Číslo výrobku: Zjednodušené číslo výrobku: OEM čísla (originální čísla automobilky): AUDI 1J0915105AG AUDI 4F0915105B AUDI 8D0915105C AUDI 8D0915105D AUDI 8D0915105H AUDI 8ZO915105D BMW 61214141570 BMW 61218361194 BMW 61218363903 BMW 61218363904 BMW 61218363905 BMW 61218363906 BMW 61218376450 BMW 61218381740 BMW 61218381742 BMW 61218381743 BMW 61218381744 BMW 61218381745 BMW 61218381746 FIAT 46840940 FIAT 50500230 FIAT 50501113 FIAT 50501114 FIAT 71718462 FIAT 71740269 FORD 2354656 FORD 6G9N-10655-PA... Celý popis
Koupit za 3 090 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
98 %
Varta Silver Dynamic 12V 85Ah 800A 585 200 080
Doprava:
300 Kč
Skladem
3 090 Kč
Koupit za 3 090 Kč
98 %
VARTA SILVER Dynamic 12V 85Ah 800A 585 200 080 - F18
Doprava:
179 Kč
Skladem
2 675 Kč
Koupit za 2 675 Kč
98 %
Autobaterie Varta Dynamic SLI 85Ah, 12V, F18 5852000803162
Doprava:
190 Kč
Skladem
2 695 Kč
Koupit za 2 695 Kč
98 %
Autobaterie Varta Silver Dynamic 12V, 85Ah, 800A, F18
Doprava:
299 Kč
Skladem
3 010 Kč
Koupit za 3 010 Kč
97 %
VARTA SILVER Dynamic 85Ah, 12V, F18 - UAMK instalace do vozu
Doprava:
zdarma
Skladem
4 594 Kč
Koupit za 4 594 Kč
Popis
Číslo výrobku:
Zjednodušené číslo výrobku:
OEM čísla (originální čísla automobilky):
AUDI 1J0915105AG
AUDI 4F0915105B
AUDI 8D0915105C
AUDI 8D0915105D
AUDI 8D0915105H
AUDI 8ZO915105D
BMW 61214141570
BMW 61218361194
BMW 61218363903
BMW 61218363904
BMW 61218363905
BMW 61218363906
BMW 61218376450
BMW 61218381740
BMW 61218381742
BMW 61218381743
BMW 61218381744
BMW 61218381745
BMW 61218381746
FIAT 46840940
FIAT 50500230
FIAT 50501113
FIAT 50501114
FIAT 71718462
FIAT 71740269
FORD 2354656
FORD 6G9N-10655-PA
FORD 6G9N10655PA
FORD 98AB-10655-DA
FORD 98AB10655DA
FORD 98AX-10655-D4A
FORD 98AX10655D4A
FORD JAMJ10655GAA
MERCEDES-BENZ 0009821708
MERCEDES-BENZ A0009821708
NISSAN 2441000Q0K
OPEL 19000549
OPEL 19023197
OPEL 19023519
OPEL 620127
OPEL 6201273
OPEL 91156435
OPEL 9199053
PORSCHE 99961108000
RENAULT 7711222782
RENAULT 8200400846
SEAT 1J0915105AG
SKODA 3B0915105
SKODA 8Z0915105D
TOYOTA 28800-YZZAQ
TOYOTA 28800YZZAQ
VOLVO 30745772
VOLVO 30772224
VOLVO 30772225
VOLVO 30772228
VOLVO 30772234
VOLVO 30772235
VOLVO 30772238
VW 000915105AJ
VW 1J0915105AG
VW 1J0915105P
VW 1J0915105Q
VW 3B0915105
VW 4B0915105H
VW 4F0915105B
VW 7N0915105A
VW 8D0915105C
VW 8D0915105CH
VW 8D0915105D
VW 8D0915105DJ
VW 8D0915105H
VW 8D0915105J
VW 8E0915105C
VW 8E0915105Z
VW 8Z0915105D
Zjednodušené číslo výrobku:
OEM čísla (originální čísla automobilky):
AUDI 1J0915105AG
AUDI 4F0915105B
AUDI 8D0915105C
AUDI 8D0915105D
AUDI 8D0915105H
AUDI 8ZO915105D
BMW 61214141570
BMW 61218361194
