Compass Doplhin TÜV 4 kola

82 %
Stars
(14 hodnocení)

Nosič kol na tažné zařízení Comapss DOLPHIN 4 TÜV - 4 kola Univerzální nosič jízdních kol s jednoduchým systémem upevnění, sklápěním pro přístup do kufru, s kompletně osvětleným panelem a místem pro SPZ. Upevnění kola do nosiče se obejde bez nářadí, provádí se uchycením držáku na rám a dotažením spon na kola, umístěných na základně. Mechanismus je uzamykací a nehrozí tak odcizení kola. Růžici pro upevnění jízdního kola je nutné důkladně dotáhnout, aby se překonal odpor prokluzu v zamčené poloze.... Celý popis

Koupit za 7 919 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Nosič kol na tažné zařízení Comapss DOLPHIN 4 TÜV - 4 kola

Univerzální nosič jízdních kol s jednoduchým systémem upevnění, sklápěním pro přístup do kufru, s kompletně osvětleným panelem a místem pro SPZ.
Upevnění kola do nosiče se obejde bez nářadí, provádí se uchycením držáku na rám a dotažením spon na kola, umístěných na základně. Mechanismus je uzamykací a nehrozí tak odcizení kola. Růžici pro upevnění jízdního kola je nutné důkladně dotáhnout, aby se překonal odpor prokluzu v zamčené poloze.
Nosič je precizně zhotoven z oceli a každá ze tří základen pro jízdní kola je z hliníku stříbrné barvy. Nosič je vhodný pro čtyři jízdní kola, nepřesahující dohromady hmotnost 60 kg.
Nosič se připevňuje na kouli tažného zařízení, a zajišťuje se pomocí robustní páky a zámku. Dále je vybaven panelem s osvětlením a místem pro uchycení registrační značky (SPZ). Světelný panel je připojen k zásuvce tažného zařízení vozidla pomocí 13-pólového konektoru a je vybaven kompletními zadními svítilnami, včetně osvětlení SPZ.
I přez velké rozměry nosiče, je stále umožněn přístup do kufru a to díky důmyslné konsktrukci a možnosti sklápění celého nosiče.

Technická data:

Upnutí nosiče:
Na kouli tažného zařízení

Panel se světly:
Ano

Připojení světel:
Zástrčka tažného zařízení, 13-pólů

Fixace jízdních kol:
Přední, zadní kolo a rám

Zamykání kol:
Ano

Zamykání nosiče:
Ano

Sklápěcí mechanizmus:
Ano

Material:
Ocel, aluminium, odolný plast

Max. nosnost:
60 kg

Certifikace:
TÜV approved

Celkové rozměry:
112 x 95 x 80 cm

Hmotnost:
20 kg
Zobrazit více

Parametry

Hmotnost 21 kg
Maximální zatížení 60 kg
Maximální počet jízdních kol 4
Výrobce Compass
Montáž na tažné zařízení
Přeprava elektrokol ne
Sklopení naložených kol ano
Šírka 95 cm
Uzamčení kola k nosiči ano
Elektro zástrčka 13-ti pólová
Délka 112 cm
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty

Články odjinud