Číslo výrobku: Zjednodušené číslo výrobku: OEM čísla (originální čísla automobilky): BMW 61212158122 BMW 61212158640 BMW 61218363901 BMW 61218363902 BMW 61218381711 BMW 61218381714 BMW 61218381717 BMW 61219069480 CITROËN 1609232980 CITROËN 1615090780 DAF 1527893 FIAT 50503181 FIAT 60672126 FIAT 60677707 FIAT 71716340 FORD 1021202 FORD 1067908 FORD 1067910 FORD 1130882 FORD 1517095 FORD 1672942 FORD 1706903 FORD 1914971 FORD 2050228 FORD 2130418 FORD 2416929 FORD HAMJ10655HAA FORD KAMJ10655PKAA... Celý popis

Koupit za 1 950 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Číslo výrobku:
Zjednodušené číslo výrobku:

OEM čísla (originální čísla automobilky):
BMW 61212158122
BMW 61212158640
BMW 61218363901
BMW 61218363902
BMW 61218381711
BMW 61218381714
BMW 61218381717
BMW 61219069480
CITROËN 1609232980
CITROËN 1615090780
DAF 1527893
FIAT 50503181
FIAT 60672126
FIAT 60677707
FIAT 71716340
FORD 1021202
FORD 1067908
FORD 1067910
FORD 1130882
FORD 1517095
FORD 1672942
FORD 1706903
FORD 1914971
FORD 2050228
FORD 2130418
FORD 2416929
FORD HAMJ10655HAA
FORD KAMJ10655PKAA
FORD ME8U2J-10655-CB
FORD ME8U2J10655CB
FORD ME8U2JP-10655-CB
FORD ME8U2JP10655CB
FORD YS7J-10655-D2A
FORD YS7J10655D2A
NISSAN 24410ED510
NISSAN B4410-65D0M-VA
NISSAN B441065D0MVA
OPEL 1201027
OPEL 1201078
OPEL 1201079
OPEL 1201104
OPEL 1201280
OPEL 19001894
OPEL 24446352
OPEL 24447233
OPEL 90540295
OPEL 90567354
OPEL 9159074
OPEL 9201873
OPEL 95510835
OPEL 95510836
PEUGEOT 1609232980
PEUGEOT 1615090780
PORSCHE 94461106520
RENAULT 7711222787
RENAULT B4410-65D0M-VA
RENAULT B441065D0MVA
SAAB 12799128
SEAT 1L0915105C
SUZUKI 33610-83E40
SUZUKI 33610-86CB0-BMF
SUZUKI 3361083E40
SUZUKI 3361086CB0BMF
VW 191915105K
VW 191915105L
VW 191915105M
VW 191915105N
VW 191915105P
VW 191915105Q
CHEVROLET 24446352
CHEVROLET 24447233
CHEVROLET 90567354
CHEVROLET 9159074
CHEVROLET 9201873
FENDT X991450260000
FENDT X991451000380
Zobrazit více

Parametry

Napětí 12 V
Startovací proud 680 A
Výrobce Varta
Pólování pravé
Kapacita 72 Ah
Výška 175 mm
Šířka 175 mm
Délka 278 mm
Hmotnost 17.05 kg
Bezúdržbová ano
S příměsí kalcia ano
Zobrazit více parametrů

Články odjinud