Mikroprocesorem řízená pětistupňová nabíječka 12V / 5A pro olověných bezúdržbových, gelových, Super MF, VRLA i záložních akumulátorů o kapacitě 15 - 250Ah. Parametry: Výstupní napětí: 12V. Nabíjecíí proud: max. 10A. Doporučená kapacita akumulátoru: 3 - 400Ah. Průběh nabíjení je indikován pomocí LED. Nabíječka má ochranu proti přepólování, proti zkratu, přepěťovou a nadproudovou ochranu. Nabíječka slouží pro nabíjení olověných bezúdržbových, gelových, cyklických, Super MF, VRLA i záložních akumulátorů... Celý popis

Koupit za 3 485 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Mikroprocesorem řízená pětistupňová nabíječka 12V / 5A pro olověných bezúdržbových, gelových, Super MF, VRLA i záložních akumulátorů o kapacitě 15 - 250Ah. Parametry:
Výstupní napětí: 12V.
Nabíjecíí proud: max. 10A.
Doporučená kapacita akumulátoru: 3 - 400Ah.
Průběh nabíjení je indikován pomocí LED.
Nabíječka má ochranu proti přepólování, proti zkratu, přepěťovou a nadproudovou ochranu.

Nabíječka slouží pro nabíjení olověných bezúdržbových, gelových, cyklických, Super MF, VRLA i záložních akumulátorů o kapacitě 3 - 400Ah.

Tato profesionální nabíječka není určena jen pro servisy, ale i pro běžného uživatele, který si potrpí na prvotřídní kvalitu a pohodlí.

Optimate 7 dokáže nejen baterii nabít, ale i oživit hluboko vybité akumulátory, otestovat stav baterie a udržovat ji trvale v nabitém stavu. Optimate 7 může být trvale připojen k akumulátoru.
Pravidelným nabíjením minimalizujete poškození Vašeho akumulátoru sulfatací, hlavně v zimním období, kdy není baterie v provozu.

Při každém připojení OPTIMATE 7 k akumulátoru mikroprocesor automaticky provede diagnózu stavu a automaticky vybere nejlepší nabíjecí proud a program. OPTIMATE 7 má vícestavový program desulfatace, díky kterému je schopen automaticky zachránit mnoho "mrtvých" akumulátorů. Ekologicky šetrný program zajišťuje nízkou spotřebu energie a zároveň udržuje akumulátory plně nabité, což umožňuje prodloužit jejich životnost až o 400%. Důležitým atributem OPTIMATE 7 je, stejně jako u všech typů OptiMate, bezpečná, optimální údržba akumulátorů při dlouhodobém skladování, které je dosaženo šetrným udržovacím cyklem, při kterém je akumulátor dobíjen pouze po dobu 30 minut během každé hodiny udržovacího cyklu.

- volba pro nabíjení startovacích nebo cyklických akumulátorů

- ochrana proti zkratu a přepólování

- LED signalizace

- profesionální provedení

- udržovací režim

- velký výběr příslušenství

Příslušenství v balení:
SAE-71 - Přechodka
SAE-74 - Nabíjecí svorky
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Tecmate
Typ nabíječka
Ochrana proti zkratu ano
Ochrana proti přepolování ano

Články odjinud