Autobaterie FOXMER je české kvality. Je bezpečná díky čtyřkomorové ochraně proti úniku elektrolytu, bezúdržbová díky modernímu výrobnímu procesu a spolehlivá při startu za studena. Vyznačuje se vysokým startovacím proudem, dlouhou životností a bezpečným používáním.
Koupit za 1 519 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
99 %
FOXMER 12V 45Ah 390A 6121001
Doprava:
258 Kč
Skladem
1 519 Kč
Koupit za 1 519 Kč
98 %
Foxmer 6121001 Autobaterie 45 Ah
Doprava:
69 Kč
Skladem
1 465 Kč
Koupit za 1 465 Kč
94 %
FOXMER 12V 45Ah 390A 6121001
Doprava:
35 Kč
Skladem
1 441 Kč
Koupit za 1 441 Kč
Popis
Autobaterie FOXMER je české kvality. Je bezpečná díky čtyřkomorové ochraně proti úniku elektrolytu, bezúdržbová díky modernímu výrobnímu procesu a spolehlivá při startu za studena. Vyznačuje se vysokým startovacím proudem, dlouhou životností a bezpečným používáním.
Parametry
| Napětí | 12 V |
| Startovací proud | 390 A |
| Výrobce | Foxmer |
| Hmotnost | 10.5 kg |
| Pólování | (+) pól vpravo |
| Kapacita | 45 Ah |
| Typ baterie | Ca/Ca |
| Výška | 175 mm |
| Šířka | 175 mm |
| Délka | 207 mm |
| Bezúdržbové | ano |
| S příměsí kalcia | ano |
| S ochranou proti vylití | ano |
| Katalogové číslo | FXM 6121001 |
| Norma CCA testu | EN |
| Určení použití | pro osobní vozy |
| Náročnost instalace | vhodné pro domácí montáž (DIY) |
| Typ svorek | s horními póly (top post) |
Podobné produkty
- Abarth
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
- Alpine
- Aston Martin
- Audi
- Avia
- Bentley
- BMW
- Bugatti
- Buick
- Cadillac
- Caterham
- Chery
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- DAF
- Daihatsu
- Dodge
- DS
- Ducati
- Ferrari
- Fiat
- Fisker
- Ford
- Geely
- GMC
- Harley-Davidson
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kawasaki
- Kia
- Koenigsegg
- KTM
- Lada (Vaz/Žiguli)
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Lotus
- MAN
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- McLaren
- Mercedes-Benz
- MG
- Mini
- Mitsubishi
- Morgan
- Nissan
- Opel
- Pagani
- Peugeot
- Pininfarina
- Pontiac
- Porsche
- Qoros
- Renault
- Rolls Royce
- Rover
- Saab
- Scania
- Seat
- Setra
- Smart
- Spyker
- SsangYong
- Subaru
- Suzuki
- Škoda
- Tata
- Tatra
- Tesla
- Toyota
- Trabant
- Volkswagen
- Volvo
- Yamaha
- Zetor
Škoda
Volkswagen
Mercedes-Benz
Ford
BMW
Audi
Opel
Renault
Toyota
Mazda
Seat
Fiat