Nabíječka je určena pro „profi“ použití k nabíjení olověných kyselinových, trakčních cyklických, bezúdržbových, Super MF, VRLA a záložních baterií. Kromě nabíjení ji lze využít jako dobíjecí přístroj a udržovat tak baterii ve stále nabitém stavu. Pravidelným používáním či stálému připojení předchází sulfataci a stavu hluboce vybitých baterií, což je výhodou hlavně v zimním období, kdy je baterie málo používaná nebo není v provozu vůbec. Součástí baterie je LED indikace nabíjení, ochrana proti zkratu,... Celý popis

Koupit za 4 473 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Nabíječka je určena pro „profi“ použití k nabíjení olověných kyselinových, trakčních cyklických, bezúdržbových, Super MF, VRLA a záložních baterií. Kromě nabíjení ji lze využít jako dobíjecí přístroj a udržovat tak baterii ve stále nabitém stavu. Pravidelným používáním či stálému připojení předchází sulfataci a stavu hluboce vybitých baterií, což je výhodou hlavně v zimním období, kdy je baterie málo používaná nebo není v provozu vůbec. Součástí baterie je LED indikace nabíjení, ochrana proti zkratu, přepólování, přehřátí a přebíjení nabíjeného akumulátoru. Součástí balení jsou kleštičky 04, propojení s očky M8 s možností dokoupení dalšího příslušenství.

Upozornění! Určité druhy baterií lze nevhodnou nabíječkou snadno zničit. Nejste-li si s jejím výběrem jisti, zavolejte nám či napište.

Parametry nabíječky:
Napětí baterie (V): 12
Kapacita baterie (Ah): 3 - 400
Nabíjecí proud (A): 10
Indikace dobíjení: LED
Použití: profi, nabíjecí a udržovací
Příslušenství: kleštičky 04, propojení s očky M8, velký výběr příslušenství
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Tecmate
Typ nabíječka
Ochrana proti zkratu ano
Ochrana proti přepolování ano

Články odjinud