Güde GAB 1,5A 85140

90 %
Stars
(2 hodnocení)

Automatická nabíječka baterií, která je určená k nabíjení startovacích baterií osobních automobilů, motocyklů i dalších vozidel. Zajišťuje nabíjení nebo udržovací (pulzní) dobíjení 12 V olověných akumulátorů s elektrolytickým roztokem (WET), gelovým elektrolytem (GEL), AGM (sklolaminátovými mikrovlákny) i uzavřených bezúdržbových baterií (MF). K dispozici je samočinné přepínání mezi režimy standardního a konzervačního nabíjení. Nabíječka také chrání proti přehřátí, přepólování nebo zkratu.... Celý popis

Koupit za 375 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Automatická nabíječka baterií, která je určená k nabíjení startovacích baterií osobních automobilů, motocyklů i dalších vozidel.

Zajišťuje nabíjení nebo udržovací (pulzní) dobíjení 12 V olověných akumulátorů s elektrolytickým roztokem (WET), gelovým elektrolytem (GEL), AGM (sklolaminátovými mikrovlákny) i uzavřených bezúdržbových baterií (MF).

K dispozici je samočinné přepínání mezi režimy standardního a konzervačního nabíjení. Nabíječka také chrání proti přehřátí, přepólování nebo zkratu.

Konstrukce nabíječky: mikroprocesorová řídicí jednotka, LED signalizace okamžitého stavu nabíjení, 1 m nabíjecí kabely s připojovacími svorkami, 1,5 m síťový kabel.

Celkové rozměry (d x š x v): 199 x 69 x 40 mm, třída ochrany: II.

Technická data:

- Napájecí napětí: 230 V~50 Hz

- Nabíjecí proud: 1,5 A

- Kapacita akumulátoru: 5 - 30 Ah

- Příkon: 58 W

- Výstupní napětí: 12 V

- Hmotnost (brutto): 0,53 kg

 
Zobrazit více

Články odjinud