Podrobnosti o produktu RWH150XLIFT : Velmi stabilní masivní konstrukce zvedáku Špičkově zpracovaný hydraulický hever zajišťuje vysokou bezpečnost práce Vyhovuje požadavkům do dílny Díky širokému rozsahu zdvihu (70-610 mm) je ideální na zvedání jak snížených tak větších vozidel Zavírání a otevírání přepouštěcího ventilu hydrauliky pomocí zvedací páky
Koupit za 7 069 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
96 %
Holzmann Maschinen RWH150XLIFT pojízdný zvedák 1.5 t min./max.výška: 7 - 61 cm
Doprava:
zdarma
Skladem
7 069 Kč
Koupit za 7 069 Kč
97 %
Holzmann Pojízdný hydraulický zvedák 1,5 t RWH150XLIFT
Doprava:
99 Kč
5 325 Kč
Koupit za 5 325 Kč
98 %
Pojízdný hydraulický zvedák 1,5t HOLZMANN RWH150XLIFT
Doprava:
690 Kč
Skladem
5 260 Kč
Koupit za 5 260 Kč
Popis
Podrobnosti o produktu RWH150XLIFT :
Velmi stabilní masivní konstrukce zvedáku
Špičkově zpracovaný hydraulický hever zajišťuje vysokou bezpečnost práce
Vyhovuje požadavkům do dílny
Díky širokému rozsahu zdvihu (70-610 mm) je ideální na zvedání jak snížených tak větších vozidel
Zavírání a otevírání přepouštěcího ventilu hydrauliky pomocí zvedací páky
Velmi stabilní masivní konstrukce zvedáku
Špičkově zpracovaný hydraulický hever zajišťuje vysokou bezpečnost práce
Vyhovuje požadavkům do dílny
Díky širokému rozsahu zdvihu (70-610 mm) je ideální na zvedání jak snížených tak větších vozidel
Zavírání a otevírání přepouštěcího ventilu hydrauliky pomocí zvedací páky
Parametry
| Výrobce | Holzmann |
| Nosnost | 1.5 t |
| Typ heveru | hydraulický |
| Minimální výška zdvihu | 70 mm |
| Maximální výška zdvihu | 610 mm |
| Zdvihací mechanismus | podlahové (trolley) |
| Primární použití | pro profesionální dílnu |
| Hmotnost | 42.5 kg |
| Materiál konstrukce | ocelové |
| Pojízdné | ano |
| Nízkoprofilové | ano |
| Zdroj energie | ruční (manuální) |
| Pro osobní automobily | ano |
| Pro snížená / sportovní auta | ano |
Podobné produkty
- Abarth
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
- Alpine
- Aston Martin
- Audi
- Avia
- Bentley
- BMW
- Bugatti
- Buick
- Cadillac
- Caterham
- Chery
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- DAF
- Daihatsu
- Dodge
- DS
- Ducati
- Ferrari
- Fiat
- Fisker
- Ford
- Geely
- GMC
- Harley-Davidson
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kawasaki
- Kia
- Koenigsegg
- KTM
- Lada (Vaz/Žiguli)
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Lotus
- MAN
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- McLaren
- Mercedes-Benz
- MG
- Mini
- Mitsubishi
- Morgan
- Nissan
- Opel
- Pagani
- Peugeot
- Pininfarina
- Pontiac
- Porsche
- Qoros
- Renault
- Rolls Royce
- Rover
- Saab
- Scania
- Seat
- Setra
- Smart
- Spyker
- SsangYong
- Subaru
- Suzuki
- Škoda
- Tata
- Tatra
- Tesla
- Toyota
- Trabant
- Volkswagen
- Volvo
- Yamaha
- Zetor
Škoda
Volkswagen
Mercedes-Benz
Ford
BMW
Audi
Opel
Renault
Toyota
Mazda
Seat
Fiat