LS2 FF902 Scope Solid

94 %
Stars
(16 hodnocení)

Španělské přilby LS2 jsou navrhované a vyvíjené ve Španělsku a plní nejpřísnější bezpečnostní evropské a světové certifikáty. Tyto přilby si získaly vynikající pověst díky vysoké bezpečnosti, kvalitě, atraktivnímu designu a vynikajícímu poměru ceny, výbavy a užitné hodnoty. LS2 jsou přilby vítězů rallye Dakar, svoji bezpečnost jim svěřují i jezdci MotoGP. V přilbách LS2 závodí jak profesionální závodníci, tak i hobby jezdci v silničních závodech, motokrosu, enduru a jiných motosportech. A používají... Celý popis

Koupit za 3 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Španělské přilby LS2 jsou navrhované a vyvíjené ve Španělsku a plní nejpřísnější bezpečnostní evropské a světové certifikáty. Tyto přilby si získaly vynikající pověst díky vysoké bezpečnosti, kvalitě, atraktivnímu designu a vynikajícímu poměru ceny, výbavy a užitné hodnoty. LS2 jsou přilby vítězů rallye Dakar, svoji bezpečnost jim svěřují i jezdci MotoGP. V přilbách LS2 závodí jak profesionální závodníci, tak i hobby jezdci v silničních závodech, motokrosu, enduru a jiných motosportech. A používají je denně statisíce motorkářů po celém světě.

- Přilba má výklopnou bradu, s kovovými zámky a pohodlným ovládáním.

- Vnitřní, vysouvací, opticky přesný, sluneční 3D visor, s ovládáním Ergo Touch Control na spodní hraně přilby, pro rychlé přizpůsobení světelným podmínkám.

- Velmi účinný uzavíratelný větrací systém Dynamic Flow-Through Ventilation, zajišťuje uvnitř přilby konstantní proudění vzduchu.

- Perfektní aerodynamická skořepina, je vyrobena z odolného polykarbonátu technologií vysokotlakého termoplastického vstřikování HPTT .

- Interiér je vyroben z komfortního, antialergeního materiálu, který je laserem přesně vyřezáván a umožňuje i pohodlné nošení dioptrických brýlí. Je plně vyjímatelný a pratelný.

- Venkovní plexi s UV filtrem má zvýšenou odolnost proti poškrábání a lze jej rychle demontovat bez potřeby jakéhokoliv nářadí. Má také otvory na PinLock.

- PinLock je součástí balení ZDARMA

- K přilbě nalepovací reflexní prvky LS2 ZDARMA

- Zapínání je jednoduché, provedené kvalitní ocelovou rychlosponou.

- Přilba má evropskou homologaci ECE 22.05 a je homologována jako integrální i jako otevřená P/J.

- Integrovaná příprava pro bluetooth komunikátor interkom Linkin Ride Pal 3 SENA

- Hmotnost 1650g
Zobrazit více

Parametry

Typ vyklápěcí
Hmotnost 1650 g
Výrobce LS2
Intercom ano
Interier přilby vyjímatelný
Ventilace ano
Sluneční clona ano
Zapínání přilby na přezku
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty

Články odjinud