BMW 61218363903
BMW 61218363904
BMW 61218363905
BMW 61218363906
BMW 61218376450
BMW 61218381740
BMW 61218381742
BMW 61218381743
BMW 61218381744
BMW 61218381745
BMW 61218381746
FIAT 46840940
FIAT 50500230
FIAT 50501113
FIAT 50501114
FIAT 71718462
FIAT 71740269
FORD 2354656
FORD 6G9N-10655-PA
FORD 6G9N10655PA
FORD 98AB-10655-DA
FORD 98AB10655DA
FORD 98AX-10655-D4A
FORD 98AX10655D4A
FORD JAMJ10655GAA
MERCEDES-BENZ 0009821708
MERCEDES-BENZ A0009821708
NISSAN 2441000Q0K
OPEL 19000549
OPEL 19023197
OPEL 19023519
OPEL 620127
OPEL 6201273
OPEL 91156435
OPEL 9199053
PORSCHE 99961108000
RENAULT 7711222782
RENAULT 8200400846
SEAT 1J0915105AG
SKODA 3B0915105
SKODA 8Z0915105D
TOYOTA 28800-YZZAQ
TOYOTA 28800YZZAQ
VOLVO 30745772
VOLVO 30772224
VOLVO 30772225
VOLVO 30772228
VOLVO 30772234
VOLVO 30772235
VOLVO 30772238
VW 000915105AJ
VW 1J0915105AG
VW 1J0915105P
VW 1J0915105Q
VW 3B0915105
VW 4B0915105H
VW 4F0915105B
VW 7N0915105A
VW 8D0915105C
VW 8D0915105CH
VW 8D0915105D
VW 8D0915105DJ
VW 8D0915105H
VW 8D0915105J
VW 8E0915105C
VW 8E0915105Z
VW 8Z0915105D
Parametry
| Napětí | 12 V |
| Startovací proud | 800 A |
| Výrobce | Varta |
| Hmotnost | 19.02 kg |
| Pólování | (+) pól vpravo |
| Kapacita | 85 Ah |
| Typ baterie | zaplavená (SLI) |
| Uchycení | B13 |
| Výška | 175 mm |
| Šířka | 175 mm |
| Délka | 315 mm |
| Bezúdržbové | ano |
| S příměsí kalcia | ano |
| Start-stop | ano |
| Značka vozidla | Škoda |
| Model vozidla | Octavia I |
| Katalogové číslo | 5852000803162 |
| Norma CCA testu | EN |
| Určení použití | pro osobní vozy |
| Náročnost instalace | vhodné pro domácí montáž (DIY) |
| Typ svorek | s horními póly (top post) |
Podobné produkty
- Abarth
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
- Alpine
- Aston Martin
- Audi
- Avia
- Bentley
- BMW
- Bugatti
- Buick
- Cadillac
- Caterham
- Chery
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- DAF
- Daihatsu
- Dodge
- DS
- Ducati
- Ferrari
- Fiat
- Fisker
- Ford
- Geely
- GMC
- Harley-Davidson
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kawasaki
- Kia
- Koenigsegg
- KTM
- Lada (Vaz/Žiguli)
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Lotus
- MAN
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- McLaren
- Mercedes-Benz
- MG
- Mini
- Mitsubishi
- Morgan
- Nissan
- Opel
- Pagani
- Peugeot
- Pininfarina
- Pontiac
- Porsche
- Qoros
- Renault
- Rolls Royce
- Rover
- Saab
- Scania
- Seat
- Setra
- Smart
- Spyker
- SsangYong
- Subaru
- Suzuki
- Škoda
- Tata
- Tatra
- Tesla
- Toyota
- Trabant
- Volkswagen
- Volvo
- Yamaha
- Zetor
Škoda
Volkswagen
Mercedes-Benz
Ford
BMW
Audi
Opel
Renault
Toyota
Mazda
Seat
Fiat