Autobaterie kapacita: 60Ah, napětí: 12V, rozmístění pólů: pravá, rozměry: 242 × 175 × 190, startovací proud: 540A, autobaterie pro všechny třídy aut, doporučeno i s vyšší elektrickou výbavou Autobaterie Varta Blue Dynamic 12V, 60Ah, 540A, D24 Autobaterie řady Varta BLUE dynamic patří mezi nejprodávanější náhradní baterie. Zaujmou výborným poměrem ceny a výkonu, kdy za příznivou cenu nabízí výborné hodnoty kapacity, startovacího proudu a také delší životnosti díky technologii PowerFrame. Autobaterie... Celý popis

Koupit za 1 650 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Autobaterie kapacita: 60Ah, napětí: 12V, rozmístění pólů: pravá, rozměry: 242 × 175 × 190, startovací proud: 540A, autobaterie pro všechny třídy aut, doporučeno i s vyšší elektrickou výbavou

Autobaterie Varta Blue Dynamic 12V, 60Ah, 540A, D24
Autobaterie řady Varta BLUE dynamic patří mezi nejprodávanější náhradní baterie. Zaujmou výborným poměrem ceny a výkonu, kdy za příznivou cenu nabízí výborné hodnoty kapacity, startovacího proudu a také delší životnosti díky technologii PowerFrame. Autobaterie Blue Dynamic můžeme doporučit i do vozidel se zvýšenou elektrickou výbavou. Výhody autobaterií Blue dynamic  vhodná pro vozidla všech tříd  nabízí polehlivý výkon i kapacitu  jedná se o nejprodávanější produkt na trhu  díky konstrukční technologii PowerFrame nabízí prodlouženou životnost Polarita: pravá

