Thule WanderWay 9116 je adaptér, díky kterému rozšíříte kapacitu Vašeho nosiče Thule WanderWay o 3. jízdní kolo. Vyniká vysokou kvalitou zpracování, výbornou ergonomií a jednoduchou instalací i ovládáním. Upnutí kola k nosiči Vám usnadní odnímatelné držáky rámu s integrovanou utahovací růžicí Thule AcuTight, která Vás svým cvaknutím upozorní na ten správný utahovací moment. Vy si tak můžete být jisti, že jsou Vaše kola připevněna správně. Upínky ráfku jsou nastavitelné a s přezkou. Jejich posuvné... Celý popis
Koupit za 3 590 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
100 %
Thule WanderWay 9116 černý adaptér pro 3 kolo
Doprava:
99 Kč
Skladem
3 590 Kč
Koupit za 3 590 Kč
95 %
Thule WanderWay 9116 adaptér pro 3 kolo
Doprava:
39 Kč
3 499 Kč
Koupit za 3 499 Kč
100 %
Thule WanderWay 3rd bike adapter
Doprava:
99 Kč
Skladem
3 590 Kč
Koupit za 3 590 Kč
100 %
THULE WANDERWAY 3RD BIKE ADAPTER BLACK
Doprava:
149 Kč
Skladem
3 590 Kč
Koupit za 3 590 Kč
100 %
Thule WanderWay 9116 adaptér pro 3. kolo
Doprava:
129 Kč
Skladem
3 590 Kč
Koupit za 3 590 Kč
Popis
Thule WanderWay 9116 je adaptér, díky kterému rozšíříte kapacitu Vašeho nosiče Thule WanderWay o 3. jízdní kolo. Vyniká vysokou kvalitou zpracování, výbornou ergonomií a jednoduchou instalací i ovládáním.
Upnutí kola k nosiči Vám usnadní odnímatelné držáky rámu s integrovanou utahovací růžicí Thule AcuTight, která Vás svým cvaknutím upozorní na ten správný utahovací moment. Vy si tak můžete být jisti, že jsou Vaše kola připevněna správně. Upínky ráfku jsou nastavitelné a s přezkou. Jejich posuvné pojezdy Vám usnadní nakládku kola na nosič.
POZOR – v některých zemích EU (Španělsko, Rakousko, Itálie...) je povinné označení nákladu reflexní tabulí. Toto vybavení u nás můžete pořídit v souvisejícím zboží. Některé reflexní tabule mají i integrované popruhy pro snadnou instalaci. Parametry: Vhodný pro nosič: Thule WanderWay, Váha (kg): 2,5, Nosnost (kg): 30 kg (nosič celkem 60 kg), Zamykání: ANO
Upnutí kola k nosiči Vám usnadní odnímatelné držáky rámu s integrovanou utahovací růžicí Thule AcuTight, která Vás svým cvaknutím upozorní na ten správný utahovací moment. Vy si tak můžete být jisti, že jsou Vaše kola připevněna správně. Upínky ráfku jsou nastavitelné a s přezkou. Jejich posuvné pojezdy Vám usnadní nakládku kola na nosič.
POZOR – v některých zemích EU (Španělsko, Rakousko, Itálie...) je povinné označení nákladu reflexní tabulí. Toto vybavení u nás můžete pořídit v souvisejícím zboží. Některé reflexní tabule mají i integrované popruhy pro snadnou instalaci. Parametry: Vhodný pro nosič: Thule WanderWay, Váha (kg): 2,5, Nosnost (kg): 30 kg (nosič celkem 60 kg), Zamykání: ANO
Parametry
| Hmotnost | 2.28 kg |
| Maximální zatížení | 60.0 kg |
| Maximální počet jízdních kol | 1 |
| Uchycení jízdního kola | rám + kola |
| Výrobce | Thule |
| Montáž | na zadní dveře |
| Max. hmotnost jízdního kola | 30 kg |
| Sklopení naložených kol | ano |
| Uzamčení kola k nosiči | ano |
| Maximální rychlost | 130 km/h |
| Přeprava elektrokol | ano |
| Montáž na karavan | ano |
| Doplněk k nosiči | ano |
| Max. šířka pneumatiky | 3.0 " |
| Bezpečnostní certifikace | TÜV |
| Silniční kolo | ano |
| Elektrokolo | ano |
Podobné produkty
- Abarth
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
- Alpine
- Aston Martin
- Audi
- Avia
- Bentley
- BMW
- Bugatti
- Buick
- Cadillac
- Caterham
- Chery
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- DAF
- Daihatsu
- Dodge
- DS
- Ducati
- Ferrari
- Fiat
- Fisker
- Ford
- Geely
- GMC
- Harley-Davidson
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kawasaki
- Kia
- Koenigsegg
- KTM
- Lada (Vaz/Žiguli)
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Lotus
- MAN
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- McLaren
- Mercedes-Benz
- MG
- Mini
- Mitsubishi
- Morgan
- Nissan
- Opel
- Pagani
- Peugeot
- Pininfarina
- Pontiac
- Porsche
- Qoros
- Renault
- Rolls Royce
- Rover
- Saab
- Scania
- Seat
- Setra
- Smart
- Spyker
- SsangYong
- Subaru
- Suzuki
- Škoda
- Tata
- Tatra
- Tesla
- Toyota
- Trabant
- Volkswagen
- Volvo
- Yamaha
- Zetor
Škoda
Volkswagen
Mercedes-Benz
Ford
BMW
Audi
Opel
Renault
Toyota
Mazda
Seat
Fiat