Hydraulický zvedák s dvoustupňovou hydraulikou. Výšku zdvihu je možné ještě upravovat vytočením trapézového šroubu na konci pístu. Charakteristika: - Pro práci, kde je potřeba zdvihání značeného závaží - Nesmí být používaný jako podpěrající prvek stavěný trvale! - Dodáváno jako smontovaná sestava, nevyžaduje další montáž - Hever vybavený ventilovým systémem, který přesně dávkuje trysky oleje - Malá velikost a nízká hmotnost = snadné skladování a pohyb - Nepostradatelný v dílnách a servisních... Celý popis
Koupit za 1 990 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
97 %
Yato YT-1713 Hever pístový hydraulický 10T
Doprava:
99 Kč
1 990 Kč
Koupit za 1 990 Kč
100 %
Yato YT-1713 Hever pístový hydraulický 10T
Doprava:
159 Kč
Skladem
1 827 Kč
Koupit za 1 827 Kč
97 %
Yato YT-1713 Hever pístový hydraulický 10T
Doprava:
69 Kč
1 776 Kč
Koupit za 1 776 Kč
90 %
YATO Hever pístový hydraulický - nízkoprofilový 10T 125-225mm YT-1713
Doprava:
91 Kč
Skladem
1 740 Kč
Koupit za 1 740 Kč
86 %
Yato YT-1713 Hydraulický zvedák 10T
Doprava:
89 Kč
Skladem
1 563 Kč
Koupit za 1 563 Kč
Popis
Hydraulický zvedák s dvoustupňovou hydraulikou. Výšku zdvihu je možné ještě upravovat vytočením trapézového šroubu na konci pístu.
Charakteristika:
- Pro práci, kde je potřeba zdvihání značeného závaží
- Nesmí být používaný jako podpěrající prvek stavěný trvale!
- Dodáváno jako smontovaná sestava, nevyžaduje další montáž
- Hever vybavený ventilovým systémem, který přesně dávkuje trysky oleje
- Malá velikost a nízká hmotnost = snadné skladování a pohyb
- Nepostradatelný v dílnách a servisních stanicích
Technické údaje:
- Rozsah zdvihání: 125 - 225mm
- Nosnost: 10 000kg
- Hmotnost: 7kg
Charakteristika:
- Pro práci, kde je potřeba zdvihání značeného závaží
- Nesmí být používaný jako podpěrající prvek stavěný trvale!
- Dodáváno jako smontovaná sestava, nevyžaduje další montáž
- Hever vybavený ventilovým systémem, který přesně dávkuje trysky oleje
- Malá velikost a nízká hmotnost = snadné skladování a pohyb
- Nepostradatelný v dílnách a servisních stanicích
Technické údaje:
- Rozsah zdvihání: 125 - 225mm
- Nosnost: 10 000kg
- Hmotnost: 7kg
Parametry
| Výrobce | Yato |
| Nosnost | 10 t |
| Typ heveru | hydraulické |
| Minimální výška zdvihu | 125 mm |
| Maximální výška zdvihu | 225 mm |
| Zdvihací mechanismus | lahvové (pístové) |
| Primární použití | pro profesionální dílnu |
| Hmotnost | 7.712 kg |
| Počet pístů | 2 |
| Nízkoprofilové | ano |
| Zdroj energie | ruční (manuální) |
| Pro osobní automobily | ano |
| Pro snížená / sportovní auta | ano |
| Pro dodávky a lehké užitkové vozidla | ano |
| Pro nákladní a těžká vozidla | ano |
Podobné produkty
- Abarth
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
- Alpine
- Aston Martin
- Audi
- Avia
- Bentley
- BMW
- Bugatti
- Buick
- Cadillac
- Caterham
- Chery
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- DAF
- Daihatsu
- Dodge
- DS
- Ducati
- Ferrari
- Fiat
- Fisker
- Ford
- Geely
- GMC
- Harley-Davidson
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kawasaki
- Kia
- Koenigsegg
- KTM
- Lada (Vaz/Žiguli)
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Lotus
- MAN
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- McLaren
- Mercedes-Benz
- MG
- Mini
- Mitsubishi
- Morgan
- Nissan
- Opel
- Pagani
- Peugeot
- Pininfarina
- Pontiac
- Porsche
- Qoros
- Renault
- Rolls Royce
- Rover
- Saab
- Scania
- Seat
- Setra
- Smart
- Spyker
- SsangYong
- Subaru
- Suzuki
- Škoda
- Tata
- Tatra
- Tesla
- Toyota
- Trabant
- Volkswagen
- Volvo
- Yamaha
- Zetor
Škoda
Volkswagen
Mercedes-Benz
Ford
BMW
Audi
Opel
Renault
Toyota
Mazda
Seat
Fiat