Číslo výrobku: Zjednodušené číslo výrobku: OEM čísla (originální čísla automobilky): AUDI 000915105AK AUDI 000915105DL AUDI 1J0915105AK AUDI 4DO915105C AUDI 4E0915105 AUDI 4E0915105A AUDI 4F0915105D AUDI 4G0915105E AUDI 5GM915105M AUDI 5GM915105S AUDI 5K0915105M AUDI 8K0915105F BARREIROS 000915105DM BMW 61216901817 BMW 61218368536 BMW 61218368537 BMW 61218376380 BMW 61218376383 BMW 61218376384 BMW 61218376456 BMW 61218381780 BMW 61218381782 BMW 61218381785 CITROËN 5600SK CITROËN 5600TE CITROËN... Celý popis

Koupit za 3 275 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Číslo výrobku:
Zjednodušené číslo výrobku:

OEM čísla (originální čísla automobilky):
AUDI 000915105AK
AUDI 000915105DL
AUDI 1J0915105AK
AUDI 4DO915105C
AUDI 4E0915105
AUDI 4E0915105A
AUDI 4F0915105D
AUDI 4G0915105E
AUDI 5GM915105M
AUDI 5GM915105S
AUDI 5K0915105M
AUDI 8K0915105F
BARREIROS 000915105DM
BMW 61216901817
BMW 61218368536
BMW 61218368537
BMW 61218376380
BMW 61218376383
BMW 61218376384
BMW 61218376456
BMW 61218381780
BMW 61218381782
BMW 61218381785
CITROËN 5600SK
CITROËN 5600TE
CITROËN E364050
FIAT 1340661080
FIAT 51779952
FIAT 59099762
FIAT 71749740
FIAT 71753290
IVECO 500050172
IVECO 5801793719
JAGUAR YGD000271
NISSAN 2441000Q2C
OPEL 1201014
OPEL 93168611
PEUGEOT 5600SH
PEUGEOT 5600TE
PEUGEOT E364050
PORSCHE 95861111020
RENAULT 24410-1BN0A
RENAULT 244100005R
RENAULT 244101BN0A
RENAULT 7711423287
VW 000915105AK
VW 000915105DL
VW 000915105DM
VW 1J0915105AJ
VW 1J0915105AK
VW 1J091515AK
VW 4D0915105C
VW 4D0915105D
VW 4DO915105D
VW 4E0915091
VW 4E0915105
VW 4F0915105D
VW 4G0915105E
VW 5GM915105M
VW 5GM915105S
VW 5K0915105M
VW 8K0915105F
ZASTAVA 8K0915105F
ÖAF 000915105DM
CHEVROLET 93168611
HYUNDAI 3711059160
FENDT X991451000470
JOHN DEERE AL175868
JOHN DEERE AL205731
LAND ROVER YGD000270
LAND ROVER YGD000271
MAXUS C00034245
Zobrazit více

Parametry

Napětí 12 V
Startovací proud 920 A
Výrobce Varta
Pólování pravé
Kapacita 110 Ah
Výška 190 mm
Šířka 175 mm
Délka 393 mm
Hmotnost 24.48 kg
Bezúdržbová ano
S příměsí kalcia ano
Zobrazit více parametrů

Články odjinud