Hydraulický zdvih sloupků 16 tun Zvedák je určen pro zvedání břemen o hmotnosti až 16 000 kg. Jednoduchý design a malé rozměry zařízení zaručují snadné použití a spolehlivost pro každého řidiče. Zvedák se používá ve službách nákladních a průmyslových vozidel, v dopravních společnostech a v domácích garážích. Vlastnosti produktu: - maximální nosnost 16 000 kg - nastavitelná výška 225 - 425 mm - píst o průměru 55 mm - vysoká rychlost zdvihu - součástí jsou dvě rukojeti - pro zvedání a spouštění... Celý popis
Koupit za 858 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
92 %
Geko G01055 Hever hydraulický 16 t
Doprava:
106 Kč
Skladem
858 Kč
Koupit za 858 Kč
94 %
GEKO Hydraulický zvedák 16t 61712 G01055
Doprava:
113 Kč
839 Kč
Koupit za 839 Kč
98 %
Hydraulický zvedák 16t - panenka GEKO
Doprava:
zdarma
697 Kč
Koupit za 697 Kč
100 %
Hydraulický zvedák 16t - panenka GEKO G01055
Doprava:
69 Kč
690 Kč
Koupit za 690 Kč
95 %
GEKO Hydraulický zvedák 16t - panenka G01055
Doprava:
99 Kč
Skladem
689 Kč
Koupit za 689 Kč
Popis
Hydraulický zdvih sloupků 16 tun
Zvedák je určen pro zvedání břemen o hmotnosti až 16 000 kg. Jednoduchý design a malé rozměry zařízení zaručují snadné použití a spolehlivost pro každého řidiče. Zvedák se používá ve službách nákladních a průmyslových vozidel, v dopravních společnostech a v domácích garážích.
Vlastnosti produktu:
- maximální nosnost 16 000 kg
- nastavitelná výška 225 - 425 mm
- píst o průměru 55 mm
- vysoká rychlost zdvihu
- součástí jsou dvě rukojeti - pro zvedání a spouštění
- vypouštěcí ventil
- rozměry základny 162 x 165 mm
- CE certifikát
Zvedák je určen pro zvedání břemen o hmotnosti až 16 000 kg. Jednoduchý design a malé rozměry zařízení zaručují snadné použití a spolehlivost pro každého řidiče. Zvedák se používá ve službách nákladních a průmyslových vozidel, v dopravních společnostech a v domácích garážích.
Vlastnosti produktu:
- maximální nosnost 16 000 kg
- nastavitelná výška 225 - 425 mm
- píst o průměru 55 mm
- vysoká rychlost zdvihu
- součástí jsou dvě rukojeti - pro zvedání a spouštění
- vypouštěcí ventil
- rozměry základny 162 x 165 mm
- CE certifikát
Parametry
| Výrobce | Geko |
| Nosnost | 16 t |
| Typ heveru | hydraulický |
| Minimální výška zdvihu | 225 mm |
| Maximální výška zdvihu | 425 mm |
| Zdvihací mechanismus | lahvové (pístové) |
| Primární použití | pro těžký průmysl a tahače |
| Hmotnost | 7.5 kg |
| Zdvih | 370 mm |
| Pojízdné | ne |
| Rychlozdvihové | ano |
| Zdroj energie | ruční (manuální) |
| Pro osobní automobily | ano |
| Pro SUV a crossovery | ano |
| Pro dodávky a lehké užitkové vozidla | ano |
| Pro nákladní a těžká vozidla | ano |
Podobné produkty
- Abarth
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
- Alpine
- Aston Martin
- Audi
- Avia
- Bentley
- BMW
- Bugatti
- Buick
- Cadillac
- Caterham
- Chery
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- DAF
- Daihatsu
- Dodge
- DS
- Ducati
- Ferrari
- Fiat
- Fisker
- Ford
- Geely
- GMC
- Harley-Davidson
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kawasaki
- Kia
- Koenigsegg
- KTM
- Lada (Vaz/Žiguli)
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Lotus
- MAN
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- McLaren
- Mercedes-Benz
- MG
- Mini
- Mitsubishi
- Morgan
- Nissan
- Opel
- Pagani
- Peugeot
- Pininfarina
- Pontiac
- Porsche
- Qoros
- Renault
- Rolls Royce
- Rover
- Saab
- Scania
- Seat
- Setra
- Smart
- Spyker
- SsangYong
- Subaru
- Suzuki
- Škoda
- Tata
- Tatra
- Tesla
- Toyota
- Trabant
- Volkswagen
- Volvo
- Yamaha
- Zetor
Škoda
Volkswagen
Mercedes-Benz
Ford
BMW
Audi
Opel
Renault
Toyota
Mazda
Seat
Fiat