Malatec 12V/8A

86 %
Stars
(12 hodnocení)

VYSOCE KOMPATIBILNÍ - usměrňovač je řízen mikroprocesorem, který automaticky přizpůsobuje nabíjecí proud napětí. Má funkci automatické detekce napětí baterie (12V nebo 24V) . Funguje perfektně s vápníkem, gelem, AGM a mokrými bateriemi, což znamená, že lze použít v automobilech, motocyklech, sekačkách na trávu, lodích a jiných vozidlech . KOMPLEXNÍ OCHRANA BATERIE - nabíječka obsahuje mimořádně praktickou funkci Integrovaná ochrana proti zkratu, přehřátí, přerušení obvodu, přebíjení, přepětí, přepólování... Celý popis

Koupit za 897 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

VYSOCE KOMPATIBILNÍ - usměrňovač je řízen mikroprocesorem, který automaticky přizpůsobuje nabíjecí proud napětí. Má funkci automatické detekce napětí baterie (12V nebo 24V) . Funguje perfektně s vápníkem, gelem, AGM a mokrými bateriemi, což znamená, že lze použít v automobilech, motocyklech, sekačkách na trávu, lodích a jiných vozidlech .

KOMPLEXNÍ OCHRANA BATERIE - nabíječka obsahuje mimořádně praktickou funkci Integrovaná ochrana proti zkratu, přehřátí, přerušení obvodu, přebíjení, přepětí, přepólování a jiskření . Díky těmto funkcím můžete nechat nabíječku připojenou k baterii neomezeně dlouho.

KOMFORTNÍ DOTYKOVÝ PANEL - Usměrňovač má mimořádně praktický a intuitivní ovládací panel. Jeho ovládání je podobné jako u mobilního telefonu, což usnadňuje jeho používání . Panel se skládá z pěti tlačítek. S jejich pomocí můžeme zapnout ochranu, režim oprav, detekci teploty a mikrořadič. Na pravé straně je samostatné tlačítko pro nabíjení, které bude fungovat po dlouhém stisknutí.

ÚDRŽBA / OPRAVY - Nabíječka baterií je také ideální pro údržbu baterie. Díky funkci opravy může zařízení pomoci opravit opotřebovanou baterii (zařízení nedokáže opravit baterii, která je vážně poškozená, nenabije poškozenou baterii na 100%).

SPECIFIKACE

barva: černá a modrá
vstupní napětí: 100-240V
jmenovitý výkon: 12V / 8A, 24V / 4A
rozsah baterií: 6-150 Ah
výkon: 140 W.
tepelná ochrana: 65 ° C +/- 5 ° C
minimální počáteční napětí: 2,0V
rozměry (délka / šířka /): 17/10 cm
hmotnost: 0,70 kg
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Xtrobb
Typ nabíječka
Startovací proud 0 A
Napětí autobaterie 12/24V
Hmotnost 0.8 kg

Články odjinud