BMSHOP 6V & 12V/4A

92 %
Stars
(5 hodnocení)

Nabíječka akumulátorů CARCLEVER 35938 6V/12V 4A Inteligentní miniaturní nabíječka s informačním LCD, řízená mikroprocesorem pro olověné akumulátory a vestavěným testerem alternátoru a baterie. Ideální pro nabíjení a údržbu všech typů olověných baterií 6 V/12 V (WET, MF, AGM, GEL). Po nabití akumulátoru se nabíječka automaticky přepne na udržovací nabíjení. Vaše autobaterie tak i při dlouhém odstavení zůstane fit. Součástí nabíječky jsou vyměnitelné nabíjecí koncovky: kabel s klešťovými svorkami,... Celý popis

Koupit za 665 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Nabíječka akumulátorů CARCLEVER 35938 6V/12V 4A

Inteligentní miniaturní nabíječka s informačním LCD, řízená mikroprocesorem pro olověné akumulátory a vestavěným testerem alternátoru a baterie. Ideální pro nabíjení a údržbu všech typů olověných baterií 6 V/12 V (WET, MF, AGM, GEL). Po nabití akumulátoru se nabíječka automaticky přepne na udržovací nabíjení. Vaše autobaterie tak i při dlouhém odstavení zůstane fit. Součástí nabíječky jsou vyměnitelné nabíjecí koncovky: kabel s klešťovými svorkami, kabel s očky pro přímé připojení k baterii.

Autonabíječka je vhodným doplňkem každého motoristy, který využívá automobil v běžném provozu. Jen málokdo vyráží pravidelně na dlouhou cestu, která je nutná k dobití baterie, aby se prodloužla životnost baterie. Dle našich zkušeností a testu uvedeného v časopise Svět motorů 6/2018 by se baterie měla dobíjet 1x za měsíc. U vozidel se systémem start-stop je baterie více zatěžována, a proto i pravidelná jízda nedokáže dostatečně autobaterii nabít a doporučuje se její pravidelné dobíjení.

Technické parametry:

Vestavěný tester alternátoru a beterie
Technologie vysokofrekvenčního spínaného zdroje
9-úrovňové nabíjení/udržovací nabíjení
Indikace zvoleného režimu a průběh nabíjení pomocí přehledného informačního displeje (
Návrat do původního stavu při výpadku napájení
Voděodolná IP65
Určeno pro olověné baterie 6 / 12 V (WET, AGM, MF, GEL)
Nabíjecí napětí: 7,2 / 7,4 V, 14,4 / 14,7 V
Nabíjecí proud: 4 A / 1 A
Doporučená kapacita baterií: 1,2 - 120 Ah
Hmotnost 420 g
Rozměry: 155 x 72 x 33 mm
AC 220 - 240 V (70 W max)
Zobrazit více

Články odjinud