koenigsegg
- KTM
- Lada (Vaz/Žiguli)
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Lotus
- MAN
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- McLaren
- Mercedes-Benz
- MG
- Mini
- Mitsubishi
- Morgan
- Nissan
- Opel
- Pagani
- Peugeot
- Pininfarina
- Pontiac
- Porsche
- Qoros
- Renault
- Rolls Royce
- Rover
- Saab
- Scania
- Seat
- Setra
- Smart
- Spyker
- SsangYong
- Subaru
- Suzuki
- Škoda
- Tata
- Tatra
- Tesla
- Toyota
- Trabant
- Volkswagen
- Volvo
- Yamaha
- Zetor
Škoda
Volkswagen
Mercedes-Benz
Ford
BMW
Audi
Opel
Renault
Toyota
Mazda
Seat
Fiat