VARTA DYNAMIC AGM (v minulosti SILVER DYNAMIC AGM) jsou baterie s nejpokročilejší technologií. Tyto baterie dokáží zásobovat energií vozy vybavené rozsáhlou komfortní a bezpečnostní elektronickou výbavu. Jsou zhruba 3x odolnější z pohledu cyklické životnost než konvenční baterie. Baterie VARTA DYNAMIC AGM se skvěle hodí pro pokročilé systémy Start-Stop, v nichž se baterie musí rychle dobíjet energií ze systému rekuperace brzdné energie. - Mřížka PowerFrame® spolehlivě poskytuje dostatek energie... Celý popis
Koupit za 3 295 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
98 %
Autobaterie VARTA Dynamic AGM 45Ah, 12V, A11
Doprava:
149 Kč
3 295 Kč
Koupit za 3 295 Kč
100 %
Autobaterie VARTA Dynamic AGM 12V 45Ah 370A 545902 A11 ASIA levá
Doprava:
130 Kč
Skladem
3 490 Kč
Koupit za 3 490 Kč
98 %
Autobaterie VARTA Dynamic AGM 45Ah, 12V, A11
Doprava:
149 Kč
3 295 Kč
Koupit za 3 295 Kč
97 %
Autobaterie VARTA Dynamic AGM 45Ah, 12V, A11
Doprava:
149 Kč
3 295 Kč
Koupit za 3 295 Kč
Popis
VARTA DYNAMIC AGM (v minulosti SILVER DYNAMIC AGM) jsou baterie s nejpokročilejší technologií. Tyto baterie dokáží zásobovat energií vozy vybavené rozsáhlou komfortní a bezpečnostní elektronickou výbavu. Jsou zhruba 3x odolnější z pohledu cyklické životnost než konvenční baterie. Baterie VARTA DYNAMIC AGM se skvěle hodí pro pokročilé systémy Start-Stop, v nichž se baterie musí rychle dobíjet energií ze systému rekuperace brzdné energie.
- Mřížka PowerFrame® spolehlivě poskytuje dostatek energie pro studený start a dlouhodobý výkon
- Vyrobeno v Německu: vyvinuto a vyrobeno podle nejvyšších standardů kvality
- Čistá výroba – o 20% nižší spotřeba energie a o 20% nižší emise skleníkových plynů
- Recyklační program ecosteps® – šetří zdroje a tím chrání životní prostředí
- Autobaterie dodáváme v nabitém stavu připravené k okamžitému provozu
- Nehrozí únik elektrolytu
- Mřížka PowerFrame® spolehlivě poskytuje dostatek energie pro studený start a dlouhodobý výkon
- Vyrobeno v Německu: vyvinuto a vyrobeno podle nejvyšších standardů kvality
- Čistá výroba – o 20% nižší spotřeba energie a o 20% nižší emise skleníkových plynů
- Recyklační program ecosteps® – šetří zdroje a tím chrání životní prostředí
- Autobaterie dodáváme v nabitém stavu připravené k okamžitému provozu
- Nehrozí únik elektrolytu
Parametry
| Napětí | 12 V |
| Startovací proud | 370 A |
| Výrobce | Varta |
| Pólování | (+) pól vpravo |
| Kapacita | 45 Ah |
| Typ baterie | AGM |
| Výška | 224 mm |
| Šířka | 126 mm |
| Délka | 236 mm |
| Start-stop | ano |
| Katalogové číslo | 545902037 |
| Určení použití | pro osobní vozy |
| Náročnost instalace | doporučena odborná instalace |
| Typ svorek | s horními póly (top post) |
Podobné produkty
- Abarth
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
- Alpine
- Aston Martin
- Audi
- Avia
- Bentley
- BMW
- Bugatti
- Buick
- Cadillac
- Caterham
- Chery
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- DAF
- Daihatsu
- Dodge
- DS
- Ducati
- Ferrari
- Fiat
- Fisker
- Ford
- Geely
- GMC
- Harley-Davidson
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kawasaki
- Kia
- Koenigsegg
- KTM
- Lada (Vaz/Žiguli)
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Lotus
- MAN
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- McLaren
- Mercedes-Benz
- MG
- Mini
- Mitsubishi
- Morgan
- Nissan
- Opel
- Pagani
- Peugeot
- Pininfarina
- Pontiac
- Porsche
- Qoros
- Renault
- Rolls Royce
- Rover
- Saab
- Scania
- Seat
- Setra
- Smart
- Spyker
- SsangYong
- Subaru
- Suzuki
- Škoda
- Tata
- Tatra
- Tesla
- Toyota
- Trabant
- Volkswagen
- Volvo
- Yamaha
- Zetor
Škoda
Volkswagen
Mercedes-Benz
Ford
BMW
Audi
Opel
Renault
Toyota
Mazda
Seat
Fiat