Mitas H05 3.25/0 R16 55P

92 %
Stars
(11 hodnocení)

Popis MITAS H05 3.25/0 R16 55P MITAS H-05 - Kombinace pásového a figurového desénu pro přední i zadní kola cestovních motocyklů určený pro udržované silnice. MITAS H-05 MITAS se zabývá výrobou plášťů pro zemědělské, mimosilniční a stavební stroje, pro motocykly, vysokozdvižné vozíky, pro lehké nákladní automobily a některá letadla. Mitas je tradiční český výrobce (převzal výrobu motocyklových, nákladních a traktorových plášťů od Barumu). Mitas vyrábí některé traktorové pláště i pro jiné... Celý popis

Koupit za 1 236 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Popis MITAS H05 3.25/0 R16 55P

MITAS H-05 - Kombinace pásového a figurového desénu pro přední i zadní kola cestovních motocyklů určený pro udržované silnice. MITAS H-05 MITAS se zabývá výrobou plášťů pro zemědělské, mimosilniční a stavební stroje, pro motocykly, vysokozdvižné vozíky, pro lehké nákladní automobily a některá letadla. Mitas je tradiční český výrobce (převzal výrobu motocyklových, nákladních a traktorových plášťů od Barumu).

Mitas vyrábí některé traktorové pláště i pro jiné výrobce zemědělských pneu. Vysoká kvalita pneu Mitas a tradice mu dávají status nejprodávanější značky v ČR pro traktorové a částečně nákladní pneu.
Zobrazit více

Články odjinud