Celokovová konstrukce zabezpečuje výbornou stabilitu, kovová kolečka se neotlačí od povrchu a drží si svůj tvar, s heverem je tak možné pojíždět na většině povrchů. Celková váha heveru je 8,5 kg. Samotný zdvih je prováděn užitím pístové pumpy, pomocí přiložené zvedací páky, plynulé zpětné pokládání se pak reguluje vyšroubováním ventilu. Technická data nosnost 2000 kg zdvih max 342 mm / min 135 mm hmotnost 9 kg homologace TÜV, GS, CE
Koupit za 969 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
97 %
Zvedák hydraulický 2000kg pojízdný 135-335mm Proteco 42.02-40036
Doprava:
39 Kč
Skladem
969 Kč
Koupit za 969 Kč
99 %
PROTECO 42.02-40036 zvedák hydraulický 2000kg pojízdný 135-335mm
Doprava:
89 Kč
Skladem
929 Kč
Koupit za 929 Kč
95 %
Proteco 42.02-40036 zvedák hydraulický pojízdný 2 t
Doprava:
55 Kč
Skladem
926 Kč
Koupit za 926 Kč
98 %
PROTECO zvedák hydraulický 2000kg pojízdný 135-335mm 42.02-40036
Doprava:
65 Kč
Skladem
899 Kč
Koupit za 899 Kč
0 %
Proteco | Zvedák hydraulický 2000 kg, pojízdný 135-335 mm
Doprava:
75 Kč
Skladem
732 Kč
Koupit za 732 Kč
Popis
Celokovová konstrukce zabezpečuje výbornou stabilitu, kovová kolečka se neotlačí od povrchu a drží si svůj tvar, s heverem je tak možné pojíždět na většině povrchů. Celková váha heveru je 8,5 kg.
Samotný zdvih je prováděn užitím pístové pumpy, pomocí přiložené zvedací páky, plynulé zpětné pokládání se pak reguluje vyšroubováním ventilu.
Technická data
nosnost
2000 kg
zdvih max
342 mm / min 135 mm
hmotnost
9 kg
homologace
TÜV, GS, CE
Samotný zdvih je prováděn užitím pístové pumpy, pomocí přiložené zvedací páky, plynulé zpětné pokládání se pak reguluje vyšroubováním ventilu.
Technická data
nosnost
2000 kg
zdvih max
342 mm / min 135 mm
hmotnost
9 kg
homologace
TÜV, GS, CE
Parametry
| Výrobce | Proteco |
| Nosnost | 2 t |
| Typ heveru | hydraulické |
| Minimální výška zdvihu | 135 mm |
| Maximální výška zdvihu | 335 mm |
| Zdvihací mechanismus | podlahové (trolley) |
| Primární použití | pro údržbu v domácí garáži |
| Hmotnost | 9.5 kg |
| Materiál konstrukce | ocelové |
| Pojízdné | ano |
| Zdroj energie | ruční (manuální) |
| Pro osobní automobily | ano |
| Pro SUV a crossovery | ano |
Podobné produkty
- Abarth
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
- Alpine
- Aston Martin
- Audi
- Avia
- Bentley
- BMW
- Bugatti
- Buick
- Cadillac
- Caterham
- Chery
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- DAF
- Daihatsu
- Dodge
- DS
- Ducati
- Ferrari
- Fiat
- Fisker
- Ford
- Geely
- GMC
- Harley-Davidson
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kawasaki
- Kia
- Koenigsegg
- KTM
- Lada (Vaz/Žiguli)
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Lotus
- MAN
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- McLaren
- Mercedes-Benz
- MG
- Mini
- Mitsubishi
- Morgan
- Nissan
- Opel
- Pagani
- Peugeot
- Pininfarina
- Pontiac
- Porsche
- Qoros
- Renault
- Rolls Royce
- Rover
- Saab
- Scania
- Seat
- Setra
- Smart
- Spyker
- SsangYong
- Subaru
- Suzuki
- Škoda
- Tata
- Tatra
- Tesla
- Toyota
- Trabant
- Volkswagen
- Volvo
- Yamaha
- Zetor
Škoda
Volkswagen
Mercedes-Benz
Ford
BMW
Audi
Opel
Renault
Toyota
Mazda
Seat
Fiat