TreeFrog Model Pro 1, Vakuové - přísavkové nosiče. Unikátní a netradiční řešení střešního nosiče jízdních kol TreeFrog PRO1, který pasuje opravdu na jakékoliv vozidlo! Pomocí přísavek ho dokážete přichytit ke střeše vozu bez ohledu na to, jak je střecha řešená a z jakého je materiálu. Pomocí tlačítek nosič velmi rychle a snadno přiděláte na střechu vozidla. Jízdní kolo se uchycuje za vidlici a zadní kolo, je tedy nutné přední kolo sundat. Držák vidlice 9-15 x 100mm uchytí 9mm rychloupínák nebo... Celý popis
Koupit za 7 590 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
100 %
TreeFrog Model Pro 1
Doprava:
zdarma
Skladem
7 590 Kč
Koupit za 7 590 Kč
97 %
TreeFrog Model Pro 1
Doprava:
zdarma
Skladem
7 590 Kč
Koupit za 7 590 Kč
Popis
TreeFrog Model Pro 1, Vakuové - přísavkové nosiče. Unikátní a netradiční řešení střešního nosiče jízdních kol TreeFrog PRO1, který pasuje opravdu na jakékoliv vozidlo! Pomocí přísavek ho dokážete přichytit ke střeše vozu bez ohledu na to, jak je střecha řešená a z jakého je materiálu.
Pomocí tlačítek nosič velmi rychle a snadno přiděláte na střechu vozidla. Jízdní kolo se uchycuje za vidlici a zadní kolo, je tedy nutné přední kolo sundat. Držák vidlice 9-15 x 100mm uchytí 9mm rychloupínák nebo vidlici 15-100 mm. Řady Pro jsou k dispozici s rozličnými velikostmi 12 mm, 15 mm a 20 mm pevné osy, včetně vidlice Lefty.
Samotný nosič je lehký a skladný, v případě potřeby ho snadno uložíte do batohu.
Snadno a rychle přiděláte na střechu libovolného vozidla
Uveze jízdní kolo do váhy 20 kg
Bezpečný a spolehlivý
TÜV certifikace
Tento nosič není vhodný pro přepravu elektrokol. Parametry: Počet kol: 1, Hmotnost (kg): 2,8, Rozměry (cm): 41 x 34 x 9, Nosnost (kg): 20, Zamykání: NE, Barva: černá, zelená
Pomocí tlačítek nosič velmi rychle a snadno přiděláte na střechu vozidla. Jízdní kolo se uchycuje za vidlici a zadní kolo, je tedy nutné přední kolo sundat. Držák vidlice 9-15 x 100mm uchytí 9mm rychloupínák nebo vidlici 15-100 mm. Řady Pro jsou k dispozici s rozličnými velikostmi 12 mm, 15 mm a 20 mm pevné osy, včetně vidlice Lefty.
Samotný nosič je lehký a skladný, v případě potřeby ho snadno uložíte do batohu.
Snadno a rychle přiděláte na střechu libovolného vozidla
Uveze jízdní kolo do váhy 20 kg
Bezpečný a spolehlivý
TÜV certifikace
Tento nosič není vhodný pro přepravu elektrokol. Parametry: Počet kol: 1, Hmotnost (kg): 2,8, Rozměry (cm): 41 x 34 x 9, Nosnost (kg): 20, Zamykání: NE, Barva: černá, zelená
Parametry
| Hmotnost | 2.8 kg |
| Maximální zatížení | 20 kg |
| Maximální počet jízdních kol | 1 |
| Uchycení jízdního kola | přední vidlice + zadní kolo |
| Výrobce | TreeFrog |
| Montáž | na střechu |
| Max. hmotnost jízdního kola | 20.0 kg |
| Montáž na čtyřhranné tyče | ne |
| Uzamčení kola k nosiči | ne |
| Délka | 41.0 cm |
| Šířka | 34.0 cm |
| Bezpečnostní certifikace | TÜV |
| Silniční kolo | ano |
Podobné produkty
- Abarth
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
- Alpine
- Aston Martin
- Audi
- Avia
- Bentley
- BMW
- Bugatti
- Buick
- Cadillac
- Caterham
- Chery
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- DAF
- Daihatsu
- Dodge
- DS
- Ducati
- Ferrari
- Fiat
- Fisker
- Ford
- Geely
- GMC
- Harley-Davidson
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kawasaki
- Kia
- Koenigsegg
- KTM
- Lada (Vaz/Žiguli)
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Lotus
- MAN
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- McLaren
- Mercedes-Benz
- MG
- Mini
- Mitsubishi
- Morgan
- Nissan
- Opel
- Pagani
- Peugeot
- Pininfarina
- Pontiac
- Porsche
- Qoros
- Renault
- Rolls Royce
- Rover
- Saab
- Scania
- Seat
- Setra
- Smart
- Spyker
- SsangYong
- Subaru
- Suzuki
- Škoda
- Tata
- Tatra
- Tesla
- Toyota
- Trabant
- Volkswagen
- Volvo
- Yamaha
- Zetor
Škoda
Volkswagen
Mercedes-Benz
Ford
BMW
Audi
Opel
Renault
Toyota
Mazda
Seat
Fiat