Gude GAB 10A BOOST 12V/6V

90 %
Stars
(48 hodnocení)

   Automatická nabíječka baterií, určená k nabíjení startovacích baterií motocyklů, osobních automobilů i dalších vozidel. Nabíjení nebo udržovací (pulzní) dobíjení 6 a 12 V olověných akumulátorů s elektrolytickým roztokem (WET), gelovým elektrolytem (GEL), AGM (sklolaminátovými mikrovlákny) i uzavřených bezúdržbových baterií (MF). BOOST - zrychlené nabíjení proudem 15 A (300 s): okamžité oživení vybitých akumulátorů; podpora při startování vozidel v zimním období. Automatické určení typu připojeného... Celý popis

Koupit za 1 303 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

  

Automatická nabíječka baterií, určená k nabíjení startovacích baterií motocyklů, osobních automobilů i dalších vozidel.

Nabíjení nebo udržovací (pulzní) dobíjení 6 a 12 V olověných akumulátorů s elektrolytickým roztokem (WET), gelovým elektrolytem (GEL), AGM (sklolaminátovými mikrovlákny) i uzavřených bezúdržbových baterií (MF). BOOST - zrychlené nabíjení proudem 15 A (300 s): okamžité oživení vybitých akumulátorů; podpora při startování vozidel v zimním období. Automatické určení typu připojeného akumulátoru; 3 různé režimy standardního nabíjení (2 A-5 A-10 A); detekce a signalizace chyb (závad). Plynulé přepínání z módu běžného nabíjení na konzervační (a naopak); ochrana proti přehřátí/přepólování/zkratu. Konstrukce: mikroprocesorová řídicí jednotka, LED displej, chladicí ventilátor, 1,3 m nabíjecí kabely s připojovacími svorkami, ukládací přihrádka, síťový kabel 1,8 m, rukojeť pro přenášení.

Celkové rozměry (d x š x v): 202 x 141 x 218 mm, třída ochrany: II.

- Nabíjecí proud2 A / 5 A / 10 A

- Maximální příkon 250 W

- Napájecí napětí 230 V~50 Hz

- Kapacita akumulátoru2 - 150 Ah / 2 - 300 Ah

- Výstupní napětí 6 V / 12 V

- Hmotnost (brutto)1,20 kg

 

            CHYBOVÉ ZPRÁVY¨

 

Pokud svítí CHYBOVÁ DIODA (ERROR LED) a displej ukazuje následující zprávy, znamená to, že nabíječka detekovala chybu.

Před použitím nabíječky musí tedy uživatel chybu odstranit. V případě, že nebude uživatel schopen chybu odstranit, je zapotřebí poradit se s odbornou osobou/servisem.

E01: Teplota uvnitř zařízení je příliš vysoká.

E02: Žádná zátěž, nebo příliš nízké napětí.

E03: Je vybráno nabíjení 6V pro 12V baterie.

E04: Baterie není schopna udržet nabíjení – vada baterie

E05: Nespecifikovaná vada baterie.

E06: Zapojeno naopak.

 

 

 

BOOST

FAS

Keep on

Keep on

Připojte nabíječku k baterii aby bylo možné vstoupit do režimu BOOST a to stisknutím tlačítka BOOST. Nabití trvá 5 minut

SUPPLY

P12

Keep on

 

Pokud není nabíječka připojena k baterii, automatický vstoupí do režimu SUPPLY. Pokud chcete přepnout mezi režimy Supply a Charge, připojte nabíječku k baterii a dvakrát stiskněte tlačítko ON/OFF.

 

Jsme dlouholetým prodejcem  strojů a nářadí značky Güde v České republice. Máte tak 100% záruku profesionálního záručního i pozáručního servisu včetně reklamací a také záruku nákupu originálních produktů z oficiální sítě pro Českou republiku.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Güde
Typ nabíječka
Hmotnost 1.2 kg
Automatické vypnutí ano
Pulzní nabíjení ano
LCD displej ne
Ochrana proti zkratu ano
Ochrana proti přepolování ano
Zobrazit více parametrů

Články odjinud