Průměr výškového reproduktoru (mm): 26 Průměr hloubkového reproduktoru (mm): 130 Jmenovitý výkon (W): 35 Maximální výkon (W): 130 Citlivost (dB) (dB): 90 Technické údaje * komponentní reproduktor * 13 cm basový IMPP/26 mm výškový PI s nodynamickým magmetem * maximální výstupní výkon 130W * maximální hudební výkon 35W * frekvenční rozsah 40-30000Hz * citlivost 90 dB Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 1.400 Výška (cm): Šířka (cm): Hloubka (cm): Rozměry balení: Hmotnost (kg): 1.500
Koupit za 2 165 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
100 %
Pioneer TS-H1303 4580
Doprava:
zdarma
Skladem
2 165 Kč
Koupit za 2 165 Kč
Popis
Průměr výškového reproduktoru (mm): 26
Průměr hloubkového reproduktoru (mm): 130
Jmenovitý výkon (W): 35
Maximální výkon (W): 130
Citlivost (dB) (dB): 90
Technické údaje
* komponentní reproduktor
* 13 cm basový IMPP/26 mm výškový PI s nodynamickým magmetem
* maximální výstupní výkon 130W
* maximální hudební výkon 35W
* frekvenční rozsah 40-30000Hz
* citlivost 90 dB
Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 1.400
Výška (cm):
Šířka (cm):
Hloubka (cm):
Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 1.500
Průměr hloubkového reproduktoru (mm): 130
Jmenovitý výkon (W): 35
Maximální výkon (W): 130
Citlivost (dB) (dB): 90
Technické údaje
* komponentní reproduktor
* 13 cm basový IMPP/26 mm výškový PI s nodynamickým magmetem
* maximální výstupní výkon 130W
* maximální hudební výkon 35W
* frekvenční rozsah 40-30000Hz
* citlivost 90 dB
Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 1.400
Výška (cm):
Šířka (cm):
Hloubka (cm):
Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 1.500
Parametry
| Počet pásem | 4 |
| Výkon | 130 W |
| Citlivost | 90 dB |
| Výrobce | Pioneer |
| Průměr reproduktoru | 130 mm |
| Typ reproduktoru | komponentní |
| Frekvenční rozsah od | 40 Hz |
| Frekvenční rozsah do | 30000 Hz |
| Jmenovitý výkon | 35 W |
| Materiál magnetu | neodym |
| Průměr basového reproduktoru | 130 mm |
| Montážní hloubka | 52 mm |
| Průměr výškového reproduktoru | 26 mm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 425 mm |
| Hloubka | 615 mm |
Podobné produkty
- Abarth
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
- Alpine
- Aston Martin
- Audi
- Avia
- Bentley
- BMW
- Bugatti
- Buick
- Cadillac
- Caterham
- Chery
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- DAF
- Daihatsu
- Dodge
- DS
- Ducati
- Ferrari
- Fiat
- Fisker
- Ford
- Geely
- GMC
- Harley-Davidson
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kawasaki
- Kia
- Koenigsegg
- KTM
- Lada (Vaz/Žiguli)
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Lotus
- MAN
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- McLaren
- Mercedes-Benz
- MG
- Mini
- Mitsubishi
- Morgan
- Nissan
- Opel
- Pagani
- Peugeot
- Pininfarina
- Pontiac
- Porsche
- Qoros
- Renault
- Rolls Royce
- Rover
- Saab
- Scania
- Seat
- Setra
- Smart
- Spyker
- SsangYong
- Subaru
- Suzuki
- Škoda
- Tata
- Tatra
- Tesla
- Toyota
- Trabant
- Volkswagen
- Volvo
- Yamaha
- Zetor
Škoda
Volkswagen
Mercedes-Benz
Ford
BMW
Audi
Opel
Renault
Toyota
Mazda
Seat
Fiat