Nízkoprofilový hydraulický zvedák Humberg HM-380 s nosností 2 500 kg je určený pro zdvihání osobních automobilů a menších dodávek. Díky rozsahu zdvihu 80–360 mm si poradí i s vozy s nízkou světlou výškou a současně zvládne bezpečně podepřít těžší nápravy v rámci udané nosnosti. Kompaktní konstrukce se snadno vejde do dílny i domácí garáže a zvedák se díky pojízdnému provedení rychle přesouvá pod vozidlo. Jednotlový hydraulický válec zajišťuje jednoduché a účinné zdvihání. Zadní kola se otáčejí o... Celý popis
Koupit za 1 639 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
Popis
Nízkoprofilový hydraulický zvedák Humberg HM-380 s nosností 2 500 kg je určený pro zdvihání osobních automobilů a menších dodávek. Díky rozsahu zdvihu 80–360 mm si poradí i s vozy s nízkou světlou výškou a současně zvládne bezpečně podepřít těžší nápravy v rámci udané nosnosti. Kompaktní konstrukce se snadno vejde do dílny i domácí garáže a zvedák se díky pojízdnému provedení rychle přesouvá pod vozidlo.
Jednotlový hydraulický válec zajišťuje jednoduché a účinné zdvihání. Zadní kola se otáčejí o 360° a jsou uložena na ložiskách, takže manévrování je plynulé i v omezeném prostoru. Široká přední pojezdová kola a ocelové výztuhy přispívají ke stabilitě a bezpečnosti při práci. Pohodlné a odolné plastové madlo spolu s 50cm pákou s protiskluzovým návlekem zlepšují ovládání.
Součástí balení jsou dvě vyměnitelné gumové nástavce o výšce 15 a 35 mm a také přídavná ocelová zvedací hlava pro lepší přizpůsobení vozidlům s vyšším prahem. Zvedák je vybaven bezpečnostním přelivovým ventilem a ventilem pro údržbu. Robustní konstrukce z kvalitní oceli a hliníku přináší vysokou pevnost a současně nižší hmotnost.
HM-380 je praktický a univerzální pomocník, který nesmí chybět v žádné dílně. Je navržen pro časté nasazení, snadnou manipulaci a spolehlivé zdvihání v rozsahu deklarovaných parametrů.
Typ: nízkoprofilový hydraulický pojízdný zvedák
Nosnost: 2 500 kg
Rozsah zdvihu: 80–360 mm
Hydraulický válec: jednostupňový (jednotlokový)
Materiál: ocel a hliník
Zadní kola: otočná 360° na ložiskách
Přední kola: široká pojezdová
Bezpečnost: přelivový (přetlakový) ventil, ocelové výztuhy
Příslušenství: 2 gumové nástavce (15 a 35 mm) + přídavná ocelová hlava
Délka páky: 50 cm s protiskluzovou návlekou
Šířka: 20,5 cm
Ovládání a údržba: pohodlné plastové madlo, ventil pro údržbu
Jednotlový hydraulický válec zajišťuje jednoduché a účinné zdvihání. Zadní kola se otáčejí o 360° a jsou uložena na ložiskách, takže manévrování je plynulé i v omezeném prostoru. Široká přední pojezdová kola a ocelové výztuhy přispívají ke stabilitě a bezpečnosti při práci. Pohodlné a odolné plastové madlo spolu s 50cm pákou s protiskluzovým návlekem zlepšují ovládání.
Součástí balení jsou dvě vyměnitelné gumové nástavce o výšce 15 a 35 mm a také přídavná ocelová zvedací hlava pro lepší přizpůsobení vozidlům s vyšším prahem. Zvedák je vybaven bezpečnostním přelivovým ventilem a ventilem pro údržbu. Robustní konstrukce z kvalitní oceli a hliníku přináší vysokou pevnost a současně nižší hmotnost.
HM-380 je praktický a univerzální pomocník, který nesmí chybět v žádné dílně. Je navržen pro časté nasazení, snadnou manipulaci a spolehlivé zdvihání v rozsahu deklarovaných parametrů.
Typ: nízkoprofilový hydraulický pojízdný zvedák
Nosnost: 2 500 kg
Rozsah zdvihu: 80–360 mm
Hydraulický válec: jednostupňový (jednotlokový)
Materiál: ocel a hliník
Zadní kola: otočná 360° na ložiskách
Přední kola: široká pojezdová
Bezpečnost: přelivový (přetlakový) ventil, ocelové výztuhy
Příslušenství: 2 gumové nástavce (15 a 35 mm) + přídavná ocelová hlava
Délka páky: 50 cm s protiskluzovou návlekou
Šířka: 20,5 cm
Ovládání a údržba: pohodlné plastové madlo, ventil pro údržbu
Parametry
| Výrobce | Humberg |
| Nosnost | 2.5 t |
| Typ heveru | hydraulické |
| Minimální výška zdvihu | 80 mm |
| Maximální výška zdvihu | 360 mm |
| Zdvihací mechanismus | podlahové (trolley) |
| Primární použití | pro údržbu v domácí garáži |
| Hmotnost | 10.7 kg |
| Počet pístů | 1 |
| Pojízdné | ano |
| Nízkoprofilové | ano |
| Rychlozdvihové | ano |
| S ochranou proti přetížení | ano |
| Zdroj energie | ruční (manuální) |
| Pro osobní automobily | ano |
| Pro snížená / sportovní auta | ano |
| Pro dodávky a lehké užitkové vozidla | ano |
Podobné produkty
- Abarth
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
- Alpine
- Aston Martin
- Audi
- Avia
- Bentley
- BMW
- Bugatti
- Buick
- Cadillac
- Caterham
- Chery
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- DAF
- Daihatsu
- Dodge
- DS
- Ducati
- Ferrari
- Fiat
- Fisker
- Ford
- Geely
- GMC
- Harley-Davidson
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kawasaki
- Kia
- Koenigsegg
- KTM
- Lada (Vaz/Žiguli)
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Lotus
- MAN
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- McLaren
- Mercedes-Benz
- MG
- Mini
- Mitsubishi
- Morgan
- Nissan
- Opel
- Pagani
- Peugeot
- Pininfarina
- Pontiac
- Porsche
- Qoros
- Renault
- Rolls Royce
- Rover
- Saab
- Scania
- Seat
- Setra
- Smart
- Spyker
- SsangYong
- Subaru
- Suzuki
- Škoda
- Tata
- Tatra
- Tesla
- Toyota
- Trabant
- Volkswagen
- Volvo
- Yamaha
- Zetor
Škoda
Volkswagen
Mercedes-Benz
Ford
BMW
Audi
Opel
Renault
Toyota
Mazda
Seat
Fiat