Vysoce kvalitní nůžkové zvedáky, zesílené ocelové profily. Nosnost 2 t. Min. výška 90 mm, max. výška 380 mm. Nářadí pro auto zahrnuje různé nástroje pro odstranění a instalaci dílů, například klipů, těsnění a filtrů. Elektrické nástroje jsou důležité pro diagnostiku a opravy elektronických komponent a systémů v automobilu. Měřidla jsou klíčová pro správné měření rozměrů a parametrů různých částí vozu. Richter+Frenzel si zakládá na poskytování kvalitního výběru pro každého zákazníka. S pečlivostí... Celý popis
Koupit za 632 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
94 %
Levior Nůžkový zvedák 2 t
Doprava:
69 Kč
Skladem
632 Kč
Koupit za 632 Kč
97 %
Kola Pirkl Zvedák nůžkový 2t
Doprava:
134 Kč
Skladem
774 Kč
Koupit za 774 Kč
100 %
Zvedák nůžkový 2t
Doprava:
129 Kč
758 Kč
Koupit za 758 Kč
98 %
Nůžkový zvedák 2t, Levior 26845
Doprava:
91 Kč
725 Kč
Koupit za 725 Kč
0 %
Levior Zvedák nůžkový 2t
Doprava:
45 Kč
Skladem
670 Kč
Koupit za 670 Kč
Popis
Vysoce kvalitní nůžkové zvedáky, zesílené ocelové profily. Nosnost 2 t. Min. výška 90 mm, max. výška 380 mm. Nářadí pro auto zahrnuje různé nástroje pro odstranění a instalaci dílů, například klipů, těsnění a filtrů. Elektrické nástroje jsou důležité pro diagnostiku a opravy elektronických komponent a systémů v automobilu. Měřidla jsou klíčová pro správné měření rozměrů a parametrů různých částí vozu. Richter+Frenzel si zakládá na poskytování kvalitního výběru pro každého zákazníka. S pečlivostí vybíráme produkty od renomovaných výrobců abychom zajistili optimální spokojenost. Naše široká nabídka zahrnuje technické zabezpečení budov, nářadí, zahradní program, výrobky do koupelny a na toaletu a mnoho dalších výrobků, uspokojí každý vkus a potřebu. Spolupráce s prověřenými dodavateli nám umožňuje nabízet kvalitní zboží, které můžete důvěřovat. Richter+Frenzel je pro ty, kteří očekávají kvalitu ve všem, co si vyberou.
Parametry
| Výrobce | XTline |
| Nosnost | 2 t |
| Typ heveru | nůžkové |
| Minimální výška zdvihu | 90 mm |
| Maximální výška zdvihu | 380 mm |
| Zdvihací mechanismus | šroubové (mechanické) |
| Primární použití | pro údržbu v domácí garáži |
| Hmotnost | 3.496 kg |
| Materiál konstrukce | ocelové |
| Pojízdné | ne |
| Zdroj energie | ruční (manuální) |
| Pro osobní automobily | ano |
| Pro snížená / sportovní auta | ano |
| Pro SUV a crossovery | ano |
Podobné produkty
- Abarth
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
- Alpine
- Aston Martin
- Audi
- Avia
- Bentley
- BMW
- Bugatti
- Buick
- Cadillac
- Caterham
- Chery
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- DAF
- Daihatsu
- Dodge
- DS
- Ducati
- Ferrari
- Fiat
- Fisker
- Ford
- Geely
- GMC
- Harley-Davidson
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kawasaki
- Kia
- Koenigsegg
- KTM
- Lada (Vaz/Žiguli)
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Lotus
- MAN
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- McLaren
- Mercedes-Benz
- MG
- Mini
- Mitsubishi
- Morgan
- Nissan
- Opel
- Pagani
- Peugeot
- Pininfarina
- Pontiac
- Porsche
- Qoros
- Renault
- Rolls Royce
- Rover
- Saab
- Scania
- Seat
- Setra
- Smart
- Spyker
- SsangYong
- Subaru
- Suzuki
- Škoda
- Tata
- Tatra
- Tesla
- Toyota
- Trabant
- Volkswagen
- Volvo
- Yamaha
- Zetor
Škoda
Volkswagen
Mercedes-Benz
Ford
BMW
Audi
Opel
Renault
Toyota
Mazda
Seat
Fiat