Exide EFB Nejnovější generace EFB baterií představuje technologii Carbon Boost 2.0. Podporuje všechna vozidla, s i bez systému Start-Stop, která mají vysoké nároky na cyklický výkon. Při instalaci do automobilů se systémem Start-Stop ukazuje nová baterie Exide EFB nepřekonatelnou schopnost obnovy energie a výjimečnou dynamickou akceptaci nabíjení. Pokud je baterie instalována ve voze s konvenčním pohonem, profituje z celkově delší životnosti. - Vysoká dynamická akceptace nabíjení po celou dobu... Celý popis

Koupit za 2 503 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Exide EFB

Nejnovější generace EFB baterií představuje technologii Carbon Boost 2.0. Podporuje všechna vozidla, s i bez systému Start-Stop, která mají vysoké nároky na cyklický výkon. Při instalaci do automobilů se systémem Start-Stop ukazuje nová baterie Exide EFB nepřekonatelnou schopnost obnovy energie a výjimečnou dynamickou akceptaci nabíjení. Pokud je baterie instalována ve voze s konvenčním pohonem, profituje z celkově delší životnosti.

- Vysoká dynamická akceptace nabíjení po celou dobu životnosti.

- Extra energie pro vozy s i bez systému Start-Stop.

- Optimalizovaná funkčnost regenerativního brzdění ve vozech se Start-Stop systémem - zaručující maximální úsporu paliva a méně emisí CO2.

- Bezpečnostní prvky vysoké úrovně.

- Optimálni pro provoz v motorovém prostoru.

- Nejnovější generace schválená automobilkami.

- Skvělé pokrytí vozového parku.

- Dlouhá skladovatelnost.

O krok napřed

Exide vyvinula první EFB baterii v r. 2008, čímž pomohla výrobcům vozů snížit spotřebu paliva a tvorbu emisí u malých a středních vozidel.Nyní je naše technologie považována za nejvyspělejší v tomto odvětví, což je důsledek našich investic do výzkumu a vývoje a zúročení našich zkušeností ze spolupráce s předními automobilkami.
Zobrazit více

Parametry

Napětí 12 V
Startovací proud 730 A
Výrobce Exide
Pólování pravé
Kapacita 75 Ah
Výška 175 mm
Šířka 175 mm
Délka 315 mm
Hmotnost 19 kg
Bezúdržbová ano
Zobrazit více parametrů

Top inzeráty

Články odjinud