Autobaterie kapacita: 52Ah, napětí: 12V, rozmístění pólů: pravá, rozměry: 207 × 175 × 190, startovací proud: 470A, autobaterie pro všechny třídy aut, doporučeno i s vyšší elektrickou výbavou Autobaterie Varta Blue Dynamic 12V, 52Ah, 470A, C22 Autobaterie řady Varta BLUE dynamic patří mezi nejprodávanější náhradní baterie. Zaujmou výborným poměrem ceny a výkonu, kdy za příznivou cenu nabízí výborné hodnoty kapacity, startovacího proudu a také delší životnosti díky technologii PowerFrame. Autobaterie... Celý popis

Koupit za 1 410 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Autobaterie kapacita: 52Ah, napětí: 12V, rozmístění pólů: pravá, rozměry: 207 × 175 × 190, startovací proud: 470A, autobaterie pro všechny třídy aut, doporučeno i s vyšší elektrickou výbavou

Autobaterie Varta Blue Dynamic 12V, 52Ah, 470A, C22 Autobaterie řady Varta BLUE dynamic patří mezi nejprodávanější náhradní baterie. Zaujmou výborným poměrem ceny a výkonu, kdy za příznivou cenu nabízí výborné hodnoty kapacity, startovacího proudu a také delší životnosti díky technologii PowerFrame. Autobaterie Blue Dynamic můžeme doporučit i do vozidel se zvýšenou elektrickou výbavou.

Výhody autobaterií Blue dynamic

vhodná pro vozidla všech tříd nabízí spolehlivý výkon i kapacitu jedná se o nejprodávanější produkt na trhu díky konstrukční technologii PowerFrame nabízí prodlouženou životnost

Číslo výrobku: 5524000473132
Zjednodušené číslo výrobku: 5524000473132

OEM čísla (originální čísla automobilky):
AUDI 000915105DC
AUDI 1J0915105
AUDI 1J0915105D
AUDI 5GM915105C
AUDI 5K0915105C
AUDI 8D0915105A
AUDI 8D0915105F
BMW 61211371404
BMW 61212158121
BMW 61218363890
BMW 61218376449
BMW 61218376453
BMW 61218377120
BMW 61218377123
BMW 61219069234
CITROËN 1608480580
CITROËN 1609232280
CITROËN 1615090480
CITROËN 5600JZ
CITROËN 5600KJ
CITROËN 5600LR
CITROËN 5600PY
CITROËN 5600QN
CITROËN 5600TN
CITROËN 5600X2
CITROËN 7905525547
CITROËN E364041
FIAT 51867609
FIAT 51867610
FIAT 6000627544
FIAT 71716987
FIAT 71748640
FIAT 71751133
FIAT 71751134
FIAT 71751139
FORD 1581453
FORD 2130410
FORD 2416917
FORD 9S51-10655-C1A
FORD 9S5110655C1A
FORD HAMJ10655DAA
FORD KAMJ10655PDAA
FORD ME8U2J-10655-LA
FORD ME8U2J10655LA
FORD ME8U2JP-10655-LA
FORD ME8U2JP10655LA
HONDA 31500-SWW-E11
HONDA 31500-SWW-E110-M1
HONDA 31500SWWE11
HONDA 31500SWWE110M1
MAZDA MH0118520
MAZDA MH01185209D
MERCEDES-BENZ 0045414201
MERCEDES-BENZ A0045414201
NISSAN 24410-JD11A
NISSAN 24410JD11A
OPEL 1201210
OPEL 13165236
OPEL 13390019GJ
OPEL 93189920
OPEL 95527533
PEUGEOT 1609232280
PEUGEOT 1615090480
PEUGEOT 5600JZ
PEUGEOT 5600KJ
PEUGEOT 5600LR
PEUGEOT 5600QN
PEUGEOT 5600TN
PEUGEOT 5600X2
PEUGEOT 7905525547
RENAULT 244100006R
RENAULT 244101HD1B
RENAULT 6001543946
RENAULT 6001548896
RENAULT 7700436326
RENAULT 7700758343
RENAULT 7701050256
RENAULT 7701376963
RENAULT 7701410006
RENAULT 7711130066
RENAULT 7711222756
RENAULT 7711238596
RENAULT 8671004003
SEAT 1J0915105
SEAT 1J0915105AB
SEAT 1K0915105
SKODA 1K0915105
SKODA 441.0.4016-150.6
SKODA 441040161506
SKODA 8E0915105
SUZUKI 33610-821V1
SUZUKI 3361060G10BMF
SUZUKI 3361060G10BNW
SUZUKI 33610821V1
TOYOTA 28800-0D340
TOYOTA 28800-0J030
TOYOTA 28800-0Q062
TOYOTA 28800-0T031
TOYOTA 28800-0T032
TOYOTA 28800-54459-83
TOYOTA 28800-F2030
TOYOTA 28800-F2040
TOYOTA 28800-YZZAM
TOYOTA 28800-YZZHL
TOYOTA 28800-YZZZE
TOYOTA 288000D340
TOYOTA 288000J030
TOYOTA 288000Q062
TOYOTA 288000T031
TOYOTA 288000T032
TOYOTA 288005445983
TOYOTA 28800F2030
TOYOTA 28800F2040
TOYOTA 28800YZZAM
TOYOTA 28800YZZHL
TOYOTA 28800YZZZE
VOLVO 11807951
VW 000915105BB
VW 000915105DC
VW 1H0915105
VW 1H0915105B
VW 1H0915105F
VW 1J0915105
VW 1J0915105AB
VW 1J0915105D
VW 1K0915105
VW 5GM915105C
VW 5K0915105C
VW 8D0915105A
VW 8D0915105AF
VW 8D0915105F
VW 8E0915105
CHEVROLET 13165236
CHEVROLET 13390019GJ
CHEVROLET 88864528
CHEVROLET 93189920
CHEVROLET 94523672
SSANGYONG 2680235000
SSANGYONG 268AS35000
HYUNDAI 37110-2V360
HYUNDAI 37110-2V370
HYUNDAI 37110-G5510
HYUNDAI 37110-GD000
HYUNDAI 37110-GD000/JD000
HYUNDAI 37110-JD000
HYUNDAI 371102V360
HYUNDAI 371102V370
HYUNDAI 37110B-9000
HYUNDAI 37110B9000
HYUNDAI 37110G5510
HYUNDAI 37110GD000
HYUNDAI 37110GD000/JD000
HYUNDAI 37110JD000
HYUNDAI DP370APU044CH0U
HYUNDAI LP370APE044CH0
JOHN DEERE MCEX540PF
MINI 61218376453
Zobrazit více

Parametry

Napětí 12 V
Startovací proud 470 A
Výrobce Varta
Pólování pravé
Kapacita 52 Ah
Výška 190 mm
Šířka 175 mm
Délka 207 mm
Hmotnost 12.40 kg
Bezúdržbová ano
S příměsí kalcia ano
Zobrazit více parametrů

Články odjinud