Barum Polaris 5 205/55 R16 91T

92 %
Stars
(197 hodnocení)

Svou rodinu provezu zimou bezpečně. Pro automobily nižší střední a střední třídy a SUV. Barum je synonymem pro cenově výhodné pneumatiky a dobrou kvalitu Vynikající trakce na sněhu Vhodné pro taková vozidla jako např. Škoda Octavia, VW Polo a Ford Focus Vynikající trakce na sněhu. Profil přizpůsobený zimním podmínkám se stará o bezpečnou jízdu, jelikož vynikající přilnavost na sněhu optimalizuje kontakt s povrchem vozovky. Díky tomu dosahuje pneumatika mimořádně dobré trakce a rovněž... Celý popis

Koupit za 1 611 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Svou rodinu provezu zimou bezpečně.

Pro automobily nižší střední a střední třídy a SUV.

Barum je synonymem pro cenově výhodné pneumatiky a dobrou kvalitu
Vynikající trakce na sněhu
Vhodné pro taková vozidla jako např. Škoda Octavia, VW Polo a Ford Focus

Vynikající trakce na sněhu.
Profil přizpůsobený zimním podmínkám se stará o bezpečnou jízdu, jelikož vynikající přilnavost na sněhu optimalizuje kontakt s povrchem vozovky. Díky tomu dosahuje pneumatika mimořádně dobré trakce a rovněž se zkracuje brzdná dráha na zasněžených silnicích.

Bezpečná jízda na mokrých silnicích.
Na mokrých silnicích pneumatika účinně vytlačuje vodu z běhounu, čímž se zlepšuje styčná plocha a kontakt s povrchem vozovky. Díky tomu je jízdní výkon na mokrém podkladu vyvážený a spolehlivý.

Více komfortu pro pohodovou jízdu.
Optimalizovaný běhoun minimalizuje hluk při odvalování. Nízká hladina hluku vede k menšímu stresu u řidiče a spolucestujících a cesta je pohodová a bezpečná.
Zobrazit více

Články odjinud