Pojízdný nízkoprofilový hydraulický zvedák 4t, 95–550mm GEKO Profesionální hydraulický zvedák. Dvojité hydraulická pumpa umožňuje rychlé a hladké zvedání. Široký zesílený rám umožňuje bezpečný provoz zařízení. Čtyři kola, včetně dvou rotačních, zajišťují vysokou pohyblivost zvedáku. Hydraulický zvedákj má nízkoprofilovou konstrukci, díky níž je vhodný pro použití v autoservisech zabývajících se opravami vozidel se sníženým odpružením, sportovních vozů a tuningů. Vlastnosti produktu - maximální... Celý popis
Koupit za 6 152 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
96 %
Pojízdný hydraulický zvedák 4t, nízkoprofilový, 95 - 550 mm, dvojitá pumpa - GEKO PREMIUM
Doprava:
zdarma
Skladem
6 152 Kč
Koupit za 6 152 Kč
98 %
Pojízdný hydraulický zvedák 4t, nízkoprofilový, 95 - 550 mm, dvojitá pumpa - GEKO PREMIUM
Doprava:
119 Kč
6 683 Kč
Koupit za 6 683 Kč
83 %
Nízkoprofilový hydraulický zvedák 3,5T GEKO PREMIUM 95-550 mm 44 kg (1)
Doprava:
zdarma
Skladem
7 221 Kč
Koupit za 7 221 Kč
97 %
Pojízdný hydraulický zvedák 4t, nízkoprofilový, 95 - 550 mm, dvojitá pumpa - GEKO PREMIUM
Doprava:
119 Kč
6 683 Kč
Koupit za 6 683 Kč
98 %
GEKO G02196 Pojízdný nízkoprofilový hydraulický zvedák 4t, 95-550mm
Doprava:
69 Kč
Skladem
5 706 Kč
Koupit za 5 706 Kč
Popis
Pojízdný nízkoprofilový hydraulický zvedák 4t, 95–550mm GEKO
Profesionální hydraulický zvedák. Dvojité hydraulická pumpa umožňuje rychlé a hladké zvedání. Široký zesílený rám umožňuje bezpečný provoz zařízení. Čtyři kola, včetně dvou rotačních, zajišťují vysokou pohyblivost zvedáku. Hydraulický zvedákj má nízkoprofilovou konstrukci, díky níž je vhodný pro použití v autoservisech zabývajících se opravami vozidel se sníženým odpružením, sportovních vozů a tuningů.
Vlastnosti produktu
- maximální nosnost 4 tuny
- zvedací rozsah: 95 – 550 mm
- dvojitá hydraulická pumpa umožňuje rychlé a hladké zvedání
- dvě otočná kola 360 ° a dvě pevná kola
- ovládání v otočné páce
- široký zdvihový rám se zesílenými bočními deskami
- dvoudílná rukojeť, dlouhá 125 cm
- hmotnost: 44 kg
Obsah balení
- Hydraulický zvedák 4T
- Skládací páka o délce 125 cm
Profesionální hydraulický zvedák. Dvojité hydraulická pumpa umožňuje rychlé a hladké zvedání. Široký zesílený rám umožňuje bezpečný provoz zařízení. Čtyři kola, včetně dvou rotačních, zajišťují vysokou pohyblivost zvedáku. Hydraulický zvedákj má nízkoprofilovou konstrukci, díky níž je vhodný pro použití v autoservisech zabývajících se opravami vozidel se sníženým odpružením, sportovních vozů a tuningů.
Vlastnosti produktu
- maximální nosnost 4 tuny
- zvedací rozsah: 95 – 550 mm
- dvojitá hydraulická pumpa umožňuje rychlé a hladké zvedání
- dvě otočná kola 360 ° a dvě pevná kola
- ovládání v otočné páce
- široký zdvihový rám se zesílenými bočními deskami
- dvoudílná rukojeť, dlouhá 125 cm
- hmotnost: 44 kg
Obsah balení
- Hydraulický zvedák 4T
- Skládací páka o délce 125 cm
Parametry
| Výrobce | Geko |
| Nosnost | 4 t |
| Typ heveru | hydraulické |
| Minimální výška zdvihu | 95 mm |
| Maximální výška zdvihu | 550 mm |
| Zdvihací mechanismus | podlahové (trolley) |
| Primární použití | pro profesionální dílnu |
| Hmotnost | 46.0 kg |
| Materiál konstrukce | ocelové |
| Počet pístů | 2 |
| Pojízdné | ano |
| Nízkoprofilové | ano |
| Rychlozdvihové | ano |
| S ochranou proti přetížení | ano |
| Zdroj energie | ruční (manuální) |
| Pro osobní automobily | ano |
| Pro snížená / sportovní auta | ano |
| Pro SUV a crossovery | ano |
| Pro dodávky a lehké užitkové vozidla | ano |
Podobné produkty
- Abarth
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
- Alpine
- Aston Martin
- Audi
- Avia
- Bentley
- BMW
- Bugatti
- Buick
- Cadillac
- Caterham
- Chery
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- DAF
- Daihatsu
- Dodge
- DS
- Ducati
- Ferrari
- Fiat
- Fisker
- Ford
- Geely
- GMC
- Harley-Davidson
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kawasaki
- Kia
- Koenigsegg
- KTM
- Lada (Vaz/Žiguli)
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Lotus
- MAN
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- McLaren
- Mercedes-Benz
- MG
- Mini
- Mitsubishi
- Morgan
- Nissan
- Opel
- Pagani
- Peugeot
- Pininfarina
- Pontiac
- Porsche
- Qoros
- Renault
- Rolls Royce
- Rover
- Saab
- Scania
- Seat
- Setra
- Smart
- Spyker
- SsangYong
- Subaru
- Suzuki
- Škoda
- Tata
- Tatra
- Tesla
- Toyota
- Trabant
- Volkswagen
- Volvo
- Yamaha
- Zetor
Škoda
Volkswagen
Mercedes-Benz
Ford
BMW
Audi
Opel
Renault
Toyota
Mazda
Seat
Fiat