Autopotahy

Autopotahy slouží nejen jako hezký interiérový doplněk, ale především přináší ochranu čalounění, případně ochranu volantu nebo pásů, pokud trávíte v autě hodně času a chcete si užít příjemnou cestu jak v horkých letních měsících, tak během mrazivé zimy. Mohou zpříjemnit zážitek z jízdy, pokud obsahují možnost vyhřívání nebo masáže zad. Při jejich výběru si pohlídejte druh materiálu, možnosti údržby, design a odolnost. K autopotahům se můžete rovnou poohlédnout i po autokobercích na míru.

Druhy autopotahů

 • Klasické autopotahy
  Jestliže chcete oživit interiér a zároveň ochránit stávající sedačky od poškození, ušpinění a prošoupání, pak sáhněte po klasických autopotazích. Mezi nejlevnější varianty patří takzvaná trička, která se jednoduše přetáhnou přes sedadlo a chrání především jeho přední část. Další variantou jsou univerzální autopotahy, které se díky materiálu roztáhnou na jakýkoli druh sedadla. Mezi dražší varianty patří autopotahy na míru podle typu vozidla a sedadel. Často již tak počítají s bočními airbagy a sednou zkrátka jako ulité. Příkladem jsou třeba autopotahy do Škody Octavia.

 • Masážní autopotahy
  Jestliže trávíte v autě hodně času a trpíte bolestí zad, pak přijdou vhod masážní autopotahy. Pomáhají také v lepší cirkulaci krve. Jsou většinou vyrobené z dřevěných kuliček, díky kterým se navíc vytváří prostor mezi vašimi zády a sedadlem, čímž zabráníte nadměrnému pocení.

 • Vyhřívané autopotahy
  Jestliže potřebujete v zimě co nejrychleji zahřát a nechcete platit za dražší vyhřívané sedačky, stačí koupit vyhřívané autopotahy. Někdy bývají i v kombinaci s masáží a regulací teploty. Fungují na principu zapojení do 12V nebo 24V zásuvky zapalovače.

 • Potah na volant
  Po letech častého řízení se mohou objevit na volantu oděrky a místa prokazující opotřebení. Chránit ho přitom lze potahem. Můžete si vybrat z mnoha druhů a materiálů, které nejen oživí interiér vozu, ale také pomohou k lepšímu držení volantu a aby neklouzal.

 • Autopotah na bezpečnostní pásy
  Oživit můžete ať už svůj potah, tak především potah svých dětí. Nejen, že je může chránit podvědomě jejich oblíbená pohádková postavička na potahu, ale zároveň zamezíte případným oděrkám a otlakům na kůže.
Zobrazit více
Filtrovat zboží (44554 produktů)
Cena
Výrobce
Zobrazit více možností (94)
Typ potahu
Zobrazit více možností (8)
Barva

Články odjinud