Autoboxy NEUMANN ORCA stříbrná lesklá - kvalitního box výjimečného designu o objemu 330 litrů, který přepraví maximálně 190 cm dlouhé lyže. Elegantní a aerodynamický box s velmi dobrým ložným objemem. Box jednoduše upnete k střešnímu nosiči pomocí U-profilu 90 mm s dotažením růžicemi. Minimální vzdálenost příčníků je 60 cm. Box Neumann Orca stříbrný lesklý se otevírá z levé i pravé strany. Víko v otevřeném stavu drží mechanické dvojčinné vzpěry. Box zabezpečuje centrální zámek s jištěním na 3 bodech.... Celý popis
Koupit za 6 590 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
Popis
Autoboxy NEUMANN ORCA stříbrná lesklá - kvalitního box výjimečného designu o objemu 330 litrů, který přepraví maximálně 190 cm dlouhé lyže. Elegantní a aerodynamický box s velmi dobrým ložným objemem. Box jednoduše upnete k střešnímu nosiči pomocí U-profilu 90 mm s dotažením růžicemi. Minimální vzdálenost příčníků je 60 cm. Box Neumann Orca stříbrný lesklý se otevírá z levé i pravé strany. Víko v otevřeném stavu drží mechanické dvojčinné vzpěry. Box zabezpečuje centrální zámek s jištěním na 3 bodech. Materiál - 5mm, dno i víko PMMA/ABS UV stabilizovaný vrstvený plast. Střešní autobox Neumann Orca má nosnost 50 kg. Barva: víko stříbrná lesklá, dno antracitová černá.
Parametry
| Délka | 200 cm |
| Hmotnost | 14 kg |
| Objem | 330 l |
| Šířka | 59 cm |
| Výška | 36 cm |
| Maximální počet lyží/snowboardů | 4 / 3 |
| Maximální zátěž | 50 kg |
| Výrobce | Neumann |
| Montážní systém | U profil |
| Otevírání | oboustranné |
| Zámek | ano |
Podobné produkty
- Abarth
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
- Alpine
- Aston Martin
- Audi
- Avia
- Bentley
- BMW
- Bugatti
- Buick
- Cadillac
- Caterham
- Chery
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- DAF
- Daihatsu
- Dodge
- DS
- Ducati
- Ferrari
- Fiat
- Fisker
- Ford
- Geely
- GMC
- Harley-Davidson
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kawasaki
- Kia
- Koenigsegg
- KTM
- Lada (Vaz/Žiguli)
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Lotus
- MAN
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- McLaren
- Mercedes-Benz
- MG
- Mini
- Mitsubishi
- Morgan
- Nissan
- Opel
- Pagani
- Peugeot
- Pininfarina
- Pontiac
- Porsche
- Qoros
- Renault
- Rolls Royce
- Rover
- Saab
- Scania
- Seat
- Setra
- Smart
- Spyker
- SsangYong
- Subaru
- Suzuki
- Škoda
- Tata
- Tatra
- Tesla
- Toyota
- Trabant
- Volkswagen
- Volvo
- Yamaha
- Zetor
Škoda
Volkswagen
Mercedes-Benz
Ford
BMW
Audi
Opel
Renault
Toyota
Mazda
Seat
Fiat