Převážejte až 3 jízdní kola snadno a bezpečně. Nosič z nabídky Škoda Originálního příslušenství lze jednoduše namontovat na tažné zařízení, což má hned několik výhod. Bicykly nemusíte obtížně zvedat na střechu vozidla a výrazně méně narušují aerodynamiku vozu. Nehrozí také, že jimi zavadíte o strop garáže či překážku nad silnicí. Nosič je uzamykatelný, což pomůže ochránit kola před odcizením. A protože je sklopný, tak i v naloženém stavu umožňuje pohodlný přístup do zavazadlového prostoru. Kombinace... Celý popis
Koupit za 15 890 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
90 %
Škoda 000071105P
Doprava:
99 Kč
Skladem
15 890 Kč
Koupit za 15 890 Kč
97 %
Nosič kol Škoda 000071105P
Doprava:
zdarma
Skladem
15 790 Kč
Koupit za 15 790 Kč
97 %
Škoda nosič na tažné zařízení - pro 3 kola
Doprava:
99 Kč
Skladem
15 463 Kč
Koupit za 15 463 Kč
98 %
Nosič jízních kol ŠKODA na tažné zařízení 000071105P
Doprava:
zdarma
14 299 Kč
Koupit za 14 299 Kč
Popis
Převážejte až 3 jízdní kola snadno a bezpečně. Nosič z nabídky Škoda Originálního příslušenství lze jednoduše namontovat na tažné zařízení, což má hned několik výhod. Bicykly nemusíte obtížně zvedat na střechu vozidla a výrazně méně narušují aerodynamiku vozu. Nehrozí také, že jimi zavadíte o strop garáže či překážku nad silnicí. Nosič je uzamykatelný, což pomůže ochránit kola před odcizením. A protože je sklopný, tak i v naloženém stavu umožňuje pohodlný přístup do zavazadlového prostoru.
Kombinace vysoce odolné ocelové trubkové konstrukce a ližin z eloxovaného hliníku zajišťuje vysokou pevnost, nízkou hmotnost a spolehlivou ochranu proti povětrnostním vlivům. Nosič jízdních kol na tažné zařízení splňuje řadu kvalitativních i bezpečnostních testů a prošel náročnými jízdními zkouškami. Maximální povolené zatížení tažného zařízení je uvedeno ve velkém technickém průkazu konkrétního vozu, z bezpečnostních důvodů se tato hodnota nesmí překročit. Povolené zatížení od vzdálenosti koule tažného ramena je zobrazeno v Návodu k obsluze vozu.
Kombinace vysoce odolné ocelové trubkové konstrukce a ližin z eloxovaného hliníku zajišťuje vysokou pevnost, nízkou hmotnost a spolehlivou ochranu proti povětrnostním vlivům. Nosič jízdních kol na tažné zařízení splňuje řadu kvalitativních i bezpečnostních testů a prošel náročnými jízdními zkouškami. Maximální povolené zatížení tažného zařízení je uvedeno ve velkém technickém průkazu konkrétního vozu, z bezpečnostních důvodů se tato hodnota nesmí překročit. Povolené zatížení od vzdálenosti koule tažného ramena je zobrazeno v Návodu k obsluze vozu.
Parametry
| Hmotnost | 19 kg |
| Maximální zatížení | 60.0 kg |
| Maximální počet jízdních kol | 3 |
| Uchycení jízdního kola | rám + kola |
| Výrobce | Škoda |
| Montáž | na tažné zařízení |
| Sklopení naložených kol | ano |
| Uzamčení kola k nosiči | ano |
| Zadní světla | ano |
| Zamčení nosiče k vozidlu | ano |
| Elektro zástrčka | 13-ti pólová |
| Doplněk k nosiči | ano |
| Montáž bez nářadí | ano |
| Max. šířka pneumatiky | 3.0 " |
| Bezpečnostní certifikace | City Crash test |
| Silniční kolo | ano |
| MTB | ano |
Podobné produkty
- Abarth
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
- Alpine
- Aston Martin
- Audi
- Avia
- Bentley
- BMW
- Bugatti
- Buick
- Cadillac
- Caterham
- Chery
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- DAF
- Daihatsu
- Dodge
- DS
- Ducati
- Ferrari
- Fiat
- Fisker
- Ford
- Geely
- GMC
- Harley-Davidson
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kawasaki
- Kia
- Koenigsegg
- KTM
- Lada (Vaz/Žiguli)
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Lotus
- MAN
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- McLaren
- Mercedes-Benz
- MG
- Mini
- Mitsubishi
- Morgan
- Nissan
- Opel
- Pagani
- Peugeot
- Pininfarina
- Pontiac
- Porsche
- Qoros
- Renault
- Rolls Royce
- Rover
- Saab
- Scania
- Seat
- Setra
- Smart
- Spyker
- SsangYong
- Subaru
- Suzuki
- Škoda
- Tata
- Tatra
- Tesla
- Toyota
- Trabant
- Volkswagen
- Volvo
- Yamaha
- Zetor
Škoda
Volkswagen
Mercedes-Benz
Ford
BMW
Audi
Opel
Renault
Toyota
Mazda
Seat
Fiat