Číslo výrobku: 5604080543132
Zjednodušené číslo výrobku: 5604080543132

OEM čísla (originální čísla automobilky):
AUDI 000915105DE
AUDI 1J0915105AC
AUDI 535915105
AUDI 5GM915105D
AUDI 5GM915105E
AUDI 5K0915105D
AUDI 5K0915105E
AUDI 8K0915105H
AUSTIN 8E0915105G
AUWÄRTER 8E0915105H
AWD 8E0915105L
BARREIROS 5KD915105D
BARREIROS JZW 915 105
BARREIROS JZW915105
BMW 61210141208
BMW 61216927453
BMW 61218377139
CITROËN 1609232680
CITROËN 1615090380
CITROËN 1629085480
CITROËN 5600JW
CITROËN 5600KH
CITROËN 5600QP
CITROËN 94566303
CITROËN 94576163
CITROËN E364047
FIAT 51962498
FIAT 519624980
FIAT 5894198
FIAT 60627452
FIAT 60627454
FIAT 71751140
FORD 1112612
FORD 2130404
FORD 2416911
FORD HAMJ10655AAA
FORD KAMJ10655PAAA
FORD ME8U2J-10655-BA
FORD ME8U2J-10655-FB
FORD ME8U2J10655BA
FORD ME8U2J10655FB
FORD ME8U2JP-10655-FB
FORD ME8U2JP10655FB
HONDA 31500-1E0-20-M1
HONDA 31500-S1A-G01-HE
HONDA 31500-S1A-G11-HE
HONDA 31500-TBA-A01
HONDA 31500-TGG-C01-M1
HONDA 31500-TGG-C210-M1
HONDA 31500-TGG-E010-M1
HONDA 315001E020M1
HONDA 31500S1AG01HE
HONDA 31500S1AG11HE
HONDA 31500TBAA01
HONDA 31500TGGC01M1
HONDA 31500TGGC11
HONDA 31500TGGC210M1
HONDA 31500TGGE010M1
HONDA 31500TNYE01
HONDA 31500TV1E01
HOTCHKISS BRAND 31500TGGC11
JAGUAR 02C2S44735
JAGUAR 4X43-10655-CA
JAGUAR 4X4310655CA
JAGUAR 6H52-10655-AA
JAGUAR 6H5210655AA
JAGUAR 6H5210C655AA
JAGUAR C2S44735
JAGUAR YGD500200
MERCEDES-BENZ 004515410102
MERCEDES-BENZ A004515410102
MERCEDES-BENZ A4515410102
MITSUBISHI MZ690082
NISSAN 24410-00Q2H
NISSAN 2441000Q2H
NISSAN 2441000QAP
NISSAN B4410-61D0M-VA
NISSAN B441061D0MVA
OPEL 1201114
OPEL 13165237
OPEL 13390020GK
OPEL 13502765
OPEL 95492105
OPEL 95520283
OPEL EC0730007
PEUGEOT 1609232680
PEUGEOT 1615090380
PEUGEOT 5600A3
PEUGEOT 5600GK
PEUGEOT 5600JW
PEUGEOT 5600KH
PEUGEOT 5600QP
PEUGEOT 5600RV
PEUGEOT 5600SC
PEUGEOT 94566303
PEUGEOT 94576163
RENAULT 244101969R
RENAULT 244106790R
RENAULT 244108188R
RENAULT 244109494R
RENAULT 7700427648
RENAULT 7700436327
RENAULT 7700758345
RENAULT 7701381062
RENAULT 8671002951
RENAULT 8671004004
RENAULT 8671016918
RENAULT 8671016919
RENAULT B4410-61D0M-VA
RENAULT B441061D0MVA
SAAB 12782115
SEAT 1J0915105AC
TOYOTA 2800-00Y010
TOYOTA 280000Y010
TOYOTA 28800-0C240
TOYOTA 28800-0C250
TOYOTA 28800-0C260
TOYOTA 28800-0C270
TOYOTA 28800-0C271
TOYOTA 28800-0C272
TOYOTA 28800-0C273
TOYOTA 28800-0C280
TOYOTA 28800-0D350
TOYOTA 28800-0D380
TOYOTA 28800-0T010
TOYOTA 28800-0T060
TOYOTA 28800-0T062
TOYOTA 28800-0Y170
TOYOTA 28800-0Y171
TOYOTA 28800-0Y172
TOYOTA 28800-25010
TOYOTA 28800-25030
TOYOTA 28800-25060
TOYOTA 28800-36131
TOYOTA 28800-F2050
TOYOTA 28800-YZZHA
TOYOTA 28800-YZZUF
TOYOTA 28800-YZZXG
TOYOTA 288000C240
TOYOTA 288000C250
TOYOTA 288000C260
TOYOTA 288000C270
TOYOTA 288000C271
TOYOTA 288000C272
TOYOTA 288000C273
TOYOTA 288000C280
TOYOTA 288000D350
TOYOTA 288000T010
TOYOTA 288000T060
TOYOTA 288000T062
TOYOTA 288000Y170
TOYOTA 288000Y171
TOYOTA 288000Y172
TOYOTA 2880025010
TOYOTA 2880025030
TOYOTA 2880025060
TOYOTA 2880036131
TOYOTA 288005621983
TOYOTA 28800F2050
TOYOTA 28800YZZHA
TOYOTA 28800YZZUF
TOYOTA 28800YZZXG
VOLVO 1324250
VOLVO 30659797
VOLVO 30772211
VOLVO 9139291
VOLVO 9139836
VW 000915105DE
VW 1J0915105AC
VW 535915105
VW 5GM915105D
VW 5GM915105E
VW 5K0915105D
VW 5K0915105E
VW 5KD915105D
VW 8E0915105G
VW 8E0915105H
VW 8E0915105L
VW 8K0915105H
VW JZW 915 105
VW JZW915105
ÖAF 5KD915105D
ÖAF JZW 915 105
CHEVROLET 13165237
CHEVROLET 13390020GK
CHEVROLET 13502765
CHEVROLET 13576428
CHEVROLET 95492105
CHEVROLET 95520283
CHEVROLET 95951010
CHEVROLET EC0730007
SSANGYONG 2680235030
SSANGYONG 268AS35030
HYUNDAI 37110-A6100
HYUNDAI 37110-GD100
HYUNDAI 37110-GD100/JD100
HYUNDAI 37110-JD100
HYUNDAI 371101D600
HYUNDAI 3711029102
HYUNDAI 371102G600
HYUNDAI 371102V480
HYUNDAI 3711038100
HYUNDAI 371104W000
HYUNDAI 37110A6100
HYUNDAI 37110GD100
HYUNDAI 37110GD100/JD100
HYUNDAI 37110H5610
HYUNDAI 37110JD100
HYUNDAI DP370APU062CH0U
CLAAS 0001777911
FENDT X991451000070
FENDT X991451000340
JOHN DEERE AL203836
SMART 4539820200
SMART A4515410102
SMART A4539820200
LAND ROVER 02C2S44735
LAND ROVER 4X43-10655-CA
LAND ROVER 4X4310655CA
LAND ROVER 6H52-10655-AA
LAND ROVER 6H5210655AA
LAND ROVER 6H5210C655AA
LAND ROVER YGD500200
CHERY 807000197AA
CHERY A11-3703010
CHERY A11-3703010AC
CHERY A11-3703010AD
CHERY A113703010
CHERY A113703010AC
CHERY A113703010AD
HAIMA (FAW) MA1218520
GAC 8205003AAF0000
Zobrazit více

Články odjinud