Thule ProRide 598 - je novinka roku 2016 nahrazující stávající model 591. Nejlepší střešní nosič kol, který kdy firma Thule vyrobila. Nosič vyniká především extrémně jednoduchou montáží a špičkovým designem. Kolo stačí nasadit na nosič a pootočením speciální růžice kolo zajistit. Čelist nosiče kontroluje sílu, kterou vyvíjí na rám kola a tím dochází k bezpečnému upnutí. Nosič pak stačí je uzamknout a připevnitpláště kol rychloupínacími řemínky. Sada 2ks Thule 598 se sjednocenými zámky, umožňujcí... Celý popis
Koupit za 7 578 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
98 %
2x Střešní nosič kol Thule ProRide 598
Doprava:
zdarma
7 578 Kč
Koupit za 7 578 Kč
100 %
Nosič kol Thule ProRide 598 2x, sada 2 ks SJEDNOCENÍ ZÁMKŮ ZDARMA!
Doprava:
zdarma
Skladem
7 980 Kč
Koupit za 7 980 Kč
97 %
Nosič kol Thule ProRide 598-akční sada 2ks
Doprava:
zdarma
Skladem
7 980 Kč
Koupit za 7 980 Kč
93 %
Thule ProRide 598 Black sada 2 ks
Doprava:
zdarma
Skladem
8 980 Kč
Koupit za 8 980 Kč
100 %
Nosič kol Thule ProRide 598 BLACK sada 2 ks
Doprava:
zdarma
Skladem
8 978 Kč
Koupit za 8 978 Kč
Popis
Thule ProRide 598 - je novinka roku 2016 nahrazující stávající model 591. Nejlepší střešní nosič kol, který kdy firma Thule vyrobila. Nosič vyniká především extrémně jednoduchou montáží a špičkovým designem. Kolo stačí nasadit na nosič a pootočením speciální růžice kolo zajistit. Čelist nosiče kontroluje sílu, kterou vyvíjí na rám kola a tím dochází k bezpečnému upnutí. Nosič pak stačí je uzamknout a připevnitpláště kol rychloupínacími řemínky.
Sada 2ks Thule 598 se sjednocenými zámky, umožňujcí zamykání jedním klíčem.
Proč zvolit Thule 598?
- Rychlé a snadné zajištění jízdního kola. Omezovač točivého momentu kontroluje sílu,
která je vyvinuta na rám a minimalizuje tak riziko poškození.
- Špičkový švédský design.
- Nosič splňuje přísné evropské normy bezpečnosti TÜV a CityCrash.
- Lze připevnit na všechny běžné střešní nosiče.
- Jízdní kolo lze v případě potřeby jednoduše přesouvat z jedné strany na druhou bez použití nářadí.
- Možnost uzamčení nosiče ke střešnímu nosiči, tak i kola k nosiči.
- Adaptéry (20 x 20mm) na montáž na hliníkové příčníky s "T" drážkou jsou součástí balení.
Parametry:
Nosnost: 20 kg
Hmotnost: 4,45 kg
Průměr rámu jízdního kola 22 - 80 mm
Rozměry délka/šířka: 1446 x 335 mm
Uzamčení kola k nosiči: Ano
Uzamčení nosiče ke střešnímu nosiči: Ano
Montáž na hliníkové tyče T-drážka: Ano (adaptér součástí balení)
Montáž na ocelové čtyřhranné tyče 32 x 22 mm: Ano
Použití nářadí: Ne
Materiál: Hliník / plast
Spňuje normy CityCrash: Ano
Schválení TÜV: Ano
Záruka: 5 let
Sada 2ks Thule 598 se sjednocenými zámky, umožňujcí zamykání jedním klíčem.
Proč zvolit Thule 598?
- Rychlé a snadné zajištění jízdního kola. Omezovač točivého momentu kontroluje sílu,
která je vyvinuta na rám a minimalizuje tak riziko poškození.
- Špičkový švédský design.
- Nosič splňuje přísné evropské normy bezpečnosti TÜV a CityCrash.
- Lze připevnit na všechny běžné střešní nosiče.
- Jízdní kolo lze v případě potřeby jednoduše přesouvat z jedné strany na druhou bez použití nářadí.
- Možnost uzamčení nosiče ke střešnímu nosiči, tak i kola k nosiči.
- Adaptéry (20 x 20mm) na montáž na hliníkové příčníky s "T" drážkou jsou součástí balení.
Parametry:
Nosnost: 20 kg
Hmotnost: 4,45 kg
Průměr rámu jízdního kola 22 - 80 mm
Rozměry délka/šířka: 1446 x 335 mm
Uzamčení kola k nosiči: Ano
Uzamčení nosiče ke střešnímu nosiči: Ano
Montáž na hliníkové tyče T-drážka: Ano (adaptér součástí balení)
Montáž na ocelové čtyřhranné tyče 32 x 22 mm: Ano
Použití nářadí: Ne
Materiál: Hliník / plast
Spňuje normy CityCrash: Ano
Schválení TÜV: Ano
Záruka: 5 let
Parametry
| Gumou potažený držák rámu | ano |
| Montáž na aerotyče | ano |
| Montáž na čtyřhranné tyče | ano |
| Uzamčení kola k nosiči | ano |
| Zamčení nosiče k vozidlu | ano |
| Délka | 145.0 cm |
| Maximální rychlost | 110 km/h |
| Přeprava elektrokol | ano |
| Šířka | 32.0 cm |
| Montáž bez nářadí | ano |
| Bezpečnostní certifikace | City Crash test |
| Hmotnost | 4.2 kg |
| Maximální zatížení | 20 kg |
| Maximální počet jízdních kol | 1 |
| Uchycení jízdního kola | rám + kola |
| Výrobce | Thule |
| Montáž | na střechu |
| Max. hmotnost jízdního kola | 20 kg |
| Silniční kolo | ano |
| MTB | ano |
| Elektrokolo | ano |
| Karbonové kolo | ano |
Podobné produkty
- Abarth
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
- Alpine
- Aston Martin
- Audi
- Avia
- Bentley
- BMW
- Bugatti
- Buick
- Cadillac
- Caterham
- Chery
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- DAF
- Daihatsu
- Dodge
- DS
- Ducati
- Ferrari
- Fiat
- Fisker
- Ford
- Geely
- GMC
- Harley-Davidson
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kawasaki
- Kia
- Koenigsegg
- KTM
- Lada (Vaz/Žiguli)
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Lotus
- MAN
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- McLaren
- Mercedes-Benz
- MG
- Mini
- Mitsubishi
- Morgan
- Nissan
- Opel
- Pagani
- Peugeot
- Pininfarina
- Pontiac
- Porsche
- Qoros
- Renault
- Rolls Royce
- Rover
- Saab
- Scania
- Seat
- Setra
- Smart
- Spyker
- SsangYong
- Subaru
- Suzuki
- Škoda
- Tata
- Tatra
- Tesla
- Toyota
- Trabant
- Volkswagen
- Volvo
- Yamaha
- Zetor
Škoda
Volkswagen
Mercedes-Benz
Ford
BMW
Audi
Opel
Renault
Toyota
Mazda
Seat
Fiat