• Ideální pro nákladní vozidla bez speciálních požadavků z hlediska odolnosti vůči vibracím, cyklického nebo startovacího výkonu, navržené pro vozidla vyrobené před rokem 2000 a starší • Robustní a spolehlivý design s upevněním skupiny desek zatavením • Využívá klasickou technologii olovo/kyselina se slitinou Sb/Ca • Nenáročná údržba Zpětný bezplatný odběr provádíme v místě naší provozovny, a to během pracovní doby. Staré, vyřazené, nefunkční baterie a autobaterie likvidujeme ZDARMA.
Koupit za 7 891 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
100 %
Autobaterie Exide StartPRO 12V 180Ah 1000A EG1806
Doprava:
130 Kč
7 891 Kč
Koupit za 7 891 Kč
98 %
Autobaterie EXIDE StartPRO 180Ah, 12V, EG1806
Doprava:
249 Kč
6 340 Kč
Koupit za 6 340 Kč
98 %
Autobaterie EXIDE StartPRO 180Ah, 12V, EG1806
Doprava:
249 Kč
6 340 Kč
Koupit za 6 340 Kč
98 %
EXIDE Startovací baterie StartPRO EX EG1806 + DOPRAVA ZDARMA!
Doprava:
zdarma
Skladem
5 729 Kč
Koupit za 5 729 Kč
98 %
startovací baterie EXIDE EG1806
Doprava:
200 Kč
Skladem
5 498 Kč
Koupit za 5 498 Kč
Popis
• Ideální pro nákladní vozidla bez speciálních požadavků z hlediska odolnosti vůči vibracím, cyklického nebo startovacího výkonu, navržené pro vozidla vyrobené před rokem 2000 a starší
• Robustní a spolehlivý design s upevněním skupiny desek zatavením
• Využívá klasickou technologii olovo/kyselina se slitinou Sb/Ca
• Nenáročná údržba
Zpětný bezplatný odběr provádíme v místě naší provozovny, a to během pracovní doby. Staré, vyřazené, nefunkční baterie a autobaterie likvidujeme ZDARMA.
• Robustní a spolehlivý design s upevněním skupiny desek zatavením
• Využívá klasickou technologii olovo/kyselina se slitinou Sb/Ca
• Nenáročná údržba
Zpětný bezplatný odběr provádíme v místě naší provozovny, a to během pracovní doby. Staré, vyřazené, nefunkční baterie a autobaterie likvidujeme ZDARMA.
Parametry
| Napětí | 12 V |
| Startovací proud | 1000 A |
| Výrobce | Exide |
| Pólování | (+) pól vlevo |
| Kapacita | 180 Ah |
| Typ baterie | zaplavená (SLI) |
| Uchycení | B03 |
| Výška | 225 mm |
| Šířka | 218 mm |
| Délka | 510 mm |
| S příměsí kalcia | ano |
| Katalogové číslo | EG1806 |
| Norma CCA testu | EN |
| Určení použití | pro nákladní a užitkové vozy |
| Typ svorek | s horními póly (top post) |
Podobné produkty
- Abarth
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
- Alpine
- Aston Martin
- Audi
- Avia
- Bentley
- BMW
- Bugatti
- Buick
- Cadillac
- Caterham
- Chery
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- DAF
- Daihatsu
- Dodge
- DS
- Ducati
- Ferrari
- Fiat
- Fisker
- Ford
- Geely
- GMC
- Harley-Davidson
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kawasaki
- Kia
- Koenigsegg
- KTM
- Lada (Vaz/Žiguli)
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Lotus
- MAN
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- McLaren
- Mercedes-Benz
- MG
- Mini
- Mitsubishi
- Morgan
- Nissan
- Opel
- Pagani
- Peugeot
- Pininfarina
- Pontiac
- Porsche
- Qoros
- Renault
- Rolls Royce
- Rover
- Saab
- Scania
- Seat
- Setra
- Smart
- Spyker
- SsangYong
- Subaru
- Suzuki
- Škoda
- Tata
- Tatra
- Tesla
- Toyota
- Trabant
- Volkswagen
- Volvo
- Yamaha
- Zetor
Škoda
Volkswagen
Mercedes-Benz
Ford
BMW
Audi
Opel
Renault
Toyota
Mazda
Seat
Fiat