Hydraulické zvedáky (hevery, panenky) PROTECO mají velkou litinovou základnu, ocelový kryt válce a nastavitelnou drážkovanou hlavu. Jsou vybaveny ochranným ventilem proti přetížení. Dvojdílná čerpací tyč ovládá uvolňovací hydraulický ventil. Upozornění: Používejte zvedáky na pevné vodorovné ploše. Zvedáky značky PROTECO mají certifikát TÜV GS Výška zdvihu dle nosností: - 2T: 148 - 278mm - 4T: 180 - 340mm - 6T: 185 - 355mm - 8T: 200 - 385mm - 10T: 200 - 385mm - 12T: 210 - 395mm - 16T:... Celý popis
Koupit za 864 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
100 %
Proteco 09-ZH-20000 zvedák hydraulický 20T
Doprava:
180 Kč
Skladem
864 Kč
Koupit za 864 Kč
99 %
PROTECO 09-ZH-20000 zvedák hydraulický panenka nosnost 20T
Doprava:
89 Kč
510 Kč
Koupit za 510 Kč
99 %
Proteco 42.09-ZH-20000 zvedák hydraulický 20 t
Doprava:
100 Kč
400 Kč
Koupit za 400 Kč
97 %
Proteco 42.09-ZH-20000 zvedák hydraulický 20 t
Doprava:
99 Kč
Skladem
399 Kč
Koupit za 399 Kč
Popis
Hydraulické zvedáky (hevery, panenky) PROTECO mají velkou litinovou základnu, ocelový kryt válce a nastavitelnou drážkovanou hlavu. Jsou vybaveny ochranným ventilem proti přetížení. Dvojdílná čerpací tyč ovládá uvolňovací hydraulický ventil.
Upozornění: Používejte zvedáky na pevné vodorovné ploše.
Zvedáky značky PROTECO mají certifikát TÜV GS
Výška zdvihu dle nosností:
- 2T: 148 - 278mm
- 4T: 180 - 340mm
- 6T: 185 - 355mm
- 8T: 200 - 385mm
- 10T: 200 - 385mm
- 12T: 210 - 395mm
- 16T: 225 - 425mm
- 20T: 235 - 440mm
Upozornění: Používejte zvedáky na pevné vodorovné ploše.
Zvedáky značky PROTECO mají certifikát TÜV GS
Výška zdvihu dle nosností:
- 2T: 148 - 278mm
- 4T: 180 - 340mm
- 6T: 185 - 355mm
- 8T: 200 - 385mm
- 10T: 200 - 385mm
- 12T: 210 - 395mm
- 16T: 225 - 425mm
- 20T: 235 - 440mm
Parametry
| Výrobce | Proteco |
| Nosnost | 20.0 t |
| Typ heveru | hydraulické |
| Minimální výška zdvihu | 235 mm |
| Maximální výška zdvihu | 440 mm |
| Zdvihací mechanismus | lahvové (pístové) |
| Primární použití | pro těžký průmysl a tahače |
| Hmotnost | 10.7 kg |
| Materiál konstrukce | litinové |
| Zdvih | 145 mm |
| Pojízdné | ne |
| S ochranou proti přetížení | ano |
| Zdroj energie | ruční (manuální) |
| Pro nákladní a těžká vozidla | ano |
Podobné produkty
- Abarth
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
- Alpine
- Aston Martin
- Audi
- Avia
- Bentley
- BMW
- Bugatti
- Buick
- Cadillac
- Caterham
- Chery
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- DAF
- Daihatsu
- Dodge
- DS
- Ducati
- Ferrari
- Fiat
- Fisker
- Ford
- Geely
- GMC
- Harley-Davidson
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kawasaki
- Kia
- Koenigsegg
- KTM
- Lada (Vaz/Žiguli)
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Lotus
- MAN
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- McLaren
- Mercedes-Benz
- MG
- Mini
- Mitsubishi
- Morgan
- Nissan
- Opel
- Pagani
- Peugeot
- Pininfarina
- Pontiac
- Porsche
- Qoros
- Renault
- Rolls Royce
- Rover
- Saab
- Scania
- Seat
- Setra
- Smart
- Spyker
- SsangYong
- Subaru
- Suzuki
- Škoda
- Tata
- Tatra
- Tesla
- Toyota
- Trabant
- Volkswagen
- Volvo
- Yamaha
- Zetor
Škoda
Volkswagen
Mercedes-Benz
Ford
BMW
Audi
Opel
Renault
Toyota
Mazda
Seat
Fiat