Thule EasyFold XT F 966 je nástupcem oblíbeného skládacího nosiče dvou jízdních kol Thule EasyFold 931. Tento nosič kol je dělaný speciálně na nosiče s adaptérem na tažnem zařízení FIX4BIKE. Tento typ tažného zařízení je novinkou u automobilů na elektrický pohon, tak aby nešlo na TZ připojit vozík. Inovovaný nosič má nyní ještě jednodušší systém upínání, mechanismus udržuje stabilitu nosiče již od počátku po nasazení na tažné zařízení. Upínací páka je nově umístěna ve směru k zadním dvěřím. Pouhým... Celý popis

Koupit za 18 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Thule EasyFold XT F 966 je nástupcem oblíbeného skládacího nosiče dvou jízdních kol Thule EasyFold 931. Tento nosič kol je dělaný speciálně na nosiče s adaptérem na tažnem zařízení FIX4BIKE. Tento typ tažného zařízení je novinkou u automobilů na elektrický pohon, tak aby nešlo na TZ připojit vozík. Inovovaný nosič má nyní ještě jednodušší systém upínání, mechanismus udržuje stabilitu nosiče již od počátku po nasazení na tažné zařízení. Upínací páka je nově umístěna ve směru k zadním dvěřím. Pouhým stlačením páky směrem dolů se nosič dotáhne k čepu TZ a následně uzamkne. Díky unikátnímu systému složení nosiče kol Thule XT F 966 jsou minimální nároky na uskladění nosiče, pro pohodlné přenášení jsou v okrajích integrovaná ergonomická madla. Složené poloviny nosiče se rozevřou do úhlu 20 stupňů a po odjištění 2 ručních pojistek se nosič plně rozloží. Sklápění pro přístup do zavazadelníku vozidla je ovládané nožním pedálem. Odklápět lze i s naloženými koly ve větším úhlu pro snadnější přístup do kufru.
Odnímatelné a snadno posuvné držáky rámů kol usnadňují uchycení, nyní jsou doplněny zamykatelnými růžicemi AcuTight s momentovým dotažením rámů kol. Při správném dotažení růžice AcuTight klapne a přeskočí. Vhodný pro průměry rámů 22-80 mm. Pro kolo s karbonovým rámem je nutné objednat v příslušenství adapter Thule 984.
Nosič Thule 966 EasyFold XT F přepraví kola s hmotností až 30 kg, je tedy vhodný i pro přepravu elektrokol. Zvětšený rozestup mezi koly na 22 cm pro přepravu mohutných horských kol včetně typů FatBike. Držáky pneumatik s dlouhými pásky umožňují přepravu kol s dlouhým rozvorem a rozměrem pneumatiky do 4,7". Pro největší pneumatiky FatBike se širokými ráfky je nutné objednat pásky Thule XXL Fat bike pásky 985.
Nosič Thule EasyFold XT nelze rozšířit o další kolo. Je vybaven 13-ti pólovou elektro zástrčkou, která lze na 7-mi pólovou změnit pomocí adaptéru 9901. Komfortní naložení kol lze zajistit zakoupením nakládací rampy Thule 9334, kterou lze složit do vnitřního prostoru v rámu nosiče. K ochraně nosiče při skladování je jeko příslušenství určena taška Thule 9311. Nosič je dodávaný ve smontovaném stavu (pouze se doplní držáky rámů kol) - montáž je bez nářadí. Rozměry složeného nosiče: 83x31x86cm. Rozměry rozloženého nosiče: 83x123x86cm. Hmotnost nosiče je 21,6 kg.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud