Autobaterie kapacita: 63Ah, napětí: 12V, rozmístění pólů: pravá, rozměry: 242 × 175 × 190, startovací proud: 610A, špičková autobaterie určena pro vozy s vysokými nároky na výkon, velkou elektrickou výbavou, vhodná pro dieselové motory Autobaterie Varta Silver Dynamic 12V, 63Ah, 610A, D15 Varta Silver dynamic je top produkt značky Varta z produktové řady dynamic. Přináši velmi vysoký výkon a překvapuje svými hodnotami. Zaručuje spolehlivé napájení i při nadprůměrném množství spotřebičů, výjimečně... Celý popis

Koupit za 1 805 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Autobaterie kapacita: 63Ah, napětí: 12V, rozmístění pólů: pravá, rozměry: 242 × 175 × 190, startovací proud: 610A, špičková autobaterie určena pro vozy s vysokými nároky na výkon, velkou elektrickou výbavou, vhodná pro dieselové motory

Autobaterie Varta Silver Dynamic 12V, 63Ah, 610A, D15 Varta Silver dynamic je top produkt značky Varta z produktové řady dynamic. Přináši velmi vysoký výkon a překvapuje svými hodnotami. Zaručuje spolehlivé napájení i při nadprůměrném množství spotřebičů, výjimečně vysoký výkon při startu za studena i za extrémních podmínek a maximální rezervy kapacity. Varta Silver dynamic nasazuje laťku, která přesahuje i požadavky mezinárodních výrobců automobilů.

Výhody autobaterií Varta řady SILVER dynamic:

je určena pro vozidla s obzvláště vysokými požadavky na výkon je ideální do aut s bohatou elektrickou výbavou High-End produkt na trhu vhodná také pro pro dieselové motory díky konstrukční technologii PowerFrame poskytuje delší životnost Polarita: pravá

Číslo výrobku: 5634000613162
Zjednodušené číslo výrobku: 5634000613162

OEM čísla (originální čísla automobilky):
AUDI 000915105AD
AUDI 1J0915105A
AUDI 8D0915105B
AUDI 8D0915105G
AUDI 8K0915105G
AUDI 8N7915105
AUDI 8ZO915105
BMW 61211371405
BMW 61214141568
BMW 61218361186
BMW 61218361187
BMW 61218377135
BMW 61218377136
BMW 61218381708
BMW 61219069235
CITROËN 1629085380
CITROËN 1632648780
CITROËN 5600JY
CITROËN 5600NN
CITROËN 5600PZ
CITROËN 5600QY
CITROËN 5600SZ
CITROËN 5600TH
CITROËN 5600TJ
CITROËN 7905525557
CITROËN 7905525797
DAF 1526985
FIAT 46516276
FIAT 46750611
FIAT 46756133
FIAT 46756135
FIAT 46766413
FIAT 46766414
FIAT 46810023
FIAT 46810024
FIAT 468325100
FIAT 46836155
FIAT 50503188
FIAT 50503189
FIAT 51760309
FIAT 51767531
FIAT 51767532
FIAT 51778209
FIAT 51778210
FIAT 51867611
FIAT 5893765
FIAT 6000627546
FIAT 60669159
FIAT 60677705
FIAT 60677706
FIAT 60698995
FIAT 60778725
FIAT 60778726
FIAT 71718030
FIAT 71719455
FIAT 71730467
FIAT 71749595
FIAT 71751141
FIAT 71751142
FIAT 7571554
FORD 1135513
FORD 2130428
FORD A970X-10655-EA
FORD A970X10655EA
FORD FR3T-10655-AA
FORD FR3T10655AA
FORD HAMJ10655NAA
LADA 8450006907
LADA 8450009623
LADA 8450023055
LADA 8450033802
MERCEDES-BENZ 0009820308
MERCEDES-BENZ 0009823008
MERCEDES-BENZ 000982300826
MERCEDES-BENZ 0009827808
MERCEDES-BENZ 0035416401
MERCEDES-BENZ 0055411901
MERCEDES-BENZ 0055412301
MERCEDES-BENZ 0055412901
MERCEDES-BENZ 4159820008
MERCEDES-BENZ 432865
MERCEDES-BENZ 543250
MERCEDES-BENZ A0009820308
MERCEDES-BENZ A0009823008
MERCEDES-BENZ A000982300826
MERCEDES-BENZ A0009827808
MERCEDES-BENZ A0035416401
MERCEDES-BENZ A0055411901
MERCEDES-BENZ A0055412301
MERCEDES-BENZ A0055412901
MERCEDES-BENZ A4159820008
MERCEDES-BENZ MK543250
MITSUBISHI A0009823008
NISSAN 24410-3X90A
NISSAN 24410-AY60D
NISSAN 24410-JD12A
NISSAN 244102X901
NISSAN 244103X90A
NISSAN 24410AY60D
NISSAN 24410JD12A
NISSAN KE241-61D00NY
NISSAN KE24161D00NY
OPEL 19001893
OPEL 3640197
OPEL 95524957
PEUGEOT 5600JY
PEUGEOT 5600LA
PEUGEOT 5600NN
PEUGEOT 5600SY
PEUGEOT 5600TH
PEUGEOT 5600TJ
PEUGEOT 7905525557
PEUGEOT 7905525797
PORSCHE 99961106000
RENAULT 244100003R
RENAULT 7701376961
RENAULT 7701376964
RENAULT 7711238597
SEAT 1J0915105A
SEAT 1J0915105AD
SKODA 1J0915105AD
SKODA 441.0.4016-151.6
SKODA 441040161516
SKODA 8E0915105A
TOYOTA 28800-0N030
TOYOTA 288000N030
TOYOTA BCI-025
TOYOTA BCI025
TOYOTA SU001A2677
TOYOTA SU001A7519
TOYOTA SU001A9025
VOLVO 30745774
VOLVO 30772209
VOLVO 30772210
VOLVO 30772213
VOLVO 30772214
VOLVO 30772215
VOLVO 30772218
VW 000915105AD
VW 1E0915105
VW 1H0915105G
VW 1J0915105A
VW 1J0915105AD
VW 1J0915105B
VW 1J0915105E
VW 1J0915105F
VW 535915105A
VW 6E0915105
VW 6E0915105A
VW 6EO915105
VW 6EO915105A
VW 6N0915105
VW 6N0915105A
VW 7M0915105E
VW 867915105A
VW 867915105B
VW 867915105C
VW 8A0915105E
VW 8D0915105B
VW 8D0915105BG
VW 8D0915105G
VW 8E0915105A
VW 8N7915105
VW 8Z0915105
VW J0915105AC
CHEVROLET 19001185
CHEVROLET 3640197
HYUNDAI 371101C200
HYUNDAI 371102G680
HYUNDAI 371103F000
HYUNDAI 37110A4680
CLAAS 0001479390
CLAAS 0001479910
CLAAS 0001777790
BENTLEY 1J0915105AD
SMART A0009827808
LAND ROVER YGD000110
LAND ROVER YGD000219
LAND ROVER YGD500050
ZHONGHUA (BRILLIANCE) 3005850
ZHONGHUA (BRILLIANCE) 3075060
Zobrazit více

Parametry

Napětí 12 V
Startovací proud 610 A
Výrobce Varta
Pólování pravé
Kapacita 63 Ah
Výška 190 mm
Šířka 175 mm
Délka 242 mm
Hmotnost 14.78 kg
Bezúdržbová ano
S příměsí kalcia ano
Zobrazit více parametrů

Články odjinud